Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

7 minutes ago, Markoss said:

Ovde ako ne bude silbovanja i doselekcije. 

Nekako bezlicna ekipa, nepouzdana iako je nakrcana iskusnim igracima, sa losim sutem i jos gorom odbranom. 

 

To se videlo i na pocetku sezone. 

 

Pre smo makar igrali odbranu,ali hteli smo vise, bez nekog plana

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Pozitivno jedino od večeras je da smo dobili Topa i da se videlo na koga se ne računa ozbiljno trenutno ( Yago, Tobi, Simonović, Šabaz pa Bogami i Giedraitis). Bitno je da je sklepan roster a to što imamo 5 funkcionalna igrača to ko ga jebe. 

Mnogo bi bilo bolje da se crtaju akcije za Litvanca cesce. Umesto toga doslo je y hodu do preraspodele moci. Imam utisak da igramo neku samopromotivni basket. Meko vez obaveza u odbrani. Primili smo gotovo 90 poena veceras. I to smo uspeli. Nema te granice koju ovaj roster ne moze da srusi. Top je top!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Deda odigrao odlicnu odbranu na Topu i pogodio bacanja.

Red je i da ga pohvalimo kad ga i kudimo (a i ja ga kudim).

 

Top mora u decembru kod nas. Nema diskusije vise, cuvali smo ga najbolje sto se moze ili bar sto mi mozemo, odigrao je opet vrlo zrelo. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Urlam ja sad, nakon one ultra glupe sekvence, menjaj Gidru sve mu jebem.. I prođe mi kroz glavu nemoj! ući će Davidovac.
I samo flashback..
Mala digresija za ove mlađe što ne pamte gde smo bili (davno) pre 2011.
U Pioniru jedno dvesta duša a na parketu "briljira" Karadžić koga je "veteranska" sekcija mesecima pre toga vređala, on ih zvao na tuču, plakao, ma drama..
Elem, u praznom Pioniru posle još jedne u nizu Karadžine bravure odjekne - "Menjaj Karadžića sve mu jebem!"
Onda neprijatna tišina nekoliko sekundi i zvonki glas Vlade Mauzera - "Nemoj, ući će Pavlović.."
I kikotanje svih 200 duša..



  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 24
Link to comment
Share on other sites

Bolomboya hibdeckanproduzio na jos 2 godine, takav igrac i karakter nikada ne moze biti visak. Mislim da je svima jasno da Toby i Simonovic nemaju sta da traze kod nas. Topic, 2/3 i 4 igraci neophodni ako zelimo da odrzimo kakvo takvo interesovanje navijaca i poseru u Areni.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Bravo pobedili smo strasnu Megu! Ipak su oni dobili Partizan. :)))

Погледај прошле сезоне поразе од Задра и Цибоне или пошто се овде највише угледате на комшије њихова 3 пораза за сада па почните мало више да цените победе у аба лиги.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

Sad kad vratimo Topa i on u 3 kola izgubi svo samopouzdanje i zaboravi kosarku. Jer takav smo mi klub.

Nema to toliko veze sa nama, za njega su utakmice bez opterećenja i treninzi ono što mu je trebalo. Evo recimo i večeras je imao loše prvo poluvreme, pa je dobio maksimalnu slobodu u drugom. I drugi mladi igrači koji imaju ambicije da budu na draftu idu tim putem (umesto EL idu u timove koji igraju slabija takmičenja). Meni je samo neozbiljno da se misli da je za Topića dobro da dođe u ovako disfunkcionalan tim.

Edited by TB Told
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

Nema to toliko veze sa nama, za njega su utakmice bez opterećenja i treninzi ono što mu je trebalo.

 

Nisam siguran u ovo. Mora da se gradi i pobednicki mentalitet. U profi sportu nije dovoljno samo ucestvovati. Sto naravno ne znaci da mu ovo ne prija u Megi, ali jednom ce morati i da budu bitni razultati, a najbolje sto pre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Да много боља одлука је чекати Шабаза и гледати Јага...

Ne, najbolja odluka je da se navijaci i u hali i van hale maksimalno fokusiraju na teranje diletanata iz kluba.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nele said:

Pogresna a i populisticka odluka bi bilo vracanje Topica plus bi dalo prostora sa izgovore kako se pravi buducnost srpske kosarke i da rezultati nisu prioritet.

Upravo on u Megi ima svu slobodu i svaka greska mu se prasta(sto bi i trebalo) i sad da dodje u Zvezdi gde ce mu uloga biti 3-2 plej u zavisnosti od takmicenja...

 

Kontam da bi izgubio samopouzdanje i rutinu... Ovako ima lep razvojni put. 

 

Nadam se da cemo ga gledati sledece sezone kao neprikosnovenog drugog pleja sa tendencijom da postane No1.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...