Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Teo super, nadam se da ce pronaci nacin da poentira iz igre, protiv jacih odbrana ce nam biti potrebna i neka njegova trojka ili poludistanca, zavrsnice na obrucu nije realno da ocekujemo u ovoj fazi karijere. Za sada poentira skoro iskljucivo sa penala.

Za to ce biti znacajan Shabazz jer danas je Teo bio PG, iskljucivo gledao da razigra. Uzeo 2 trojke sto je morao, barem jos 5 otvorenih suteva je propustio i isao sa pasom.

Kada je Shabazz tu, Teo ce i na 2 a onda ce istrcavati iz bloka i uzimace sut ili brzi pas za centre. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

 

 

Samo zbog njega ću gledati sve Zvezdine utakmice.

 

2 minutes ago, Crni said:

Hanga je imao grip, bice tu.

Mnogo vim Hangu, Tobija, Sabaza i Rokasa. Ko orao u ponos u  te momke smem da se zakunem.

  Reveal hidden contents

Pozovi me u ponoc, zovi me u zoru, dobro znas da nikad ne spavaaam

 

 

Gde prave najbolje kolače? 

  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovde i totalni laik vidi koliko fale bek i klasicna cetvorka. Za napad ne brinem pogotovo kada budemo bili kompletni, odbrana ce napokon 😁 da nam bude slabiji deo tima i to bi mogo da istolerisem da nam nije problem defanzivni skok a koliki je problem tek ce se videti u EL.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nele said:

Ovde i totalni laik vidi koliko fale bek i klasicna cetvorka. Za napad ne brinem pogotovo kada budemo bili kompletni, odbrana ce napokon 😁 da nam bude slabiji deo tima i to bi mogo da istolerisem da nam nije problem defanzivni skok a koliki je problem tek ce se videti u EL.

Brate, posle fudbala mi basket seo ko dupe na nosu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni said:

Brate, posle fudbala mi basket seo ko dupe na nosu.

Bogami meni bas tesko palo gledanje moguce i zbog onog prvog poluvremena koje je trajalo 16 sati i ako je drugo bilo dosta bolje.

Mada sam uso u mec nervozan zbog fk-a i Liverpula koje sam gledao uporedo. Los sportski dan za mene 😁

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Losmi17 said:

Nema ovo veze s zivotom.

Pisem ovde nevezano kako ce se zavrsiti.

Ekipa u kojoj znas da ce jedino rokas i hanga isporuciti ocekivano, gde je hanga bolestan.

Potpuna dezorganizacija bez podeljenih uloga. Tiha jeza defanzivni skok.

Toliko pohvala oko jaga i suta, decku je % verovatno 12%.

 

Ok, trebace vremena i sve, al ne vidim mesta za optimizam ako govorimo o vecim ciljevima.

Saglasan.

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...