Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Sad je vec krajnja nuzda da se dovedu ta 2 pojacanja,velika steta za Topa tek je dosao,uprava da se ne kocka vise jer navijaci su sinoc pokazali koliko im je stalo do kluba i red je da se uprava oduzi i da se iskoristi ovaj momentum...2/1 i 4 !

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Može li Davidovac na pleja? 

 

Mislim, pošto na 4 ne može : ) 

 

Dotični može samo da održava klozet u bilo kom drugom čovićless klubu. Samo ne za 700k već mnogo manje. 

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa Sektorom. Pričam dugo unazad o tome. Na 1 i 2 mogu da nam igraju i Hanga i Rokas na 2 i pored klasičnih 1 i 2 ( Teo, Yago, Neda, Laza) a na 4 nemamo ni jednog klasičnog krilnog centra već šljakere Mitrovića i Rokasa i levo smetalo Davidovca. Pod moranjem je krilni centar od početka. S tim što nam sad opet treba i jedan spoljni. Opet smo na istom mestu kao pre nekoliko nedelja. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obzirom da sam imao povredu kolena bila je sledeca prica za step povrede ligamenata.

1. Totalna ruptura/kidanje

2. Parcijalna ruptura

3. Istegnuce

 

Potreban je period nakon povrede da stane 'upalni proces', smanji se otok i delimicno slegnu stvari da bi se sa sigurnoscu dijagnostifikovao stepen parcijalne rupture ili istegnuca.

 

Ako je samo istegnuce, proci onda bez operacije. Ako je parcijalno onda je jako veliki rizik za prof sport ici bez operacije.

 

Nadamo se samo da je blago istegnuce kod Topa.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Sector said:

Spolja imamo Tea, Yaga, Hangu i Nedovića + Gidra i Lazić. 

 

Na 4 imamo beskorisnu ćelu i Mitrovića koji nema veze sa tom pozicijom i njegovi minuti tu ubijaju napad. Po meni je PF pozicija rak rana od prve utakmice u sezoni ali nemam objašnjenje zašto se niko tu nije doveo, mazohizam ili šta već.

 

Tema za razmisljanje ...  kako smo to bez njega dobili poslednje dve utakmice.

 

Nikako ne bih da umanjujem njegov doprinos ove sezone ali ocigledno se otvara dosta opcija bez njega :wink2:

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nedović. Jebo ga bog koliko frustrirajuć igrač. Kad je u zoni i rešen da ide na ulaze ubedljivo najelegantniji igrač u Evropi za gledanje, čista estetika. Kod one trojke Tea u poslednjoj sekundi prvog poluvremena je maltene izuo iz patika Doziera kad je krenuo da napadne closeout. Šteta što mnogo gleda neke neozbiljne NBA cirkusante i pokušava da ih oponaša prilikom šuta. Znamo sve njegove mane ali je brate igrač za koga se plaća karta da ga gledaš pa makar promašivao.

  • Like 40
  • Love 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Neda nije niti je ikad bio neko ko ce da nesto menja tok utakmice ili jbm li ga kako da objasnim.

On je fazon kad je cela ekipa u ritmu i igra dobro on tu prednjaci i uglavnom bude najbolji a kad je ekipa u kanalu on uglavnom bude jedan od najgorih na parketu i nema izmedju kod njega.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ali kad se u jednom trenutku razdrao "ajdeeeee", ne znam da li je ovo taj... 🔥

 

FB-IMG-1704469590638.jpg

 

Tolika želja i posvećenost u njegovim godinama nakon svih uspeha koje je postigao i velikih utakmica - surovi profesionalac. Vidi se i da uživa. 

Edited by Čvarkov
  • Like 24
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

Ali kad se u jednom trenutku razdrao "ajdeeeee", ne znam da li je ovo taj... 🔥

 

FB-IMG-1704469590638.jpg

 

Tolika želja i posećenost u njegovim godinama nakon svih uspeha koje je postigao i velikih utakmica - surovi profesionalac. Vidi se i da uživa. 

Kakvi sve "profesionalci" kod nas imaju ugovor on bi MORAO da dobije produzetak.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Теодосић, Јаго

Недовић

Гедраитис, Ханга, Лазић

Давидовац

Боломбој, Тоуби, Гилеспи

 

Илић, Лазаревић

 

 

 

Ми тренутно у неком наредном периоду имамо ово. Без Митровића и Топића.

 

Јесмо се дигли и јесмо у добром ритму, али овако осакаћени смо нпр. и прошле године добили Валенсију у гостима, па је уследио стрмоглав пад. Много битне утакмице Лион и Милано... Треба искористити моменат у ком се налазимо, али дубина екипе стварно реално не обећава.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Inace, bravo za Gilespija. Zeljkova izjava za njega samo pokazuje frustraciju i koliko ne moze da podnese da je nadigran. Slazem se da je potrebna kreacija bekova za Gilespija ali decko fenomenalno igra pik, dzabe i kreacija bekova ako ti je tu Tobi, treba umeti odigrati onako pik i zavrsiti bez problema na obrucu. Drugo odbrana koji igra i aktivnost na skoku, zastita obruca, nema nikakve veze sa bekovima, takodje cuva covek dobro od 1 do 5, nije lako protivnickom beku da igra protiv njega 1 na 1. Covek radi ono sto najbolje zna, ne filozofira. Mali uzorak utakmica ali rekao bih i drago mi je sto cu reci da sam pogresio kada sam bio negativan po pitanju njegovog dolaska. Bravo Fredi. 
Za povredu Topica dusa me boli, zelim mu od srca da se oporavi ali sto bolje i sto pre.

 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bolomboya opet odmoriti protiv CedOli. Imaju Cobbsa, Jaku i Matkovica pa valjda Neda, Yago, Rokas, Hanga, Tobey i ostali mogu to iznijeti.

 

Vidim da je Luka uskoro na terenu.

Znacio bi protiv Lyona i Milana da se vrati

46 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nedović. Jebo ga bog koliko frustrirajuć igrač. Kad je u zoni i rešen da ide na ulaze ubedljivo najelegantniji igrač u Evropi za gledanje, čista estetika. Kod one trojke Tea u poslednjoj sekundi prvog poluvremena je maltene izuo iz patika Doziera kad je krenuo da napadne closeout. Šteta što mnogo gleda neke neozbiljne NBA cirkusante i pokušava da ih oponaša prilikom šuta. Znamo sve njegove mane ali je brate igrač za koga se plaća karta da ga gledaš pa makar promašivao.

Problem kod njega sto ide linijom lakseg otpora odnosno trazi laksa resenja a ta resenja su uglavnom sut sa 8m za 3 poena jer napravi dovoljnu separaciju za takav sut ali balans tijela mu ne dozvoljava da to pogadja u dobrim %. Kad god ima pravolinijski skok sut za 3 to su odlicni %.

Covjeka je nemoguce zaustaviti na ulazu a posebno sa nasim centrima koji postavljaju sjajne/jake blokove. Bas nekad krene zakomplikovati situaciju. 

 

Sinoc je maltretirao Kaminskog i Andjusica kad god ih je vidio na terenu sto i igrac sa takvim prvim korakom i treba da radi ali svakako to treba raditi i protiv ostalih pa makar to bio drive&kick

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ovo za Nedovićeve ulaze se stalno ponavlja, ali nije moguće da ideš samo na ulaze ako ne uzmeš neki šut spolja. Nedović je svakako bolji kad više napada prodorom, ima za Evropu nevjerovatno brz prvi korak, promjenu ritma i osjećaj za polaganja, ali mora postojati neki balans u igri. On je šuterski sasvim potentan igrač, to je dokazao još u danima dok je igrao za Unikahu, pa posle i za Panatu.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, BB7 said:

Теодосић, Јаго

Недовић

Гедраитис, Ханга, Лазић

Давидовац

Боломбој, Тоуби, Гилеспи

 

Илић, Лазаревић

 

Oво се црта да Теодосић, Недовић, Рокас, Ханга играју по 25-30 минута. Па колико издрже.

 

Ми не можемо да издржимо Јага 27 минута на терену.

Прво полувреме +16 39:23

Друго полувреме -11 21:32

 

Без Јага друго полувреме 17:11

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

"Doživeo povredu kolena koja zahteva pauzu 4-6 nedelja". 

Ono, mogli su napisati i koja je to konkretno povreda kolena u pitanju, kako se već to radi svuda u svetu, ali to je KKCZ.

 

 

  nemoj da sitnicarimo i ovo je veliki napredak s obzirom kako je bilo...

 

1 hour ago, Čočo said:

Slažem se sa Sektorom. Pričam dugo unazad o tome. Na 1 i 2 mogu da nam igraju i Hanga i Rokas na 2 i pored klasičnih 1 i 2 ( Teo, Yago, Neda, Laza) a na 4 nemamo ni jednog klasičnog krilnog centra već šljakere Mitrovića i Rokasa i levo smetalo Davidovca. Pod moranjem je krilni centar od početka. S tim što nam sad opet treba i jedan spoljni. Opet smo na istom mestu kao pre nekoliko nedelja. 

 

 

  Rokas nikako ne moze na 2, mislim moze, al moze i Davidovac onda na 2...obrni okreni opet smo u problemu, al nama je tako svake sezone ( to je jedan od razloga sto smo samo jednom bili u top 8 )...Topic nije imao neku statistiku u ove 2 utakmice ali je poprilicno dobro odigrao...velika steta, ali prezivecemo...

Link to comment
Share on other sites

Ja jos jednom da napomenem, ako je moguce sutra povesti par juniora na spoljnim pozicijama, i da giljaju sa Dedom, Ilicem, Lazarevicem i Tobijem, sta god bude. 

 

4 jebene utakmice u 9 dana u EL, ludilo.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, BB7 said:

Теодосић, Јаго

Недовић

Гедраитис, Ханга, Лазић

Давидовац

Боломбој, Тоуби, Гилеспи

 

Илић, Лазаревић

 

 

 

Ми тренутно у неком наредном периоду имамо ово. Без Митровића и Топића.

 

Јесмо се дигли и јесмо у добром ритму, али овако осакаћени смо нпр. и прошле године добили Валенсију у гостима, па је уследио стрмоглав пад. Много битне утакмице Лион и Милано... Треба искористити моменат у ком се налазимо, али дубина екипе стварно реално не обећава.

Tako je.

Sada smo u slicnom momentu kao prosle godine nakon one serije pobeda.

I tada je Dusko ponavljao da ce uslediti pad, jednom jecak rekao da ce biti i serije poraza i da je to normalno.

Medjutim, malo mediji a malo nasa ocekivana, niko nije bio spreman na one poraze koji su usledili.

Dodatan razlog za tadasnji pad je nedolazak Polonare koji bi doneo instant boost energije, da ne pricam o Kampacu i suspenziji.

 

Sada smo, kazem, u slicnoj situaciji, opet povrede i opet kratak roster.

Ekipa igra na preko 100% i svima je jasno da ne moze doveka tako.

Sto rekose ljudi na FB-u, ko misli da Gidra moze jos 50 meceva da se rve sa centrima ili je glup ili zlonameran.

 

Samo se nadam da ce Covic bar ovaj put, makar slucajno, odreagovati kako treba i pojacati ove momke jer to maksimalno zasluzuju.

A nije zgoreg da nas i sreca malo pogleda.

 

U svakom slucaju, bice cupavo u Ljubljani i treba imati razumevanja za ekipu ukoliko bude imala problema da zatvori mec.

Ludacki ritam, povrede, jedino dobro je sto imamo prostora na tabeli za kiks i ako postoji trenutak za to - onda je to sigurno vikend u Ljubljani izmedju dva dupla kola.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mister-no said:
42 minutes ago, Dragan Mićić said:
Branko Lazic juce odigrao 88mi derbi u karijeri emoji122.png

Rispekt. Koji mu je skor?

E to vec ne znam. Ako neko zna neka napise. Plavsic je juce u 5om minutu rekao da bi trebalo da je rekorder sa toliko nastupa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...