Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Iskreno, mislio sam da ce bar nesto duze potrajati, ali ne menja stvar. Ovo je bilo potpuno ocekivano. Suzdrzacu se od negativnih komentara, jer mi nije cilj da prozivam "cuvare vatre" niti da masem sa "jesam li rekao", jer sada vise nema smisla. Sve negativno o timu i vodjenju kluba isticao sam pre pocetka sezone i ne mislim da se ponavljam.

 

Sustina je da su otklonjene realne opasnosti, Radonjic i Kalinic, "nedostatkom para". Kad se to odradilo, pare su najednom "legle", ali samo za ikebana sezonu. Sa jos 10 miliona Covic ne bi postigao rezultat svojim igranjem menadzera.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

U jednu ruku mi je žao Duška, ali videlo se da nešto debelo škripi. U situacijama kad trener izgubi svlačionicu, naravno da strada trener. Svakako sve najbolje u daljoj karijeri i mnogo zdravlja gospodinu Dušku Ivanoviću!

Dobrodošlica Janisu i mnogo sreće, trebaće mu sigurno. Po njegovoj dosadašnjoj karijeri i dužem zadržavanju u klubovima u kojima je radio, voleo bi da i kod nas ima takav/toliki staž, jer će to značiti da će implementirati i sprovesti svoju filozofiju košarkaške igre, a znamo da je ona zasnovana na čvrstoj odbrani i (pre svega) zatvaranju reketa, uz davanje slobode pojedincima(umetnicima) u napadu.

U tom smislu deluje logična ova rokada Birch-Toby(ako je bude), ali takođe smatram da se eventualna pojačanja neće zaustaviti samo na tome. Svaki trener ima neke svoje zamisli i "svoje igrače", pa verujem da se već uveliko radi i na pojačanju na beku, koji će biti deo "paketa" zajedno sa Sferopulosom (i Birchom). Naročito posle ove Nedovićeve povrede.

 

Poželeo bi JS da nas obraduje već u četvrtak, to bi mu bio pravi vetar u leđa za nastavak i najbolji poklon nama navijačima, za dobrodošlicu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Firga said:

Iskreno, mislio sam da ce bar nesto duze potrajati, ali ne menja stvar. Ovo je bilo potpuno ocekivano. Suzdrzacu se od negativnih komentara, jer mi nije cilj da prozivam "cuvare vatre" niti da masem sa "jesam li rekao", jer sada vise nema smisla. Sve negativno o timu i vodjenju kluba isticao sam pre pocetka sezone i ne mislim da se ponavljam.

 

Sustina je da su otklonjene realne opasnosti, Radonjic i Kalinic, "nedostatkom para". Kad se to odradilo, pare su najednom "legle", ali samo za ikebana sezonu. Sa jos 10 miliona Covic ne bi postigao rezultat svojim igranjem menadzera.

 

Ikebana, kako da ne, zato je prošle godine hteo da da šolde da se plati obeštećenje za Teodosića i Gudurića, dovede Bjelica iz NBA i produži Kalinić, lično zvao Petruševa na telefon, posle sredio novac za ona dva Argentinca, a svi znaju da Argentinci igraju samo fudbal i polo.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Crni said:

Jel se seca neko RWD kad je skautirao tada mladog Birča i lozio nas kako ce doci?

Meni jedno leto slao u poruke bio Hassana Whiteside-a ovaj tad igrao u nekoj Libiji ili Libanu tako nesto. Ovaj 3-4 meseca posle potpise za Miami Heat a ostalo je legenda 😁

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nele said:

Meni jedno leto slao u poruke bio Hassana Whiteside-a ovaj tad igrao u nekoj Libiji ili Libanu tako nesto. Ovaj 3-4 meseca posle potpise za Miami Heat a ostalo je legenda 😁

Obozavao je koledz kosarku, mislim da nam je on doveo onog nesretnog Nastica sto nam poubija na treningu pola igraca🤣

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Quote

Vest o Ivanovićevom odlasku odjeknula je širom Evrope, a prema tvrdnjama španske “Marke“, Crnogorac je već blizu novog angažmana.

Spomenuti izvor navodi kako bi Ivanović uskoro mogao da zameni Žoana Penjaroju na klupi Baskonije. Španski tim je startovao sezonu u Evroligi

na identičan način poput crveno-belih i Penjaroja je sve bliži otkazu. Trijumf nad Unikahom u okviru Endesa lige zadržao ga je na odgovornoj funkciji,

ali “Marka” smatra da mu posao visi o koncu i da je samo pitanje vremena kada će postati bivši.

Eto, ko će ga znati ... :smiley24:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

Eto, ko će ga znati ... :smiley24:

Pre dve tri nedelje video pisanje navijaca Baskonije  kako ce docekati Duska sa kkcz 

 

Sta ti je zivot 🙂

Bilo bi to lepo videti

 

Edit: Gidra da je znao ne bi ni odlazio

Edited by srlepajce
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kankkunen said:

Kako će sad Rajko da postavlja pitanja na KZM ... eto belaja.

 

Kad Rajkec zamumla pa zaurla, taj njegov mumble serbiš zvučaće Janisu isto kao grčki. Kao her Žika kad izobjašnjava Elzi a ona opet sve razume, svi srećni i debeli. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znači Birch.
Sad zamišljam onaj mim kako se Luka kezi i drži nisku onih pločica što nose komandosi i među njima Kemovu "pločicu prvog centra".
Neda povređen, neki uvređeni..
Atmosfera kao na sahrani a mi dva puta zaredom idemo u Mordor.
A Sfera majstor za atmosfera.
Majstor i za odbranu a kod sve defanzivne zveri.
Selo gori a mi dovodimo šestog centra, šta može krenuti po zlu.
Sanjaću onu scenu iz Mi nismo anđeli 2, samo Željko u ulozi Nikola Koje kad se oslobađa stresa i da sebi malo oduška i gaca čizmama po lešu CZ.
Nek se spremi Grčko Bijelo Polje da primi svog zabludelog i zalizanog sina tamo oko Božića. Grčkog.
P.S. U ova teška vremena da se nasmejemo malo, sad se setih oko Božića ovo.. Jedan Britanac što radi sa mojom ženom pita je koliko ima slobodnih dana za Božić, kaže ona nijedan... Kako? Pa kaže nama je 7. januara. I on zaprepašćeno "You have another Jesus?!"

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

1 hour ago, Admiral said:

Ako se dobro secam, Sfairopulosu je u poslednjoj sezoni u Makabiju zamerena bas atmosfera u ekipi i odnosi sa igracima. 

 

Ocajno je izgledao Makabi u toj poslednjoj sezoni pod njim, msm nije sad neki parametar ali cisto kao podatak.

 

31 minutes ago, Smrtokapa said:

S obzirom da će ga sačekati jedan zoo vrt od sastava, ovo nije daleko od istine.

 

A sto se tice odbrane i muzej vostanih figura.

 

Necu ocajavati za Duskom videlo se da ne stima, trebao je covek da ode letos kad je video sta se radi. S' obzirom da ga smatram gospodinom ne znam zasto je to sebi dopustio.

Edited by nunilo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, nunilo said:

Ocajno je izgledao Makabi u toj poslednjoj sezoni pod njim, msm nije sad neki parametar ali cisto kao podatak.

 

Unisten od strane Vujicica i onog njihovog vlasnika nagomilavanjem skupih amerikanaca sto je suprotnost od njegove kosarkaske vizije.

Link to comment
Share on other sites

Roster mora da se raščisti, da se dovedu fizički sposobni igrači. Ova ekipa nije koncipirana sa idejom da se igra neka odbrana ali problem je što ni napad ne funkcioniše. Druga stvar, pitanje je koliko će novi trener moći da menja, možda jedan max dva igrača. Da li je to dovoljno, nisam siguran. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...