Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

6 minutes ago, srlepajce said:

Mnoga skandiranja su sinoc krenula bez nekog povoda, kao da je obaveza da se nadju u repertoaru

 

Verovatno slucajno, a mozda i zbog prethodnog ponasanja doticnih koji su sinoc prozivani... 

Kao da je i vazno, jaka stvar sto se vedja Avramovic, Ledej i ostali...

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, srlepajce said:

Mnoga skandiranja su sinoc krenula bez nekog povoda, kao da je obaveza da se nadju u repertoaru

 

 

Obzirom na to kako su izgledale i šta su radile grupice pozicionirane iza Partizanove klupe i iza court seata, rekao bih da je repertoar postojao i pre utakmice.

Atmosfera, podrška ali i pritisak su bili daleko bolji na prethodne dve utakmice u Areni nego sinoć u Pioniru. Da uopšte ne zalazim u to kakvi su uslovi za ljude na tribinama i za igru.

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Kao što smo rekli, sve je već viđeno i svašta može da se očekuje. Zato Vas molim da budemo mudri, da ne reagujemo na eventualne pokušaje sudije Damira Javora, ili nekog drugog od sudija, nenamerne greške ili eventualne provokacije, ne bacajte ništa u teren i budite kao na prvoj utakmici. Potrebna je maksimalna podrška našim košarkašima, na predstojećoj utakmici!"

 

:puke:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Bukvalno mi doslo da povracam.

 

Prvo, reprezentativac je. Jbt, sutra ces da navijas za njega i radujes se njegovim potezima! Kako mogu? 

Drugo, to je Aleksa, ne bilo koji reprezentativac, zasigurno neko ko ima i srca i mozga da zna kako treba da se ponasa (dobro, ajde, ono kad je bio mlad i lud pa pisao svasta protiv Partizana na drustvenim mrezama treba mu oprostiti kao sto i komsije jesu, a evo i ja mu oprastam sto je iako zvezdas zaigrao za njih). 

 

Ne razumem vredjanje ni prema kome, ma kakav idiot taj bio, ali posebno je bljutavo prema nasim igracima. Данас 

Данас је 80% навијачких песама веома увредљиве садржине, што све до почетком 90- их није био случај. Чак је приметно да деца и жене скандирају погрдне текстове. Доказ стања наше нације и недостатак стида.

 

P.S. За похвалу је јуче било што сем сва упаљача, ако сам добро видео, није било убацивање предмета на терен. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

A postoji jedan intervju sa njim gde je bas pricao kako Javor zadnje vreme Zvedi uvek korektno sudi i publika ga bespotrebno vredja. 

 

Mozda sada misli da je na korektno sudjenje u prosloj utakmici uticalo njegovo baljezganje vezano za bezbednost sudija ukoliko ne sude kako treba pa zeli po istom receptu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dzonii said:

Znamo iz cije kuhine dolazi ta vest da se poremeti hemija unutar ekipe pre druge utakmice. 

 

Ok, sad vidim ovaj snimak da je trpao komsije prosle godine tako da mozda ima neke iste.

U pravu si za kuhinju. Ovom izraelskom novinaru je '' dobro poznati tviteraš'' izvor

 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, MisaF said:

A postoji jedan intervju sa njim gde je bas pricao kako Javor zadnje vreme Zvedi uvek korektno sudi i publika ga bespotrebno vredja. 

 

 

To je neki love-hate relationship koji Cova gaji prema Javoru, vise je hate nego sto je love... ali to sto pominjes je bilo prosle sezone u finalnoj seriji:

 

Quote

Ali, pozivam i sudije. Sudiće Javor. Često skandiraju sudiji Javoru vrlo nekorektno. Ja ih molim da to ne rade, jer je čovek korektan. Sudija Javor je korektan bez obzira šta smo imali ranije. On korektno sudi.

https://sportske.net/vest/kosarka/covic-otkrio-i-sudijsku-trojku-sudija-javor-je-korektan-on-korektno-sudi-ne-vredajte-ga-496553

 

Javor je tada sudio trecu utakmicu (pred koju je ovo izreceno, ispostavilo se najubedljivija pobeda u seriji jednog tima) a potom je sudio i petu. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Uvek kad si domaćin u prve dve utakmice u plej offu, jedna utakmica bude na jednu loptu i minimalnu razliku. Neka bude da smo to ispucali pre dva dana, i da će večeras biti lakše. 

 

Ovde nema lepote, ovde je bitno pobediti pa makar i na priduzetke i sa pola kosa razlike. 

Pre dva dana smo bili stegnuti, nista nije išlo, važnost utakmice i očekivanja da smo domaćini i da se očekuje pobeda su očigledno rezultirali.

 

Ali i pored loše igre, nismo se dali. Non stop smo disali za vrat u prvom poluvremenu i na kraju stigli do 39-39.

U trećoj smo počeli da lomimo meč, imali 64 -55, ali jednostavno nismo imali raspolezene igrače poput Nedovica i Rokasa (0/10, za tri) da nekom trojkom prelomimo ranije.

Jako je pozitivno što smo ono izvukli sa Dedom, Mitrovicem,Lazicem,Jagom.  

Večeras mora Nedovic,Rokas, Bolomboj i Teo da povuku.

 

Sa 2-0 , je druga prica. Ni 1-1 nije tragedija, i dalje je sve otvoreno. 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Sto se tiče prve utakmice jeste bilo malo domaćinsko sudjenje,ne sad po nekim odlučujućim odlukama ali te neke 50:50 su išle na stranu domaćina.

Ali glupa je priča što se može čuti kako moraju biti bolji bar 15 razlike da bi nas dobili.

Nisam nešto optimista što se tiče večerašnje utakmice a i čitave serije.Atmosfera preko tv-a nije bila nešto posebno,očekivao sam sad kada nema navijača da će se više zviždati kad su oni u napadu,al bar preko tva mi je izgledalo slabo.Trebaće nam baš dobri procenti za 3 a i bolja odbrana ali nisam nešto optimista da smo u stanju.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Smešne su priče o sudjenju. Uvek ce biti neka situacija gde je moglo i ovako i onako da se dosudi. Nije prvi put da se spominje broj slobodnih bacanja. Kao što ga je sad Zvezda imala u ovom broju tako ga ja I ranije imao KKP, što ne znači da je neko poklonio ta bacanja i da nisu bila.

Ja ne znam da li postoji i jedan meč da se poražena ekipa nije zalila. To po pravilu dodje kao alibi porazenoj ekipu. Posle kupa u Nišu, samo se pričalo o sudjenju. Niko skoro i da nije spominjao igru i osvajanje trofeja.  Potpuno je skrajnuta utakmica , I gurnuti u prvi plan svesno sudjenje, koje je pri tom bilo korektno, gde su sudile mlade sudije iz Srbije,  dok starije nisu htele da sude .

Ja ne pamtim ( mislim ima slučajeva) da se neko bavi svojom ekipom. Ovo važi za obe ekipe. 

 

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Teo Yago

Nedović 

Rokas Laza

Deda

Boki Mitar

 

8 upotrebljivih igrača odnosno one koje koristi Sfero, biće im baš teško da iznesu ovu seriju. Da se ja pitam, a ne pitam se, dodao bih tu Gileta i Smarta, svakako nisu minus u odbrani. Možda i Trej da bocne koju jer je svaki poen bitan iako se u prvoj utakmici videlo da nije spreman za ovaj nivo košarke.

 

Potreban nam je šut Rokasa i Nemanje, Boki full spreman kao i da Yago i Teo svedu greške na minimum.

 

Nadam se boljoj atmosferi i da neće biti ni večeras ubacivanja predmeta na parket.

 

Da svi ostanu čitavi na terenu i na tribinama!

 

Srećno našima!

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ja bi dodao i TT jer ce se sa njim neminovno probati. Tako je kako je. 9 igraca je vec optimalna rotacija za PO meceve.
Ako bude doprineo, onda i Deda moze neki minut spolja.
 

Takodje, ako se siri rotacija spolja, pre bi voleo da vidim Lazarevica nego smarta , jer nama treba odbrana spolja a ne napad. Pogotovo kad je Laza na klupi.

Edited by Admiral
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Admiral said:

Takodje, ako se siri rotacija spolja, pre bi voleo da vidim Lazarevica nego smarta , jer nama treba odbrana spolja a ne napad. Pogotovo kad je Laza na klupi.

 

 

Kakva bre odbrana i Lazarevic kad je Lazic na klupi?! 😄 

Pa valjda treba i taj napad da se igra, a nije Smart operisan od obrane koliko na primer Nedovic u nekim momentima... 

 

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Admiral said:

 Takodje, ako se siri rotacija spolja, pre bi voleo da vidim Lazarevica nego smarta , jer nama treba odbrana spolja a ne napad. Pogotovo kad je Laza na klupi.

Ja uopšte ne vidim tu dobru odbranu Lazarevića spolja. On ume da vrhunski brani četvorke, ali protiv nižih i bržih igrača je nemoćan.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...