Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

26 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Stigla žena i rekla mu da pakuje kofere. 

Budi Šabaz, slušaj ženu. 

 

Nije mutava nece da bude ciganka nego manekenka.

 

Sustinski sezona u el je gotova prica.

Tim ce vec u decembru doziveti ogromne promene, sledi samo krpljenje rupa da se nekako zatvori do kraja.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

I o Tobiju koji ima milion za ovu sezonu. 

Markose nemoj da me shvatis pogresno ali kako uvek isplivaju ovakve info kada neko igra lose i treba da se silbuje?

 

Da igra dobro niko ne bi ni pominjao ovu cifru.

 

Tebi svaka cast sto imas info i voljan si da prenosis ovde nama obicnom puku na forumu.

  • Like 11
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

U Zvezdi se već odavno ne zna ko pije ko plaća... Jbš ti sistem kad ona šala "Duško tim vs Čović tim" uopšte nije šala... Toksin se osjeti na kilometar... Kao što je Duško govorio.. "imam filing"... E tako ja imam taj filing od kada je sezona počela... Sve to eskalira pa i na Arana i 20k imaju nekakvu negativnu energiju... Sasvim logičan slijed događaja je da dolazi do pucanja, i da vugle kao Nejpier dižu sidro i pale.. Još će na kraju da nam da negativnu reklamu pa ćemo ispušiti i neke buduće transfere... A za sav taj HAOS oko kluba kriv je uvijek PRVI ČOVJEK KLUBA...mislim on =HAOS... a čarter letovi, i drugi medicinski tim su ono što nam je falilo za iskorak... Ovo je na nivou Mrkele i Terzića... A ja sam ipak smatrao da je Čović pametniji, bar od njih... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, drako said:

Vi ovo jos gledate 😳.

Pise mi kolega, partizanovac, pre jedno sat vremena, da vecu rupetinu od Tobija nije video i da me sazaljeva, kaze "konjske zivce treba da imas da gledas onu beskorisnu masu na terenu, sve su preko njega dali"

Rekoh, druze, dzaba pises, ja sam to prestao da pratim pre jedno 3-4 kola, meni je moje vreme suvise dragoceno. 

Veoma ti dragoceno tvoje vreme čim si došao odmah posle utakmice da komentarišeš nešto što ne pratiš već tri, četiri kola unazad 🤔....

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao utakmicu, imao sam bitnija posla, sad čitam o ovoj sapunici koja se događa.

 

Čovića treba oterati u Tunguziju, ali sa druge strane većina navijača ovog kluba zaslužuje Čovića.

Nejpira sam branio sve vreme, ali ovo večeras je krajnje neprofesionalno, šta god da je razlog.

Duško oteran ko džukela posle četiri meča, ništa nismo pozitivno dobili iz toga, a teško da je Sferopulos išta kriv.

 

Sve u svemu cirkus.

Ajd sad da vidimo izmene u igračkom kadru pa da se krpi ovaj frankenštajn tim, ako ništa biće zabavno gledati kakav će zombi da ispadne. :classic_smile:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:


Vidi, nemam ništa protiv da se tera u kurac, što dalje od Zvezde, ali kad je ova uprava u pitanju, nisam 100% siguran da je sve baš tako kako se servira

Zbog odlazaka na slave prva propustena tekma, samo play by play, ne verujem nista upravi dok ne cujem i drugu stranu.

Uprava ( i mozda Dusko )su birali igrace, uprava Duska otpustila posle 4 tekme. Opet da radimo doselekciju u decembru i januaru, nemojte me zajebavati. Ako su nas usrali raskidi Fakua i Vildoze jednom...nece to nikad vise. Teska nedoraslost uprave postavljenim ciljevima u EL! Jednostavno nemaju kapacitet.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, phen33 said:

Covic je potrosio jednog Deja Radonjica, Sasu Obradovica, Duska Ivanovica i potrosice jos ko zna koliko zvezdasa da bi se valjao u blatu. Kod Radonjica se pazljivo biralo i raspitivalo oko stranaca, siguran sam da bi kod njega Sabaz jos davno bio ispracen. Isti taj Sabaz je govorio kako Mesina laze, pa evo sad nisam bas siguran

 

Da se pitao i Dusko ne bi video nas dres ali ...

Link to comment
Share on other sites

Da li će se ikad saznati ko je selektirao ovaj roster i koja ga je ideja vodila pri izboru igrača?

Ta misterija me toliko kopka i svrbi do iznemoglosti.

Ko je bio toliki majstor da sprži tolike milione na jedan mekani frankeštajn sastav sa mnoštvo košarkaša ali malo pravih igrača .Bez balansa,dubine,čvrstine i muda.Kontam da bi nam bolji tim sklepao i komični Anđus. 

Edited by Zadnji vezni
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Dusko said:

Markose nemoj da me shvatis pogresno ali kako uvek isplivaju ovakve info kada neko igra lose i treba da se silbuje?

 

Da igra dobro niko ne bi ni pominjao ovu cifru.

 

Tebi svaka cast sto imas info i voljan si da prenosis ovde nama obicnom puku na forumu.

 

Mislim da se i letos pisalo o tome. I Tobi i Bolomboj imaju okruglo milion po sezoni.

Edited by Markoss
  • Like 4
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MisaF said:

Zasto Teo nije izasao sa ekipom na zagrevanje nego se pojavio nakon 5 min? Nesto se desavalo u svlacionici pre meca. Sabaz se zagrevao pre utakmice, trebalo je da igra. Covicev rijatili od ekipe. 

Ova ekipa treba da se raspusti.

Nije ovo prvi put. To sam pomno pratio i u Laktasima. Teo je poslednji izasao na zagrijavanje a malo prije njega Nedovic dok su svi ostali vec bili mokri kao cep.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...