Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Što se tiče nekih zanimljivosti sa sajta Evrolige, Jago je treći na listi TOP 10 prelazaka iz EK u EL, a na TOP 10 listi povratnika u klub/državu, Davidovac je na devetom, Beli na šestom, a Teo na trećem mestu.

 

I dopuna koju sam sad primetio, Lazarević je na spisku registrovanih igrača, samo bez broja kao i Bjelica.

Edited by Stanko1997
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Slažem se da dres izgleda lepo ali pozicija i boja adidas logoa mi je neobjasnjiva i nigde nisam video ništa slično. 

 

Takođe, tri pruge i side panel sa šorca se ne prenose na dres, što je takođe dosta čudno, kao da nisu deo garniture. 

Mislim da je u pitanju domaća radinost iliti klasična budževina koja istina izgleda lepo ali se postavlja pitanje šta će nam uopšte adidas ako sami dizajniramo dresove i sklapamo garniture.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Tunji Awojobi said:

Slažem se da dres izgleda lepo ali pozicija i boja adidas logoa mi je neobjasnjiva i nigde nisam video ništa slično. 

 

Takođe, tri pruge i side panel sa šorca se ne prenose na dres, što je takođe dosta čudno, kao da nisu deo garniture. 

Mislim da je u pitanju domaća radinost iliti klasična budževina koja istina izgleda lepo ali se postavlja pitanje šta će nam uopšte adidas ako sami dizajniramo dresove i sklapamo garniture.

 

Samo pogledaj Monakov novi dres i sorc, da nema adidasovog logoa nikad ne bi zakljucio da su oni proizvodjaci. A te tri linije na side panelu nema ni Fener, kome je usput na dresu stari adidas logo sa nazivom ispod one tri crte. Tako da, adidas je Brend sa velikim B i da budemo srecni sto imamo saradnju sa tako velikom kompanijom.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Da li si ti ozbiljan? Ne, stvarno pokusavam da shvatim kakao razmisljas, posto je ovo sto si napisao bas glupost.


Zašto je glupost, ne razumem? Koji adidas tim (ili uopšte bilo koji tim) ima ovako misalajnovan/neuskladjen grb i logo i rasparen dres i šorc? 
 

Jbg, kao neko ko se loži na dresove možda malo to shvatam ozbiljnije nego ostali, ali ovo dizajnerski nema nikakvog smisla (posebno kad vidiš da su druga dva logoa (s leve strane) alajnovana centralno. 
 

 

5 minutes ago, materazzi said:

Sto ne moze niko, mozes ti.


Odličan post. Piši češće.

 

4 minutes ago, necke said:

Samo pogledaj Monakov novi dres i sorc, da nema adidasovog logoa nikad ne bi zakljucio da su oni proizvodjaci. A te tri linije na side panelu nema ni Fener, kome je usput na dresu stari adidas logo sa nazivom ispod one tri crte. Tako da, adidas je Brend sa velikim B i da budemo srecni sto imamo saradnju sa tako velikom kompanijom.


Ako imamo saradnju, da, treba da budemo srećni. Ali ako kupujemo teamwear iz kataloga, kao FKP Nike do skoro, to može svako.

Link to comment
Share on other sites

Pa da nemas sa njima saradnju ne bi ni mogao njihov template da koristis. Svakako, adidas nam vec 4. sezonu pravi dresove i svake smo dobijali nov dizajn, po meni, uvek ispostovani maksimalno.

 

A te logoe koji nisu alajnovani sam i ja primetio, npr na Tobijevom dresu su lepo alajnovani a na nekim nisu, ne znam ko lepi naknadno te grbove, da li klub ili adidas, ali je to eto jedina zamerka i bilo bi lepo da se ispravi to.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Tunji Awojobi said:

Zašto je glupost, ne razumem?

Zato sto nema sanse da adidas stavi svoj logo, a da oni ne dizajniraju taj dres. Meni je pozicija loga vrh, kao sto je i u boji koja je i na materijalu ispod. To sto ti nemas ukus ne znaci da svako ne mora da ga ima.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Zato sto nema sanse da adidas stavi svoj logo, a da oni ne dizajniraju taj dres. Meni je pozicija loga vrh, kao sto je i u boji koja je i na materijalu ispod. To sto ti nemas ukus ne znaci da svako ne mora da ga ima.

То није ствар укуса, неко је једноставно сјебао. Не може да ти се свиђа то што је на сваком појединачном дресу другачије постављен грб и лого. Погледај како је код Албе, Панате и Реала који користе исти дрес. Једино је одрађено правилно код Тобијевог и Кузмићевог дреса. 

Edited by Шеф стручног штаба
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Zato sto nema sanse da adidas stavi svoj logo, a da oni ne dizajniraju taj dres. Meni je pozicija loga vrh, kao sto je i u boji koja je i na materijalu ispod. To sto ti nemas ukus ne znaci da svako ne mora da ga ima.

🥱

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

То није ствар укуса, неко је једноставно сјебао. Не може да ти се свиђа то што је на сваком појединачном дресу другачије постављен грб и лого. Погледај како је код Албе, Панате и Реала који користе исти дрес. Једино је одрађено правилно код Тобијевог и Кузмићевог дреса. 

Ja bih te zamolio da pogledas njihovu zajednicku sliku sa danasnjeg medija dana. Svima je logo adidasa na istom mestu. Nemojte da mesate dva razlicita dresa. Domaci i dres za gostovanje su razliciti iako deluju slicno, pa je i logo na razlicitom mestu.

Mene interesuje koliko neko treba da bude negativan i u svemu vidi katastrofu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ja bih te zamolio da pogledas njihovu zajednicku sliku sa danasnjeg medija dana. Svima je logo adidasa na istom mestu. Nemojte da mesate dva razlicita dresa. Domaci i dres za gostovanje su razliciti iako deluju slicno, pa je i logo na razlicitom mestu.

Mene interesuje koliko neko treba da bude negativan i u svemu vidi katastrofu.

kckz-6042-1024x1536.jpg

Niko ne vidi katastrofu ovde, samo je ovo jedan mali propust i nista vise.

Link to comment
Share on other sites

Just now, VISOKOLETAC said:

Ja bih te zamolio da pogledas njihovu zajednicku sliku sa danasnjeg medija dana. Svima je logo adidasa na istom mestu. Nemojte da mesate dva razlicita dresa. Domaci i dres za gostovanje su razliciti iako deluju slicno, pa je i logo na razlicitom mestu.

Mene interesuje koliko neko treba da bude negativan i u svemu vidi katastrofu.

Немој ме терати да качим 16 слика овде. Ево иди погледај беле домаћинске дресове. На један начин је нпр код Шабаза и Јага (погрешно, није поравнано по средини), на други начин код Теа и Лазића (мало мање погрешно), на трећи начин код нпр. Лазаревића и Симоновића (још малкице мање погрешно) и једини код којих је поравнано како треба су Тоби и Кузмић. Увиђам неки образац по величини дреса, где се ствара све већа грешка како се иде код мањих бројева и то је недопустиво, изузетно аматерски изгледа.

Јако безобразно одговараш, ово јесте нечија грешка и изгледа ружно. Једноставно мора да се исправи. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Kooineeperk said:

Trazili ste dvojku i cetvorku, potpisali @Redstar0356 i @drperce.

 

 

 

 

 

Obojica su bekovi tako da cemo morati ipak samo drpercea da potpisemo jer nam jedan bek treba. Redstar0356 zbog svojih najblaze receno reci pesimisticnih stavova moze da poremeti hemiju u ekipi jer u ekipi moraju da vladaju visok moral, nada, vera i strpljenje. To nam treba za top8. Mislim da se odgovor sam namece koga cemo u tom slucaju. 😃

 

Drperce vidi se covek pozitivac, nasmejan, tako da uz Jaga ce biti kljuc za svlacionicu uz odlican sut koji ima i plus ume da bije u odbrani. Treba nam novi Lazic iz prajma tako da se sam namece svojim karakteristikama. Plus verujem da je puno bolji bolhendler od kapitena. Tako da Red Star jedino sto moze je da stavi drperceove ruke na profilnu umesto Lazicevih.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Шеф стручног штаба said:

Немој ме терати да качим 16 слика овде. Ево иди погледај беле домаћинске дресове. На један начин је нпр код Шабаза и Јага (погрешно, није поравнано по средини), на други начин код Теа и Лазића (мало мање погрешно), на трећи начин код нпр. Лазаревића и Симоновића (још малкице мање погрешно) и једини код којих је поравнано како треба су Тоби и Кузмић. Увиђам неки образац по величини дреса, где се ствара све већа грешка како се иде код мањих бројева и то је недопустиво, изузетно аматерски изгледа.

Јако безобразно одговараш, ово јесте нечија грешка и изгледа ружно. Једноставно мора да се исправи. 

Zasto je nedopustivo. Ja bih da sam na tvom mestu  odmah pisao adidasu. Dali su amaterske dresove amaterskom klubu, sram da ih bude. Da sam na tvom mestu ne bih ni kupio ove dresove. Toliko su odvratni da ih ne bi ni gledao. Pusti me vasih negativnosti, gde stalno mora da bude nekog sranja. Meni je bezobrazno ono o cemu ti pises, jer nemas trenutno sta da pljunes. Pokusavam da shvatim da postoje i takvi ljudi, ali ne uspevam.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Zasto je nedopustivo. Ja bih da sam na tvom mestu  odmah pisao adidasu. Dali su amaterske dresove amaterskom klubu, sram da ih bude. Da sam na tvom mestu ne bih ni kupio ove dresove. Toliko su odvratni da ih ne bi ni gledao. Pusti me vasih negativnosti, gde stalno mora da bude nekog sranja. Meni je bezobrazno ono o cemu ti pises, jer nemas trenutno sta da pljunes. Pokusavam da shvatim da postoje i takvi ljudi, ali ne uspevam.

Шта ти је јбт, искулирај мало, измишљаш нешто што нико није рекао. Идеш около лепиш етикете, вређаш, називаш људе како ти дуне. Кад сам ја нешто пљувао, шта ти знаш ко сам ја? 

Edited by Шеф стручног штаба
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne može adidas da lepi natpise sponzora...brojeve i imena igrača. Garniture se verovatno naručuju samo po veličinama pa ih ovde opremamo.
Retko se dešava da Adidas odradi unikatan dizajn samo za jedan tim već se prate ili postavljaju trendovi na nivou firme - tržišta a za tu sezonu se ponude klubovima dva do tri dizajna.
Eventualno ako neka franšiza želi baš uber retro dizajn povodom obeležavanja godišnjice ili neki avangardni vrisak poput onog Utenos-ovog maskirnog koji je nosio Žalgiris ili Uniksovog Peak dresa sa siluetom Kazanja...oba iz kategorije ,,anforgiven".8b64c710bfb82e55f8fa1898ea66ac15.jpg7a39db34197ece7b0741cbe6af33ccfd.jpg



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Zasto je nedopustivo. Ja bih da sam na tvom mestu  odmah pisao adidasu. Dali su amaterske dresove amaterskom klubu, sram da ih bude. Da sam na tvom mestu ne bih ni kupio ove dresove. Toliko su odvratni da ih ne bi ni gledao. Pusti me vasih negativnosti, gde stalno mora da bude nekog sranja. Meni je bezobrazno ono o cemu ti pises, jer nemas trenutno sta da pljunes. Pokusavam da shvatim da postoje i takvi ljudi, ali ne uspevam.

 

Polako brate, sef strucnog staba nije od likova sto mrace inace.

 

Ocigledno su svakom drugacije stavili Adidas logo dal sa nekim razlogom ili bez razloga, po meni svakako sustinski nevazno. Mozda je kao neka fora da svako ima na razlicitom mestu, mozda su ovo dresovi samo za slikanje koji su bili uradjeni sa stamparskom greskicom a mozda je i nesto trece. Svakako nebitna prica da se vode rasprave a tek je bezveze da se na licno nivo svodite oko ovoga.

 

Ubedjen sam da ce dresovi koji se budu pustali u prodaju svi imati na istom mestu logo.

Edited by Brat od Korneta
Link to comment
Share on other sites

Just now, Шеф стручног штаба said:

Шта ти је јбт, искулирај мало, измишљаш нешто што нико није рекао. Идеш около лепиш етикете, вређаш, називаш људе како ти дуне. Кад сам ја пљувао нешто пљувао, шта ти знаш ко сам ја? 

Kada sam te vredjao? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wingwalker said:

Ne može adidas da lepi natpise sponzora...brojeve i imena igrača. Garniture se verovatno naručuju samo po veličinama i možda stižu jedino sa logom EL.
Retko se dešava da Adidas odradi unikatan dizajn samo za jedan tim već se prate ili postavljaju trendovi na nivou firme - tržišta a za tu sezonu se ponude klubovima dva do tri dizajna.
Eventualno ako neka franšiza želi baš uber retro dizajn povodom obeležavanja godišnjice ili neki avangardni vrisak poput onog Peak-ovog šumarskog koji je nosio Žalgiris i Uniksovog dresa sa siluetom Kazanja...oba iz kategorije ,,anforgiven".8b64c710bfb82e55f8fa1898ea66ac15.jpg7a39db34197ece7b0741cbe6af33ccfd.jpg

Brate... što sam morao da vidim ovo, najblaže rečeno, sranje od Žalgirisovog dresa. Ne zna se šta je grđe, boja ili 218 sponzora u još različitijim bojama. Ništa gore skoro nisam video.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...