Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Posted (edited)
46 minutes ago, srlepajce said:

 

Posle bice "Nema igraca na trzistu" 😁

Napisah pre nekoliko nedelja da će biti bivši ako ne ode na F4. Umalo na kraju prošle sezone da ga otpuste a odveo ih na F4. Kako god, dođi kući čekamo te! 

GNJKIHg-X0-AE8qun.jpg

❤️

Edited by Čočo
  • Like 2
  • Love 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

McKissica će sigurno zadržati, lik koji bukvalno personifikuje ovaj Oly.

Lik možda izgleda pomalo neotesano,ali nedavno sam gledao neki intervju sa njim u kojem govori kako je dnk kluba povezan sa lukom,sa radnicima na dokovima.. Pričao je kako oni (radnici) rade težak posao da prehrane svoje porodice,da se mnogo odriču,da to nije lak posao nego traži mnogo znoja..i da on razume da je to i neka filozofija Olimpijakosa.

Možda ovo nekome zvuči kao patetisanje,ali ja uopšte nisam stekao takav utisak..baš obrnuto - McKissic me vrlo prijatno iznenadio razumevanjem mesta gde je došao, mentaliteta, kulture i životnih prilika.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ja samo da opljunem Okoba sa zakasnjenjem od 24 casa. Odrobijao bih ga da sam na mestu Jamesa i Obradovica. 

 

Prvo ih je uveo u produzetak onim idiotskim poslednjim napadom gde nikom nije hteo da doda loptu. Onda je u produzetku isto odlucio da bude heroj. 

 

Dugo me nije iznervirao tako neki neZvezda kosarkas. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Godinama igrači i treneri koji se bore na dva fronta, u domaćim prvenstvima i Evroligi, skreću pažnju na zgusnust raspored zbog kojeg ispaštaju igrači.

Mauro Ignasio, jedan od doktora koji se nalaze u Evroliginom zdravstvenom odboru, otkrio je koliko igrača je bilo na raspolaganju svojim trenerima tokom čitave sezone.

“Samo 33 od 306 igrača je bilo na svim utakmicama Evrolige. Gledajući poslednje dve sezone, ta brojka pada na samo 7 od 278. Zašto ne igraju? Uglavnom zato što su povređeni“, rekao je Ignasio.

 

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Nije smešno, lično sam bio za Atamana ali ipak je Real, bez obzira što su favorit broj 1, u većem delu sezone izgazio sve nemilosrdno uz gomilu atrakcije pride.

Bas taj rad. Debatable - da. Nezasluzeno - nikako.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Ataman ubjedljivo. Prva sezona u klubu, gomila novih igrača i odmah F4. Obradoviću je trebalo duže vremena u Feneru da ostvari rezultat dobar rezultat. Mislim da prve dvije sezone nije išao na F4. 

 

Išli su sa njim na F4 i 2014/15, 2015/16 i 2016/17 kada su i osvojili titulu. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sector said:

Igra li Pamesa EL naredne sezone?

 

S obzirom da su platili Zvezdi obeštećenje za Ojeleyea i potpisali Costella, sumnjam da će u EC.

 

Negde sam slušao da je Valensija sve bliže odluci da igraju Ligu Šampiona umesto EL i da im je to nešto i finansijski isplativije, mislim na onom podcastu što rade Vujak i Radojević.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...