Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Just now, Chaos Is Me said:

Kladio bih se da mu je ćale neki teleći.

 

Znaš šta je tu jedino tužno... upravo to, odgoj, kućno vaspitanje. Ja kad sam bio klinac, pevušio bih "sve što smo želeli, sve što smo hteli..." ili ono "Čija je ono Zvezda...", na pamet mi nije palo da vređam Partizan, niti da ga spominjem uopšte. Bilo normalno doba.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Don Dusko said:

Mene je vise sramota roditelja koji mu nisu objasnili da ne treba to da peva. :S

Ja baš mislim da su mu objasnili da treba baš to da peva xD

Just now, Chaos Is Me said:

Ne znam koliki je klinac, ako je iznad petog razreda onda tu pre svega društvo utiče i krene psihologija mase da radi svoje. Ako je mlađi, onda je to uglavnom do roditelja kako su ga vaspitali.

4 godine, tako reče novinarka, ako se sećam 

  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ne znam koliki je klinac, ako je iznad petog razreda onda tu pre svega društvo utiče i krene psihologija mase da radi svoje. Ako je mlađi, onda je to uglavnom do roditelja kako su ga vaspitali.

4 godine, sad sam vidio klip ali nazalost ima nastavak pa ce neki to protumaciti kao provokaciju.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dete ponavlja ono što čuje od roditelja i okoline generalno. Nisu ovi sa SK mogli da gataju šta će otpevati, ali se vidi da nisu koristili mozak. Jer je valjda jasno da taj dečak ne može proceniti da li je nešto esencijalno dobro ili loše, te da svašta može da mu izleti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Možda je do roditelja a možda do toga šta je mali pokupio na utakmicama. Koliko puta mala deca tako izblamiraju roditelje. 

 

16 minutes ago, John Terry said:

 

Znaš šta je tu jedino tužno... upravo to, odgoj, kućno vaspitanje. Ja kad sam bio klinac, pevušio bih "sve što smo želeli, sve što smo hteli..." ili ono "Čija je ono Zvezda...", na pamet mi nije palo da vređam Partizan, niti da ga spominjem uopšte. Bilo normalno doba.

Ma jeste, rastao si u cveću livada. Kad sam ja davno bio klinac znalo se i za "ja se klizam" i "ptičice u gnezdu" a kamoli kasnije.

 

3 hours ago, pendulum said:

Ljudima se skupilo frustracija i gneva iz nekih prethodnih utakmica. Ovo je samo bio šlag na tortu iako sinoć realno nema previše zamerki na zalaganje, više na decision making odnosno taj famozni košarkaški IQ.

Da parafraziram Duleta, vreme zajebavanja i vreme efekata se često ne poklapaju. Peti vezani poraz u EL, osmi u 11 mečeva, plus blamirsnja u ABA i gomila mečeva za infarkt, svako bi poludeo.

 

--------------

Nego, imao sam utisak tokom prenosa da su utišani tonovi iz hale, i sa terena i sa tribina. Mnogo lošije se čulo nego ranije čak i kad je publika u delirijumu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Možda je do roditelja a možda do toga šta je mali pokupio na utakmicama. Koliko puta mala deca tako izblamiraju roditelje. 

 

Ma jeste, rastao si u cveću livada. Kad sam ja davno bio klinac znalo se i za "ja se klizam" i "ptičice u gnezdu" a kamoli kasnije.

 

Da parafraziram Duleta, vreme zajebavanja i vreme efekata se često ne poklapaju. Peti vezani poraz u EL, osmi u 11 mečeva, plus blamirsnja u ABA i gomila mečeva za infarkt, svako bi poludeo.

 

--------------

Nego, imao sam utisak tokom prenosa da su utišani tonovi iz hale, i sa terena i sa tribina. Mnogo lošije se čulo nego ranije čak i kad je publika u delirijumu.

Ja znam za ja se klizam i ponavljao sam stalno kao mali, kako ide ovo sa pticama?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Možda je do roditelja a možda do toga šta je mali pokupio na utakmicama. Koliko puta mala deca tako izblamiraju roditelje. 

 

Ma nije dete krivo jbg. Dete radi ono sto cuje i vidi uglavnom. Na roditelju je da objasni zasto to nije dobro a ni lepo... Jbg...A mozda kako kazes nisu znali pa su se i oni iznenadili. Jbg.

Link to comment
Share on other sites

Zanemarite opis videa... 

 

Meni je ovde jedino zao deteta. Neko rece "sramota me roditelja" - pa ne treba tebe da bude sramota nego roditelje. 

A roditelji, verovatno otac imbecil, sada sav ponosan pokazuje snimak ortacima "vidi sto mi mali izas'o na televiziju!". 

 

Strasno i tuzno istovremeno.

 

 

 

 

A ovo komotno moze da ide u temu gde smo pisali o medijima a ne ovde? 

edit... 

 

sad videh dalje u thread-u i ovo, pa da ostavim kao primer "oca imbecila" 

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Zanemarite opis videa... 

 

Meni je ovde jedino zao deteta. Neko rece "sramota me roditelja" - pa ne treba tebe da bude sramota nego roditelje. 

A roditelji, verovatno otac imbecil, sada sav ponosan pokazuje snimak ortacima "vidi sto mi mali izas'o na televiziju!". 

 

Strasno i tuzno istovremeno.

 

 

 

 

A ovo komotno moze da ide u temu gde smo pisali o medijima a ne ovde? 

Sta se ljudi to sa nama desilo? Sta se desilo da imamo ovakvu situaciju? 

 

 

Bas skoro gledam dete ide sa majkom i s' ocem i pokazuje srednji prst i pljuje...majka se smeje...

  • Like 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Crni said:

Sta se ljudi to sa nama desilo? Sta se desilo da imamo ovakvu situaciju? 

 

 

Bas skoro gledam dete ide sa majkom i s' ocem i pokazuje srednji prst i pljuje...majka se smeje...

Vama gospodjo svaka cast, a tebi mali - pip pip piiiiiiip

:s_d:

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bi bilo loše istaći ni pozitivne primere, kao što je dečak iz Zvornika koji je vrlo artikulisano i pristojno govorio pred kamerom pre utakmice KKP (mada je svakako stariji), ili onaj dečačić koji vrlo emotivno doživljava svaku Zvezdinu utakmicu (pa je doživeo internet nasilje od nekih debila od navijača KKP)...

 

Sve kreće od roditelja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...