Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nije to valjda ona situacija kad su sudije dosudile, pazite sad, obostranu tehničku?

Nisam uopste skontao da su dali tada obostranu tehnicku ali da, to je situacija kada je Bolomboy izvodio 2 bacanja a po play by playu stoji da su tada Lazarevic i Nunnally dobili tehnicke.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Zaista smejurija, kao i onaj sudijski kombo na samom kraju sa faulom u napadu Yagu (prvi je bio, drugi nikako) i onim petim faulom Bolomboyu kad bukvalno nije ni pipnuo Avramovića, nego da se izniveliše malo.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Zaista smejurija, kao i onaj sudijski kombo na samom kraju sa faulom u napadu Yagu (prvi je bio, drugi nikako) i onim petim faulom Bolomboyu kad bukvalno nije ni pipnuo Avramovića, nego da se izniveliše malo.

Bolombojev drugi faul (kad je Kaminski krenuo leđima na njega) i treći (rampa Panteru) su isto smejurija

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, bekrinjo said:

Ako je verovati Čačanima koje poznajem Aleksa originalno i navija za CZ, mada imamo dosta primera da su navijači Partizana/CZ postali ljubimci večitog rivala.

Nema sta da verujemo ili ne, pa imao je Aleksa upise po drustvenim mrezama, pa su ga posle i prozivali za to... 

 

Mrzim-Partizan-Zvezda-sampion-Aleksa-Avr

 

 

 

A to je bas nebitno za koga si navijao i za koga si prethodno igrao. Treba samo da budes profesionalac i uvek das maksimum za klub za koji trenutno igras. I nema potrebe ni da se nesto posebno trudi i dokazuje (ona izreka o turcima i poturicama). Samo treba da bude profi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bekrinjo said:

 

Ako je verovati Čačanima koje poznajem Aleksa originalno i navija za CZ, mada imamo dosta primera da su navijači Partizana/CZ postali ljubimci večitog rivala.

 

 

Ja bih ga potpisao ako postoji šansa za tako nešto, realno je nemoguće...

 

Što ne bi, svakako su više doprineli tom klubu za koji su igrali 😄 

 

Aleksa je jedan od retkih igrača koji bi mogao da izvede tako nešto a da mu se ne nakači gomila budala, zato što je uglavnom gotivan svima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
5 minutes ago, DameTime said:

 

Što ne bi, svakako su više doprineli tom klubu za koji su igrali 😄 

 

Aleksa je jedan od retkih igrača koji bi mogao da izvede tako nešto a da mu se ne nakači gomila budala, zato što je uglavnom gotivan svima. 

Ima ovo uvek kruži netom. Neki isečak iz novina.

 

 

Edited by božija noga
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Fegeltija se u svojoj emisiji izlanuo cini se i rekao da ce trecu suditi Uros Nikolic i celavi Dragojevic ( kasnije rece kao procitao negde  😅

U svakom slucaju Nikolic je po meni dobar sudija  ( mada malo nakurcen ali jbg Munze je to 😁 )  , a i ove godine se bas lepo probio u EL , cini se da sam ga video da sudi neku u ovih top 8 sto su igrane .  Imao je i onaj incident sa Covicem kada je razlupao svlacionicu u Pioniru , ali svakako videcemo na sta ce liciti sudjenje u trecoj .  

 

Moj licni utisak je da se Top nije povredio da bi sigurno dobili jednu od 2 u Areni , stvarno smo u boljem momentumu i sa duplo vecom energijom od Partizana u ove 2 odigrane , ali plasim se da nam ponestaje municije polako , mi na 1 i 2  igramo sa 3 igraca , tj sa 3 ball handlera u ekipi , i tu moze biti problem ako neko udje brzo u faulove jer je Laza zakucan sa brzim licnim greskama kao i uvek kad je Partizan domacin .

 

Zato i od mene pohvale za Gedru , on je u ovoj seriji bukvalno devojka za sve , prevodio je loptu , preuzimao , riljao u skoku i ustopovao Ponitku u GM 1 kad je ovaj skidao lopte sa glave na off skoku Mitru i Dedi , rvao se sa Kaboklom , Ledejom i ekipom , triple switchovao , bas all round partije gde vrvt nije ni bilo ocekivano da gadja u jakim procentima , prepotrosen je , iako mi on od pocetka deluje da je uz Bolomboja jedini koji moze da odigra svih 40 min utakmice , vidi se da je prespreman i pravi profesionalac .

 

Bas bi nam znacio Smart 10ak min  , ali koliko vidim po komentarima ljudi iz hale , fizicki je bio tu u 12 ali je u glavi ko zna gde.... 

 

U Partizanu me je najvise pribojavao Kaminski jer niko iz ekipe ne moze da mu parira na low postu i krecu udvajanja gde su nas ukanalili u 4oj cetvrtitni u aba derbiju onomad ,  jer mislim da ce partizan neminovno dici procente suta , imaju oni dosta rezerve u sebi ali na nasu srecu hemija i atmosfera u ekipi im je na jako niskom nivou , ocigledno ima problema na relaciji Zeljko Kamiski i Zeljko vs domaca osnova , govor tela igraca sa klupe je bas jeziv , kao da su naterani da dodju na utakmicu. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja moram ovo malo da prokomentarisem... Kada sam video usao sam u crveno i psovao sam na glas. Posle otisao na kosarku, pa svima pokazivao klip, besan... Sad popio pivo, jeo i valjda sam se iskulirao...

 

Naneli je smradina i tu nema nikakve diskusije. Ovo je em fizicki atak i opasan potez, em potez koji udara u ego, em proracunata provokacija sa ciljem. Da mi igramo u nekoj ligi, a ne nekoj kaubojstini, smradina bi bila suspendovana do kraja finala. Ovome ne sme da bude mesta na kosarkaskim terenima.

 

A ja lajem iz godine u godnu kako jedino igraci su iznad svega. Kako smo u mulju, kako su Covic i Ostojic gadni da gadniji ne mogu biti, kako navijacke grupe su skupovi nacionalisticke kriminalne stoke, kako i obicni navijaci podlegnu i vredjaju, seru... Ali igraci! E pa ne igraci. Pojedini igraci Partizana zaista ne prolazi ispit, opet.

 

A poseban hejt ide Zeljku Obradovicu. Prosle sezone njegov igrac posle utakmice udara igraca Zvezde. Ok, ajd, mozda moze da se desi. Ove sezone njegov igrac tokom utakmice hvata igraca Zvezde za vrat. Jesi li ti najveci trener Evrope ili vodja crnackog genga? Pricas o pomirenju, o smirivanju tenzija, a tvoj Panter glumi ludilo i ignorise igrace Zvezde, Ledej being Ledej.... I ajd ok. Ali ova smradina hvata igraca KKCZ za vrat!!!! A sta ces ti uraditi????

 

Jos jednom, bravo za npr. Aleksu koji je ocito iznad svega ovoga, koji je imao bar dve brutalno dobre izjave i prijateljsko ponasanje ka svojim crveno belim drugarima (a zubima bi ih izgrizao da pobedi, sto je ful naravno). Bravo i za vecinu igraca Zvezde koji su bili zaista face sa pracenjem igraca Partizana do tunela. I svaka cast Lazarevicu sto nije odreagovao kako je mogao. Svaka cast!

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Ne treba potencirati vise taj potez. Niko nije povredjen to je bitno.

Ako se desi slican incident, treba da odreaguje ceo tim u datom trenutku. Ovo je na obraz njihov i na obraz sudija. Idemo dalje ne osvrcujuci se.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi su ovde izgleda zaboravili ponašanje Pavlovića i Murića onih godina...

Udaranje sa leđa laktom, udaranje u međunožje, razne provokacije i neartikulisane pokrete i grimase. 

 

Sreća pa smo imali prave šmekere i sportiste u timu, Kalina, lepi Laza i Đenka. 

Kako su ih ugasili u svakom smislu te reči. Jedan otišao da peca, drugi se još nije oporavio od tada... 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Jedna od najbesmislenijih stvari koja moze da se cuje je kada navijaci cz i kkp govore da nismo isti, da smo mi ovakvi, a oni onakvi. Isto je sve to, bagre i normalnih ima i tamo i vamo.

Ali, kada je rec o igracima, tu nesto nije normalno. Zvezda ni u vreme najveceg mraka i odnosenja koseva nije imala igrace koji ce se ponasati i raditi stvari koje su radili Muric i  Pavlovic, koje rade Naneli, Ledej, Lesor. Kada god spomenes ova imena, sa druge strane se pomene Lazic. 

Pomenes Murica kako nasrce, Sasu kako isto to radi, Ledeja koji ide na povredu rivala... Sa druge strane "a Lazić".

Razumem da se igraci svađaju sa publikom. Psuju ih, vređaju, pominju porodice... Valja se uzdrzati, ali coveku pukne film. Ali, da ti svesno hoces da povredis protivnickog igraca, da ga sklonis sa terena i ugrozis mu egzistenciju... To nije normalno. A to, bas to, su radili Pavlovic, Muric i Ledej.

Gledam ovog bezobraznika Nanelija. Pa jel si hvatao za vrat igraca Galate nekada? Mozda si, mada ne verujem.

Evo sada Lesora. Igras kod zelenih, rivalstvo sa Olijem isto kao između bgd klubova. Pa, batice, sto se ne zaletis na Milutinova, Fala ili Papanikolaua, kao što si nasrnuo na Petruseva. Da li bi drzao zastavu sa glavama olijevih igraca i cerekajuci se pozirao? Ima li na drustvenim mrezama objava kako tvoja porodica vređa Oly? Hajde, što se ne dokazes i u Atini.

Naravno, toga nece biti ili mozda u nekoj blazoj formi. 

Zašto se ovo dešava igračima dok su u kkp. Nemam objasnjenje, samo znam da kada bi ih vlastiti klub debelo lupio po dzepu, da bi se to iskorenilo. Ako naiveci evropski trener to ne moze da spreci, moze da sebi postavi pitanje zašto se igraci u kkp bezobraznije ponasaju kada su u kkp i kada igraju za pao i ostale klubove. Šta njima klikne u glavi da se ovde ponašaju tako...

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
6 hours ago, Geronimo said:

Ja moram ovo malo da prokomentarisem... Kada sam video usao sam u crveno i psovao sam na glas. Posle otisao na kosarku, pa svima pokazivao klip, besan... Sad popio pivo, jeo i valjda sam se iskulirao...

 

Naneli je smradina i tu nema nikakve diskusije. Ovo je em fizicki atak i opasan potez, em potez koji udara u ego, em proracunata provokacija sa ciljem. Da mi igramo u nekoj ligi, a ne nekoj kaubojstini, smradina bi bila suspendovana do kraja finala. Ovome ne sme da bude mesta na kosarkaskim terenima.

 

A ja lajem iz godine u godnu kako jedino igraci su iznad svega. Kako smo u mulju, kako su Covic i Ostojic gadni da gadniji ne mogu biti, kako navijacke grupe su skupovi nacionalisticke kriminalne stoke, kako i obicni navijaci podlegnu i vredjaju, seru... Ali igraci! E pa ne igraci. Pojedini igraci Partizana zaista ne prolazi ispit, opet.

 

A poseban hejt ide Zeljku Obradovicu. Prosle sezone njegov igrac posle utakmice udara igraca Zvezde. Ok, ajd, mozda moze da se desi. Ove sezone njegov igrac tokom utakmice hvata igraca Zvezde za vrat. Jesi li ti najveci trener Evrope ili vodja crnackog genga? Pricas o pomirenju, o smirivanju tenzija, a tvoj Panter glumi ludilo i ignorise igrace Zvezde, Ledej being Ledej.... I ajd ok. Ali ova smradina hvata igraca KKCZ za vrat!!!! A sta ces ti uraditi????

 

Jos jednom, bravo za npr. Aleksu koji je ocito iznad svega ovoga, koji je imao bar dve brutalno dobre izjave i prijateljsko ponasanje ka svojim crveno belim drugarima (a zubima bi ih izgrizao da pobedi, sto je ful naravno). Bravo i za vecinu igraca Zvezde koji su bili zaista face sa pracenjem igraca Partizana do tunela. I svaka cast Lazarevicu sto nije odreagovao kako je mogao. Svaka cast!

 

Mnogo ti verujes Obradovicu 🙂

Edited by pilif88
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Fan Kosarke said:

Bas bi nam znacio Smart 10ak min  , ali koliko vidim po komentarima ljudi iz hale , fizicki je bio tu u 12 ali je u glavi ko zna gde.... 

 

Gledao sam neke hajlajtse sinoć, pratio sam reakciju klupe. Smart batica deluje kao da ga boli tuki. Možda je on prirodno flegma, da ne grešim dušu, ali mi deluje da on u glavi više nije član Zvezde.

A da bi bio koristan desetak minuta ako ima volje da igra difens, svakako bi bio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eh sad, mnogima je ovde bilo simpatično što Naneli hoće da se šiba sa navijačima,tako da nije ovo ništa strašno, pa Vujošević je ovako davio svoje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Knipex said:

Ovakva stoka najavljuje da će da radi u klubu! Što dalje od kluba ološu! Utakmica juniorske lige i ti se tučeš sa decom...

 

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1927915/milan-gurovic-se-tukao-na-kosarkaskoj-utakmici-video-snimak.html

 

Uleteo među klince da biije ove što ne vole Dražu i Srbiju

 

Što dalje od kluba, makar morali doktora robotike da gledamo u svakom jutarnjem programu

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...