Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Moraju uvesti smarta u rotaciju. Nema Hange, Topica, Lazarevic isto ne igra , večeras 0.9 sekundi. Gilespi nije igrao ni minut.

Vrlo kratka rotacija večeras samo 9 igrača. Ovo je epski podvig kako smo uopšte dobili, I ko je rešio meč. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, srlepajce said:

Ako ima malo pameti sad Smart na mesto Lazarevica

posebno posle povrede Topa

 

Lazarevic igrao 9 sekundi 😂

Teska prica, verovatno ce Gidra vise na 2 a Lazarevic nekoliko minuta na 3.

 

Tek ako dobijemo i drugu, ocekujem minute za Smarta u one dve na gostovanju.

 

Ne mogu da kazem da li je to dobra strategija ili ne jer se oba resenja svode na presipanje iz supljeg u prazno.

Ono sto je definitivno, zbiti redove i izriljati narednu sa maksimalno skracenom rotacijom, pa tamo kako bude.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

Ali komentatori sa Arene na Sferove izmene mora Teodosić/Nedović/Davidovac itd. malo da odmori. Kakve su ono petorke bile, rotirao je kao da su prethodnu seriju igrali protiv Denvera a ne Mege. Stvarno je ponekad neshvatljiv i uopšte nije spremio ovaj derbi. Sve više kapiram trenere kao što su Ataman i Obradović (ili Thibs u NYK) koji znaju da upregnu prvu petorku tako da igra preko 30 minuta. Moraš imati igrače koji su u stanju da iznesu fizički zahtevne mečeve bez da lipšu posle 20 minuta intenzivnije košarke.

Kad tako kazes, covek bi pomislio da je Sfero izgubio mec. 
A istina je da je spremio mec losije od svih prethodnih ove sezone, i opet je dobio Zeljka. Na stranu veoma korektno domacinsko sudjenje, Partizan je imao realnih sansi da zavrsi u svoju korist. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Fat Zadd said:

Reče mi Junior da nije bilo ubacivanja predmeta u teren??

 

Znači, ipak možemo kada hoćemo:wink2:

Ni L od linča, malo horskog vređanja što je klasika za svaki derbi i to je to. Pozitivno sam iznenađen.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Mislim da ce biti vraski tesko u sredu,mnogo teze nego danas(ako je to moguce)

Samo se nadam da Gidra i Neda proigraju mnogo bolje nego danas,to nam je sansa

Ja sam mišljenja da će biti mnogo lakše. Ali definitivno Neda i Gidra moraju puno, puno bolje od ovoga jer ovo je bilo baš loše. Ni Teo nije bio pravi. Prenervozan. A Deki match winner. Jago najbolji naš igrač večeras. Luka odmah do njega. Njihov James nas je skoro sam dobio. U stvari premalo raspoloženih igrača na obe strane. Ulog veliki iako još točno ni ne znamo koji je a kvaliteta igre osrednja. One down two to go. 

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
15 minutes ago, DameTime said:

Ali komentatori sa Arene na Sferove izmene mora Teodosić/Nedović/Davidovac itd. malo da odmori. Kakve su ono petorke bile, rotirao je kao da su prethodnu seriju igrali protiv Denvera a ne Mege. Stvarno je ponekad neshvatljiv i uopšte nije spremio ovaj derbi. Sve više kapiram trenere kao što su Ataman i Obradović (ili Thibs u NYK) koji znaju da upregnu prvu petorku tako da igra preko 30 minuta. Moraš imati igrače koji su u stanju da iznesu fizički zahtevne mečeve bez da lipšu posle 20 minuta intenzivnije košarke.

Jbg, da bi to mogao da furas trebaju ti momci koji su u top formi, a pride su u stanju sa igraju na obe terena i znaju da se sacuvaju penala... Kavani je ponudio trojicu, a ja cu izbor smanjiti samo na Gidru. Dzoel je skracena petica bez mase koja preuzima i pogodna je da bude ubacena u foul trouble, a Jago (i pored sjajne partije) je potencijalni minus na obe strane parketa. Zapravo mi je Top drugi potencijalni 35tominutas... Samo da bude ok.

Edited by Geronimo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mille plateaux said:

Kad tako kazes, covek bi pomislio da je Sfero izgubio mec. 
A istina je da je spremio mec losije od svih prethodnih ove sezone, i opet je dobio Zeljka. Na stranu veoma korektno domacinsko sudjenje, Partizan je imao realnih sansi da zavrsi u svoju korist. 

 

Nije on dobio Željka, nego je KKCZ dobila KKP jer je na kraju ipak prevagnuo BBIQ kod određenih igrača. Kao i iskustvo igranja važnih mečeva. Sferopulos je poslednja dva minuta delovao potpuno pogubljeno, ali mu je mlohavi Deda koji ima savršenu anticipaciju za skok izvukao stvar.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bodo said:

Ja sam mišljenja da će biti mnogo lakše. Ali definitivno Neda i Gidra moraju puno, puno bolje od ovoga jer ovo je bilo baš loše. Ni Teo nije bio pravi. Prenervozan. A Deki match winner. Jago najbolji naš igrač večeras. Luka odmah do njega. Njihov James nas je skoro sam dobio. U stvari premalo raspoloženih igrača na obe strane. Ulog veliki iako još točno ni ne znamo koji je a kvaliteta igre osrednja. One down two to go. 

Hm,videcemo,ne bih se kladio da ce sledeca biti laksa,mislim da ce biti dosta mucnija,nadam se da gresim

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Nije Sferopulos loše pripremio meč nego je očekivano da je Željko nešto promenio u igri svog tima na obe strane parketa u odnosu na prethodne derbije. Sferopulos za razliku od njega se držao svoje igre kao i u prethodna tri derbi meča. E sad, već će posle ovog meča moraće nešto da promeni, za nijansu. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, No name said:

Moraju uvesti smarta u rotaciju. Nema Hange, Topica, Lazarevic isto ne igra , večeras 0.9 sekundi. Gilespi nije igrao ni minut.

Vrlo kratka rotacija večeras samo 9 igrača. Ovo je epski podvig kako smo uopšte dobili, I ko je rešio meč. 

 

Da, vrlo kratka rotacija, zato je KKP imao ogromnu rotaciju od cak 10 igraca.

 

Naravno da ovakve meceve igraju iskljucivo dve petorke, nece treneri da se gube u deljenju minutaze. Tako je i u EL, EC, tako je svuda.

 

Tako da, ne znam po cemu se prica o nekom epskom podvigu, jedna ekipa puna ekstremno kvalitetnih igraca je pobedila isto takvu ekipu punu ekstremno kvalitetnih igraca u neizvesnoj zavrsnici. To i jeste realan rezultat, a ne onih +20 na poluvremenima zi prosle sezone.

Link to comment
Share on other sites

znaci ko bi reko 250. jubilarna pobeda domacina u aba finalu plej ofa.

naravno, kako i dolikuje uz obilato sudijsku lakrdiju i 42 bacanja domacinu, more prekida i sve ono sto smo jelte zasluzili prvim mestom. 

najjadnija liga u evropi, najjadnije sudjenje u evropi, sveukupno odvratnost koja obavezno traje po 2+ sata, a evo moze i 150 minuta. pa moze i vreme da se namesta 10 minuta.

 

navijanje i navijaci jad i beda, red indija pakistan red njega karamo red pusi kevine red pusi avrame red pusi zeljko i tako ceo mec.

to je toliko daleko otislo da se ceo mec samo vredja i vredja i nasa serija se slavi vredjanjem partizana. da nije dobro znaj na pocetku ne bi bilo jedne pesme o zvezdi.

 

vlasnik lige telekom. vlasnik telekoma drzava srbija. vlasnik srbije... vlasnik oba kluba... i tako... za mene je ovo potpuno neocekivano. kao sto ce potpuno neocekivano biti da cemo uzeti titulu.

 

sta reci za nedovica kumica od 1+ milion po sezoni, pa jel postoji jadniji igrac i veca pickica? 

ovo je nasa kuca i laganih 2/9, 0/5 trojke po ko zna koji put kad je bitno + 2 to, covek nam prodao 9 napada za index 1. plus naravno sjebao napad u klacu.

zao mi je sto je nas... 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Don Dusko said:

Nedovic:"Pionir nam je druga kuca"

Also Nedovic: 2-9 iz igre i losa zavrsnica tekme!

Beskućnik 🤷‍♂️

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, DameTime said:

Da se šutirate u dupe kako ste dobili ovo. Na kraju toliko prozivani Deda i Yago (koji odjednom biva osporavan) dobiše utakmicu. Nedović je minus igrač u svakom smislu, a prepotentan do bola. Pojeo ga i ispljunuo Nunnally sa 34 godine.

Naneli po ukupnom kvalitetu i karijernom rejtingu i treba da ga pojede. Dva nivoa je iznad njega. Kao da poredimo Tea i Avramovića npr i njihove uticaje na meč. 

 

To što Džejms ima 34 je non faktor. Nakupi i Nemanja već 32 uz 32 psihofizička stanja tokom sezone, i tu je u prednosti. 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, DameTime said:

Ali komentatori sa Arene na Sferove izmene mora Teodosić/Nedović/Davidovac itd. malo da odmori. Kakve su ono petorke bile, rotirao je kao da su prethodnu seriju igrali protiv Denvera a ne Mege. Stvarno je ponekad neshvatljiv i uopšte nije spremio ovaj derbi. Sve više kapiram trenere kao što su Ataman i Obradović (ili Thibs u NYK) koji znaju da upregnu prvu petorku tako da igra preko 30 minuta. Moraš imati igrače koji su u stanju da iznesu fizički zahtevne mečeve bez da lipšu posle 20 minuta intenzivnije košarke.

Šta je trebao Sferopulos da radi sa igračima koje ima na raspolaganju? Došao je na selektiranu ekipu za koju svi znamo kako je napravljena i ko je bio mastermind. Moraš imati igrače koji su u stanju da iznesu fizički zahtevnu utakmicu, a šta ako ih nemaš?

 

Onda uradiš kao Sferopulos i dobiješ utakmicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Nije on dobio Željka, nego je KKCZ dobila KKP jer je na kraju ipak prevagnuo BBIQ kod određenih igrača. Kao i iskustvo igranja važnih mečeva. Sferopulos je poslednja dva minuta delovao potpuno pogubljeno, ali mu je mlohavi Deda koji ima savršenu anticipaciju za skok izvukao stvar.

Sfera ne cenim previse.

Zeljko je najtrofejniji, ali sve ima svoj zenit, po mom misljenju, Partizan da sada ima Trinkija, Zvezda ne bi videla pobedu.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ima razloga zasto je Nedovic od ogromnog talenta postigao osrednju karijeru, ali stvarno ne razumem toliki hejt prema coveku.

 

On je "mekan" igrac, evroliga zahteva atlete. Iz istog razloga iz koga Makabi ne sme da trpi Di Bartolomea i Blata, ne smemo mi Nedu.

 

Ali cemu tolike salve uvreda, kao da vam je covek nesto licno zgresio.

 

I ovo za Sferopulosa, neznalicu...jebote, ima li neki trener da je dobar za nas?

Edited by Juan Pablo Montoya
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Nije on dobio Željka, nego je KKCZ dobila KKP jer je na kraju ipak prevagnuo BBIQ kod određenih igrača. Kao i iskustvo igranja važnih mečeva. Sferopulos je poslednja dva minuta delovao potpuno pogubljeno, ali mu je mlohavi Deda koji ima savršenu anticipaciju za skok izvukao stvar.

 Cek, da je za Partizan skakao neko s odlicnom anticipacijom za skok i izvukao ga na svoju stranu, je l’ bi to bila Zeljkova pobeda naspram Sfera ili bi bio KKP? 

Petorka koju potencira trener u takvim trenucima je njegova zasluga, samim tim ima i konkretne zasluge za pobedu/poraz. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Malo mi provejava nesnalazenost forumasa za igru mrtve domac osovine.

Baba Deda, Luka Muka, Laza penzija odigrase nesto pa ih ne mozemo napusavati. A ne do bog da kazemo da su dobro odigrali.

Cak i po ovoj nasoj seljackoj statistici nisu losi.

Ali verovatno su u napreenoj izgubili utakmicu.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Ništa, mora Smart da stigne na žurku. 

 

Teodosić nam je lipsao, a tek će ako opet već za 2 dana bude morao da igra 25+ minuta. Pa onda tamo, kod njih. Bez Topića, i već povređenog Hange, nama gori koliko treba još jedan bek, da rastereti Miloša, i generalno bekovsku liniju. Tako da, koliko god ga Sfero z***bavao u poslednje vreme, to sad mora biti Smart. Pa nek odigra brat na energiju...

 

Ima Partizan rezerve za sredu (očekujem pre svega mnogo boljeg Ledeja, možda šuterski jačeg i aktivnijeg Pantera,..), ali imamo i mi. Nedović i Rokas u prvom redu, teško mi je da zamislim da priđu ovih 0 od 10 kombinovano za tri, i očekujem da se obojica zapale. Duguju nam. 

 

Biće ovo maraton...

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ne toliko popularno misljenje ovde - svaka cast Sferopulosu. Sa znatno slabijim timom (koji nije ni pravio - ne racunam nasu doselekciju) 4 puta zaredom dobija znatno kvalitetniji tim Partizana (vrlo verovatno i skuplji, mada to nije poenta) na celu sa Zeljkom koji ima neke od nosilaca tu vec trecu sezonu...

U najgorem slucaju i nezavisno od rezultata finala mu treba dati CELU sledecu sezonu.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, srlepajce said:

Ako ima malo pameti sad Smart na mesto Lazarevica

posebno posle povrede Topa

 

Lazarevic igrao 9 sekundi 😂

Kljucnih 9 sekundi!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Molina23 said:

Naneli po ukupnom kvalitetu i karijernom rejtingu i treba da ga pojede. Dva nivoa je iznad njega. Kao da poredimo Tea i Avramovića npr i njihove uticaje na meč. 

 

To što Džejms ima 34 je non faktor. Nakupi i Nemanja već 32 uz 32 psihofizička stanja tokom sezone, i tu je u prednosti. 

 

Mislim da je najveci problem sto imaju istu ili slicnu platu. Plastican primer koliko smo se zarobili sa Nedom kao nosiocem.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...