Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 hours ago, Mile1 said:

Nema dileme vise oko Sabazza a to je da u utorak dobije dobru porciju uvreda na njegov racun. Ne pamtim da je igrac od 2 milliona evra igrao ovako katastrofalno, pritom njegov stav u odbrani je sramotan

Čović likes this. Najbolji primer kako je neko navodno protiv Čovića, a usvojio je njegov način razmišljanja.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mesina nam je upravo završio ovu agoniju.
Ko će sada verovati Šabazu da je to ispalio u small talk konverzaciji sa bivšim kolegama kao neki wishfull thinking jer njegov govor tela i stondirano ladjenje jaja 5 kola u nizu i idu u prilog tome.
Opraviti se neće, mi da ga opravljamo na silu je besmisleno.
Pakuj ga na prvu ponudu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

Fenomenalan potez, taj dribling i asistencija Mitroviću, nema mnogo igrača u Evropi koji su u stanju da izvedu tako nešto. A onda gledaš napad pre i napad posle toga, nebo i zemlja. Neverovatno kakve oscilacije.

Neverovatno.

Skill nije upitan, niti nabija stats, niti je sebican...u nekom trenutku mu je palo samopouzdanje, onda i taj decision making postao los, onda ode i voljni momenat u odbrani...imam utisak da je tu vise posla za psihologa.

 

*Najlakse bi bilo trejdovati ga za Pengosa, odmah Pengos u timu protiv Fenera, Sabaz kida u Milanu, Kevin odje i gotovo. Nazalost, u Evropi to ne mere, a ne verujem ni da bi se obojica vratili na neki svoj prajm tek tako.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, leki bg said:

Neverovatno.

Skill nije upitan, niti nabija stats, niti je sebican...u nekom trenutku mu je palo samopouzdanje, onda i taj decision making postao los, onda ode i voljni momenat u odbrani...imam utisak da je tu vise posla za psihologa.

 

*Najlakse bi bilo trejdovati ga za Pengosa, odmah Pengos u timu protiv Fenera, Sabaz kida u Milanu, Kevin odje i gotovo. Nazalost, u Evropi to ne mere, a ne verujem ni da bi se obojica vratili na neki svoj prajm tek tako.

Iskreno, ne bih. Pangos je gotov igrac, nevezano za tu izjavu Messine. 

 

Opet ZZ je i dalje u prajmu i mnogo bolji igrac te svi cekamo da se podigne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Wingwalker said:

Mesina nam je upravo završio ovu agoniju.
Ko će sada verovati Šabazu da je to ispalio u small talk konverzaciji sa bivšim kolegama kao neki wishfull thinking jer njegov govor tela i stondirano ladjenje jaja 5 kola u nizu i idu u prilog tome.
Opraviti se neće, mi da ga opravljamo na silu je besmisleno.
Pakuj ga na prvu ponudu.

I još jedan primer kako je neko usvojio Čovićev način razmišljanja, svaka poruka o "kravi muzari".

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Daj malo pozitive brate, ugasices se ovako.

Nema ama bas nikakvog razloga za pozitivu.

Povrh ocajne igre, i potpunog dizbalansa ekipe, imamo i dosta nesrecnih okolnosti.

Za razliku od nekih drugih EL ekipa.

Da ne pisem o kojima, nije predmet teme.

EL sezona je zavrsena maltene pre pocetka.

Vreme je da neko ozbiljno odgovara.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Nema ama bas nikakvog razloga za pozitivu.

Povrh ocajne igre, i potpunog dizbalansa ekipe, imamo i dosta nesrecnih okolnosti.

Za razliku od nekih drugih EL ekipa.

Da ne pisem o kojima, nije predmet teme.

EL sezona je zavrsena maltene pre pocetka.

Vreme je da neko ozbiljno odgovara.

 

Ma pricam o zivotnom stavu, ne o igri ili timu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Nema ama bas nikakvog razloga za pozitivu.

Povrh ocajne igre, i potpunog dizbalansa ekipe, imamo i dosta nesrecnih okolnosti.

Za razliku od nekih drugih EL ekipa.

Da ne pisem o kojima, nije predmet teme.

EL sezona je zavrsena maltene pre pocetka.

Vreme je da neko ozbiljno odgovara.

Dobro ne treba preterivati, situacija nije sjajna i kakvoj smo se nadali, al ono sinoc nije bila ocajna igra. Igrati sa ovakvom barsom u gostima na jednu loptu, ne moze nikako biti ocajna igra. Ocekujem reakciju Sabaza vec u utorak.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da cemo da verujemo Sabazu pre nego Mesini, ali vise nicega se ne bi drzao kao pijan plota. Covek je izjavio da nemaju sanse da potpisu Mirotica pa su ga ipak potpisali, zapravo deluje da je od pocetka i najblizi bio njima a da je usput samo saslusavao opcije. Ne bi me cudilo i da su mu dali nesto ispod zita. Kao potpisao tamo za 2,7 a imao 3m ponude i od Zvezde i Partizana i Olimpijakosa. Aj da razumem i sto je odbio Zvezdu i Partizan, al sto Olimpijakos, tim i trener koji 2god za redom igra f4, ne bi imao pritisak kao ovde a i ne zna grcki, Atina po meni lepsi grad od Milana, lepse vreme, more blize... Cak i vise para. Mislim ne radi se o Miroticu nego o Mesininoj laznoj izjavi da nemaju sanse da ga potpisu a on bas kod njih zavrsio. Ipak ne treba slepo verovati ni Sabazu, Mesina jeste stara varalica, ko zna sta se sve valja iza brda, u puno situacija vidimo da vecina evroligaskih timova funkcionise kao game of thrones, znaci razne malverzacije udaljene od ociju javnosti gde cesto i ispliva dosta njih, a sigurno da se mnoge i sakriju. Veliki novac je u pitanju. Nejpir da demantuje na terenu ovo, a ne na instagramu.

 

A isto i ona Mesinina izjava za Nejpira prosla da je dobio u Zvezdi 3x vise nego u Milanu, naravno da je to istina, samo nije spomenuo da je potpisao za njih na 4 ipo meseca. Pritom je imao brutalne brojke u El i naravno da je zavredeo novac koji je trazio. To sto ga oni nisu shvatili za ozbiljno i nisu zurili a Zvezda ga cimala i proslo leto i tokom prosle kada se znalo da Faku nece ostati. Sami su krivi sto su ga izgubili i sto mu nisi ponudili toliki ugovor jos pred kraj sezone.

 

Ipak, na stranu sve to, Nejpir je papreno placen i za pocetak mora da se cima u odbrani. Ako se cima jedan Teo, koji se bukvalno nikad nije cimao ovoliko a sada ima i 36god (plus je placen 3x manje), mora i on. Uopste nije toliko los defanzivac kao ovo sto sada igra odnosno ne igra. U Armaniju govor tela mu je bio takav da je pratio igru, bio cvrsto spusten u stavu, cesto i presekao neke lopte, a ovde sve kontra za sada. Ne ocekujemo da on igra Holins odbranu, ali mora da pokazuje energiju u odbrani (bas kao sto je i Holins dok ga nije isao sut u pocetku) da bi nas uverio da ipak cekamo njegov sut i organizaciju igre i pod tim ne mislim na broj asistencija on ih je i sinoc nakupio ali je zato ubijao momentum svaki put usporavajuci igru a ovo nije tim koji treba da igra sporu kosarku. Videli smo ga u Armaniju, videli smo ga protiv Asvela, znaci znamo da moze. Ne mora bas svaku da odigra tako, ali mora svaku drugu, a da ne pricam ovo da je odigrao 1 od 7 dobro a u jedno 3 bio cak nas najgori igrac. 

 

Znaci ima smisla sacekati ga jer je skupo placen i je znamo da moze puno, ali ako ne pokaze energiju i zalaganje u odbrani, ne bih ga cekao dalje od kraja Novembra. Svakako ne treba da igra zavrsnice meceva dok ne prikaze da je zasluzio, imamo Tea i Nedovica a ako treba bolje i da Jago uzima njegove minute dok ne dodje sebi, ako uopste i dodje.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Dusko said:

Ali lik je pljunuo i po svom igracu. Pa zasladio Nepierem. U fazonu nisam ja kriv sto je Pengos los a onaj kojeg sam zeleo da zadrzim a otisao je sad zeli da se vrati.

 

U svakom slucaju skida krivicu sa sebe.

Jednim udarcem Messina multilateralno delovao. Odbacio sa sebe odgovornost (ili barem pokusao), kazao da je Pengos bezvezan, kao uvredjena mlada se "osvetio" Napieru za napustanje.

 

Meni je manje bitno da li je Messina unsportmanlike ili ne. Bitnije mi je da il pije vode ovo sto se tiče naseg igraca i ako da, kako ce klub da reaguje.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Losmi17 said:

Nema ama bas nikakvog razloga za pozitivu.

Povrh ocajne igre, i potpunog dizbalansa ekipe, imamo i dosta nesrecnih okolnosti.

Za razliku od nekih drugih EL ekipa.

Da ne pisem o kojima, nije predmet teme.

EL sezona je zavrsena maltene pre pocetka.

Vreme je da neko ozbiljno odgovara.

Ако очајни играмо егал са Барсом нама ће онда бити довољна просечна игра у наставку сезоне да деремо све

  • Like 8
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdan said:

Dobro ne treba preterivati, situacija nije sjajna i kakvoj smo se nadali, al ono sinoc nije bila ocajna igra. Igrati sa ovakvom barsom u gostima na jednu loptu, ne moze nikako biti ocajna igra. Ocekujem reakciju Sabaza vec u utorak.

 

Da nije ove nakaradne selekcije i ovih problema sa Shabazzom, svi bismo bili ponosni na otpor Barsi u gostima uprkos sudijskim odlukama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...