Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ја као велики теољуб кажем да нас је он продао вечерас, а пре тога их је Шабаз вратио у игру, али шта сад нећемо их убити. Гедраитис се није појавио ни на једном гостовању. Боломбој, Јаго, Митровић свака част. Ханга након катастрофалног почетка одличан. Четворка мора да стигне колико до викенда.
Šta će nam četvorka prijatelju?
Mi smo završili sa EL.
A verovatno i sa Aba u ponedeljak.
  • Ha-ha 8
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wake in Fright said:

Sferopulos je dobro spremio utakmicu i vodio istu. Srezao je rotaciju na 9 igrača i izvukao maksimum iz ovog rostera. Očigledno je vidio da nemamo pravo četvorku, pa je kombinovao petorke sa dva centra, najčešće su to bili Mitrović i Bolomboj. Mi smo izuzev 1/4 i poslednjih 5 minuta odigrali odlično. I odbrana je bila jako dobra za naše standardne. Sad se svi vataju za Jaga, a ovo je bukvalno prva utakmica u kojoj je Jago dobio veći prostor. Odigrao je extra minute. Sferopulos je toga sigurno bio svjestan, ali je na kraju vratio Šabaza i Teodosića da privede utakmicu kraju, a ovi su mu uzvratili povjerenje tako kako su mu vratili. 

Drug to je skoro pola utakmice.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mister-no said:

Šta će nam četvorka prijatelju?
Mi smo završili sa EL.
A verovatno i sa Aba u ponedeljak.

 

Stvarno ni na sta ne licimo al' pretera ga sad.

Kako smo zavrsili Aba?

Cak i da izgubimo ako se nigde ne okliznemo (sto verovatno hocemo) sve opet drzimo u svojim rukama.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Kosjan Willavić said:

S Nedovicem vcrs bismo dobili derbi, vrv rutinski.

Jago je lepo nadoknadio njegov izostanak, ne verujem da bi Nedovic puno bolje od njega odigrao. Da je odigrao zavrsnicu, ubedjen sam da bi dobili.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mister-no said:

Šta će nam četvorka prijatelju?
Mi smo završili sa EL.
A verovatno i sa Aba u ponedeljak.

Nije sve tako crno. 

Bayern kuci

Barsa u gostima

Fener kuci

Oly u gostima

Milano kuci

Efes kuci

Valensija i Baskonija u gostima

Alba kuci

Real u gostima

Makabi u gostima ( prazna Arena )

Pao u gostima.

 

Prvo Bayern da se dobije pa polako. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Izgubili smo dobijenu utakmicu. Svi su već napisali razloge, pa da ih ne ponavljam. Igra nam je u većem delu utakmice imala

smisla, Grk je ovo dobro pripremio. Usrali smo se na početku, neke je pojela atmosfera, neke trema, ima mnogo novih igrača… Od svega lošeg, izvukao bih dobro to da smo u većem delu utakmice igrali dobro odbranu, naročito Luka na Ledeju i Bolomboj, koji je terao iz reketa. Čak je i štetočina Teo imala dobre role. Luka može povremeno da pokrije 4, iako nema šut, dok je Davidovac beskorisna masa. Jbg, Šabaza su platili 2 miliona, rekli mu da će biti vodja tima, ali mu niko nije rekao da ovo nije rekreativni basket, već derbi na krv i nož. Ima ovde naznaka dobrih rezultata, samo da novi trener malo posloži uloge. Jago odličan! Bolomboj bananamen. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Juliet said:

Kako stoje stvari, Covic ce morati da stavi max 300 dinara karte za nivo 400, inace nas protiv Bajerna ocekuje tmurna atmosfera pred 8-9k simpatizera ovog nesrecnog kluba...

Ako se to dogodi biće samo još jedan dokaz da navijači zvezde ne zaslužuju baš ništa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...