Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ne volim igre menadžera niti tumbanja u toku sezone ali nešto prosto mora da se promeni. Simon nije pokazao mnogo izmedju ostalog i što nije igrao na svojoj poziciji ali rokada Petrušev-Simon mi izgleda najrealnija. Miško stavlja svog drugog igrača u izlog, ne sumnjam da će naći i Simonu neku Španiju, kod nas se smanjuje gužva na centru, dobijamo četvorku koja u teoriji može sve. Petrušev 25min, Deda 15min i cepaj. E sad veoma loša je i povreda Hange, po meni najbitniji spoljni igrač. Fali nam jedan defanzivac spolja koji može jako i do samog kraja, posebno nakon ovih problema sa povredama Hange.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Bravo momci, da se malo smire tenzije i podigne samopouzdanje.

Bilo je i losih ali i dobrih stvari.

Raduje povratak Nede koji se kretao odlicno ali brine povreda Hange mada mislim da je predostroznost u pitanju. Svakako treba ga sacuvati protiv Barse ako njje fit. 

Predostroznost a hramlje covek?!

Link to comment
Share on other sites

Jbg, fale nam dva najbolja defanzivca spolja, ovi su sve pogodili na suvi individualni kvalitet i neretko 1 na 5 napade. Jeste blam da nam ovi strpaju 90 kuci ali bismo kidali i vise u odbrani da napad nije fercerao kao veceras (videti pod Bajern).

 

Barca however ce nam dati 30 trojki budemo li ovako branili spolia. A sa povredom Hange nismo daleko od toga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja ću stvarno biti pozitivno šokiran ako mi još nekoga dobijemo u EL u Novembru.

 

Ovo je užas, bekovi koji ne mogu nikoga da čuvaju a u reketu Tobey i bedem na 4 Davidovac-Mitrović.

 

Hanga šepa na svakoj utakmici a Lazića neće dugo još biti a i ako toliko zavisimo od njega neka ide sve u q.

 

Doselekcija se ni ne nazire, pogotovo ne na bekovskim pozicijama.

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

Odavno nisam video igraca koji postize po 15ak poena a ima manji doprinos u igri od Napiera, od njegove igre je gore samo ponasanje. Aj sto ne voli znojava tela protivnika u odbrani, sad je poceo da bezi i od saigraca.

Sve mi je veca misterija kako je Mesina uspevao da ga uklopi u timsku kosarku i jos krije u odbrani.

Milano generalno igra najsporiju kosarku u Evropi i to u teoriji sabazu ne prija.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cavani said:

Odavno nisam video igraca koji postize po 15ak poena a ima manji doprinos u igri od Napiera, od njegove igre je gore samo ponasanje. Aj sto ne voli znojava tela protivnika u odbrani, sad je poceo da bezi i od saigraca.

Čović likes this.

Link to comment
Share on other sites

Sto neko napisa, mi smo cepali veceras bez najbolja dva defanzivca u ekipi.

 

Bilo je lepih momenata veceras  narocito u napadu i to raduje, pre svega na planu samopouzdanja( citaj po Tobi) pa mogu reci i Shabaz.

Po meni on veceras nije bio los, u prvom je isao samo na pas, drugo stoprocentan ucinak.Ne morao sada po difoltu opet drvlje i kamenje i za ovo veceras

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teško nama ako Hanga ne bude u stanju da igra. Ne može se igrati EL košarka bez barem jednog ozbiljnog defanzivca spolja. Ove postave sa tri beka će da pregazi svaki ozbiljniji tim. 

 

Mitrović na PF je užasan. I Davidovac koji se vucara po terenu ima više smisla na toj poziciji, jer može da zabode neku trojku. Baš nam gori na toj poziciji, mora neki potez da se povuče. 

 

Tobi je ofanzivno ozbiljan centar. On i Bolomboj su dobar tandem. Ne bih ja tu ništa dirao. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Losmi17 said:

Sve mi je veca misterija kako je Mesina uspevao da ga uklopi u timsku kosarku i jos krije u odbrani.

Milano generalno igra najsporiju kosarku u Evropi i to u teoriji sabazu ne prija.

 

Neobavezna kosarka u propaloj sezoni, slicno kao Kvinsi kod nas sto je bljesnuo.

Uredjena kosarka je nesto drugo.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

Neobavezna kosarka u propaloj sezoni, slicno kao Kvinsi kod nas sto je bljesnuo.

Uredjena kosarka je nesto drugo.

 

Ne bih se slozio.

Milano je sa samog dna EL dosao do skoro plasmana u 8 prosle sezone, a on je imao veliku ulogu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne preterujte molim vas, ovo je utakmica u kojoj je bilo bitno pobediti i odmoriti nosioce, sto se na kraju i desilo. Sve vreme je delovalo da igramo sa pola gasa, sto nekad moze i da se obije o glavu, ali potrosnja je bila minimalna, dali smo minute i loptu Nedovicu da sto pre uhvati ritam, razigrali konacno i Tobija, a odmorili Luku i Bolomboja. Teo iako je odigrao 20 minuta nije se ni blizu morao cimati kao protiv Bajerna pre neki dan, tako da smo i njega manje vise sacuvali.

 

Treba reci i da je Buducnost odigrala ofanzivno odlicno, iako nije tajna da nasa odbrana ne blista, ubacivali su dosta teskih suteva na cist individualni kvalitet i ovi stranci su im poprilicno dobri.

 

Nadam se da sa Hangom nije nista ozbiljno, ali kakva god da je situacija doveo bih beka koji moze da odigra dobru odbranu. Sezona je tek pocela, a vec ispastamo zbog povreda na ovoj poziciji koje su mozda i bile ocekivane s obzirom na Hangine i Lazine godine, i Nedovicevu istoriju povreda. I neku cetvorku da dovedemo ako se ne racuna na Simonovica i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...