Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

17 minutes ago, Obi Wan said:

Nakon ovog slijedi ban, ali moram vam reci da ste vi svi goli kurac od navijaca rekao bih i cast izuzetcima ali nema izuzetaka.

Vidi, ja ako se pitam nije ovo za ban. Istina je. Svi se kunu u Zvezdaštvo i da vole klub. I to treba da se pokaže tako što u ovoj situaciji bude puna Arena. Ali ne samo da bude puna Arena, nego ako volimo svoj klub onda se dođe i napuni Arena, pruži podrška momcima a zatim puna Arena krene da tera Čovića i kompaniju. Ali ne, svi ćute i gledaju kako taj klub za koji navijamo i volimo jedan moralni gmizavac srozava na nivo seoskog kluba. Tako da, slažem se sa tobom.

Edited by Čočo
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Moze li se na tekmama Mege dete ispod 6 godina uvesti bez karte kao na nasim tekmama ili je potrebna karta? Ako je neko redovan na Megi, sto ne verujem, nek javi na pm. Idem s sinom i njegovim najboljim ortakom pa cisto da znam u koliko sati da banem sa momcima ako je potrebna karta i za njih. Hvala i sorry za offtopic.

Link to comment
Share on other sites

Nama fale 2 i 4 ko leba...i to da su defanzivno orijentisani...da umeju da odigraju bar korektnu odbranu...kada se vrati hanga (ako se i vrati uopste), a evo i nedovic se povredio znaci od njega nista do februara srvarno nam je prekopptrebna dvojka, a opet i da sve bude kako treba uz hangu i lazica fali jedan bek poput kinzija ili holinsa, sa dugim rukama, igraci zadatka...neko ko moze da zaustavi pantera i nanenlija...po meni prvi je najbolji bek u evropi, a drugi 2/3 igrac pa u prva 3-4 igraca u evropi...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Moze li se na tekmama Mege dete ispod 6 godina uvesti bez karte kao na nasim tekmama ili je potrebna karta? Ako je neko redovan na Megi, sto ne verujem, nek javi na pm. Idem s sinom i njegovim najboljim ortakom pa cisto da znam u koliko sati da banem sa momcima ako je potrebna karta i za njih. Hvala i sorry za offtopic.

Proveri samo koja je cena karte. Načuo sam da će kao i sa KKP da bude 2000 dinara. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, turfan said:

Nama fale 2 i 4 ko leba...i to da su defanzivno orijentisani...da umeju da odigraju bar korektnu odbranu...kada se vrati hanga (ako se i vrati uopste), a evo i nedovic se povredio znaci od njega nista do februara srvarno nam je prekopptrebna dvojka, a opet i da sve bude kako treba uz hangu i lazica fali jedan bek poput kinzija ili holinsa, sa dugim rukama, igraci zadatka...neko ko moze da zaustavi pantera i nanenlija...po meni prvi je najbolji bek u evropi, a drugi 2/3 igrac pa u prva 3-4 igraca u evropi...

Otkud ti to da se Nedovic povredio i da ga nema do februara? Zar nije udario glavom o parket i zbog toga nije igrao 2 pol?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Pa sta ce nam pojacanja? Zar nije sezona propala? Ako smo izgubili sve sanse za PO EL i gubimo sigurno ABA ligu sto da se batrgamo? Bolje dati pare za neku bolnicu.

Tacno u tom slucaju neka se Nebojsa sam ispise tj. neka ode posle Bozica. Sta ceka? Kada je vec tako. Nebojsu ne smes u recenicu kad je vec propala sezona. Ovde su neki nudili opklade na pocetku sezone za top  8...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Nekako priželjkujem da mali Top bude ekstra motivisan večeras i pokaže tati da je pogrešio i da ga je nepotrebno šabazovao u Megu. 

   to je bukvalno najbolji potez koji je mogao da povuce...kod nas bi imao minutazu manju od Jaga, a u Megi kako je krenuo doci ce do odlicnog mesta na draftu i to sve zahvaljujuci ovoj sezoni...

 

  inace treba ocekivati da ce on ipak igrati kod nas, mozda samo pred kraj sezone dodje zato sto ako se dobro secam razlikuje se obestecenje koje placa NBA tim ako je igrac igrao EL ili ako nije...to je bas Misko jednom pricao pa je iz tog razloga Zizic igrao par meseci za Darusafaku pre drafta kao i Bitadze za Buducnost...

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram da bilo koji igrač na bekovskim pozicijama ima manju minutažu od Jaga, pa makar to bio i igrač od 18 godina. U moru nekvaliteta u rosteru ove godine, da ne pominjemo po hiljaditi put sve štetočine, ja i dalje ne vidim zašto je doveden Jago. Jedino što opravdava taj potez je to što Šabaz igra kao amater, Nedović se povređuje, Hangu smo i zaboravili da je ikad igrao kod nas, pa nam fali bek. Da su svi zdravi, a Šabaz igra kao Nejpir, Jago bi retko video 12. Ja jednostavno ne vidim čime doprinosi, osim ponekad što pogodi neki dalekometni šut. Retko koga može da brani, ulaz... bolje da ne kreće, znamo kako se završilo par puta, šut - samo kad je sam, jer je prenizak za neki šut preko ruke, morao bi da ga podigne Tobi, pa da i od njega ima neke koristi. 🙂 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Tacno u tom slucaju neka se Nebojsa sam ispise tj. neka ode posle Bozica. Sta ceka? Kada je vec tako. Nebojsu ne smes u recenicu kad je vec propala sezona. Ovde su neki nudili opklade na pocetku sezone za top  8...

Ja uvek smem svakoga u recenicu, ali ono sto ja znam o klubu vama se ne svidja. Kazete da tako pravdam Covica. Od koga ga pravdam? Ono sto znam je da je on vec bivsi. Vama je lakse da je on za sve kriv i meni je to ok ako je vama tako lakse da funkcionisete. Evo i ja cu reci Covic je kriv za sve i da li je nesto reseno?

Puna su vam usta Covica, a onda kada odete na utakmicu cutite. Kao, nije bio bas pravi trenutak, jer smo pobedili. Jedini covek koga postujem i koji je javno ustao protiv Covica je Laki, ali ste i njega oterali odavde.

I shvatite jednom, nije normalno da svi o svemu mislimo isto. Draz razgovora je da sucelimo razne cinjenice, stavove, da se u necemu slozimo, u necemu ne. Ovako sada cim neko ima drugaciji stav,misli da je tim dobar, da sezona nije propala...... on je Covicevac, bot, nije navijac vec go k....

Pricate o Covicu i kakav je on, a kako se vi razlikujete od njega? Samo ste vi u pravu, samo je vasa istina tacna, svako ko kaze nesto drugacije radi protiv vas, sve vi znate najbolje, sve njegove osobine.

I zato apelujem i na vas i na moderatore da pokusate da smirite strasti i da se vratite normalnom razgovoru i da prihvatite i tudje misljenje, pa makar se neslagali sa njim. 

  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...