Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Nije kriv dok se ne dokaze suprotno. 
Tako da ako mene pitate (a ne pitate me), covjek je povrijedjen i stvarno nema potrebe ulaziti na ovoj temi u neke teorije da li namjerno ne zeli da igra. Msm malo je, kako da kazem, bespotrebno (da ne kazem glupo). 
Ako je nekim slucajem namjerno izbjegao, pa, saznacemo u nekom podkastu za 20-30 godina...
 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

Veliki vernik - veliki izdajnik

 

pa grobari su avangardni komunisti i umetnici, tako da vernik-izdajnik nije argument na par nivoa.

 

drugim recima, zahvaljivace miroti-pretechi kasnije, kada razumeju jasnije, hue hue.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Mirotić je ljudina i moralna gromada. To što je verski fanatik je njegova lična stvar koja se meni ne sviđa ali ne postoji ijedan dokaz da u odnosu prema drugim ljudima nije išta manje od sjajnog tipa. Likovi koji seru po njemu kao osobi zato što nije potpisao za KKP su isti profil kao sekači mts kartica svojevremeno - DV derviši. 

  • Like 13
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MilošVB said:

Ne možemo znati niti da je ljudina niti da je splačina. 

 

Znamo da je ljudina i pogotovo da nije to drugo.

 

Covek je toliko novca dao u humanitarne svrhe da se u javnosti ne zna ni 20%. Sto za ugrozene porodice, sto za narod na Kosovu i Metohiji, sto za decu, sto za crkve. Pritom covek nikada nije ziveo u Srbiji.

 

Zaista ne znam koji sportista je proporcionalno u odnosu na zaradu davao toliko novca. 

 

Coveku sija istinska dobrota iz ociju, zaista ne znam s kojim igracem bi ga uporedio. Kroz Zvezdu je proslo x dobrih momaka pa opet ne znam koga bi i blizu uporedio sa njim. Jedno je kad je neko dobar a drugo istinski dobar i neiskvaren. To sto je dobar covek, ne znaci da je bezgresan. Svi smo gresni.

 

Ako bi mu se sta moglo zameriti to je mozda nedostatak hrabrosti, ali ovakvi epiteti kakvim nazivaju Mirotica svuda na internetu (bukvalno gde god i to masovno) vise govori o tim ljudima nego o njemu. Uostalom ako neko nije hrabar ne znaci da nije dobar covek. Neretko je i suprotno. Hrabri ljudi su cesto i beskrupolozni i nepravedni. U Srbiji na 99 takvih ide jedan i hrabar i cestit covek.

 

Ne mogu da nadjem onu sliku "oci su ogledalo duse" pa sa jedne strane Patrijarh Pavle a sa druge Papa Benedikt, mada pretpostavljam da su to svi videli nekad jer je stara slika dosta. To navodim kao paralelu, da sa jedne strane imas Mirotica, a sa druge bi bilo dovoljno videti osmeh tih drugih ljudi koji ga osudjuju na gnusan nacin najgorim uvredama i epitetima, a kamoli da im se ulazi u autobiografije i kolicinu dela, dobrih i losih.

 

Ovo sto Cavani iznad pise, bukvalno na internetu se moze cuti o njemu sa 10 strana, a kamoli price koje idu od ljudi koje ga znaju. Evo samo jedan rendom citat sa interneta:

 

Ma, da ljudi ne znaju ko je on, nikad ne bi rekli da je čovek takva faca i da ima sve te milione. Nijedne sekunde se to nije primetilo. Čekao je na sve kao i svi drugi gosti, a na sve to vidite... Nije ovo neki luksuz od restorana. Međutim, on je tu dolazio i pre i nikada nije prestao. Normalac, legenda. Svaka mu čast kako je ostao na zemlji. Ma, reči nemam loše za njega da kažem. Ni za njega ni za porodicu - rekao je konobar u kafiću blizu vile košarkaša.

 

Inace za Mirotica do ovog slucaja svesni su i navijaci Partizana da nisu mogli da mu nadju mrlju do sad i da su znali o kakvom se coveku radi ko je bio upoznat i malo pratio njegov lik i delo. Sad je zbog ove situacije on ne znam kakav izdajnik. Ali bice i da u vrlo kratkom periodu se doslo do toga i da su losi ljudi i Madar i Misko i Ferelov agent. Bice da je u nekom drugom problem.

 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Cavani said:

Tesko da moze biti splacina ako se sa vise strana cuje da dosta daje u dobrotvorne svrhe i pomaze mnogima. 

Pa zajebano je generalno odrediti ko je kakav čovek, baš zbog raznih ljudi koji takođe to rade.

 

Može se samo reći kapa dole za taj segment.

 

I da, apsolutno se preteruje sa natpisima o njemu, toliko da kod nekih ljudi to prelazi u patologiju. A priznajem da bih se verovatno i sam u naletu emocija tokom utakmice priklonio nekakvom skandiranju koje ne uključuje porodicu, da je došao.  

 

U Kornetove duhovne sekvence o očima već ne mogu 😄

Edited by MilošVB
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...