Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

On 1/12/2024 at 10:26 PM, Unknown said:

 

Onda bi kosarka bio sport u kojem ekipa koja povede u prvih 10 minuta na kraju i dobija i nikada ne bi gledali preokrete. A sustina je u tome da se igra u naletima, pa onda isto kao sto je Makabi bio sposoban da napravi +20 u naletu, tako je uspeo i Partizan. Tako je to kad sz ekipe sličnog kvaliteta. Tako da, odgovor je ne. 

Malo slicnog kvaliteta, malo to sto su jedni igrali u utorak, a drugi u sredu

Link to comment
Share on other sites

Baldwin ima govor tela kao da je Jordan sišao malo među smrtne evroligaše da opika, baš onako sa visine sa sve onim držanjem lopte jednom rukom. Jel video neko Colsona u petak? Lik je odigrao klasičnu Deki Davidovac ulogu, skrivanje po terenu.

Link to comment
Share on other sites

Nema šanse da je ova brojka za Partizan točna. Po mojoj skromnoj procjeni, najmanje 2-3 tisuće više u prosjeku imaju ljudi u dvorani nego što službeno prijavljuju.
1500 sns mozak pušta vise koliko ja znam, a posle traži da stepenice budu čiste...

E sad moguće je da na mufte udje još ljudi pre svega jer i nema karata uopste.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Pa to rade i jedni i drugi.

 

Za PFC recimo znam iz par situacija sa nekih utakmica skoro u EL da se desavalo da dodju tri lika koji imaju istampane (!?) karte za tekmu za isto sediste u areni, pa je u tim situacijama umalo dolazilo i do tuca...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, crni_bombarder said:

1500 sns mozak pušta vise koliko ja znam, a posle traži da stepenice budu čiste...

E sad moguće je da na mufte udje još ljudi pre svega jer i nema karata uopste.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 

 

Ne uđe toliko ljudi više "na mufte" ni blizu. Znam da su mi se žalili da većina "šema" koje su prošle godine radile, više ne ne funkcionišu.

 

Razliku naprave deca. Slobodan ulaz od 7 godina, realno ulaze deca do 10 godina. Pogledaj red kad se ulazi u halu, svaki 3. ili 4. gledaoc vodi dete, a skoro niko nema posebnu kartu za isto.

Garantujem da u hali bude bar 2000-3000 klinaca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, realno *w said:

 

Ne uđe toliko ljudi više "na mufte" ni blizu. Znam da su mi se žalili da većina "šema" koje su prošle godine radile, više ne ne funkcionišu.

 

Razliku naprave deca. Slobodan ulaz od 7 godina, realno ulaze deca do 10 godina. Pogledaj red kad se ulazi u halu, svaki 3. ili 4. gledaoc vodi dete, a skoro niko nema posebnu kartu za isto.

Garantujem da u hali bude bar 2000-3000 klinaca.

Moguće sasvim, ali veruj mi da se ulazi itekako ove godine "na poznanstvo".

 

Da me pogresno ne shvatis, narocito kad je domacin Partizan, ono je skandal sta se radi.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, СтелаРоса said:

Kakav spisak?

Likovi koji su bliski Areni (hali) ili klubu naprave spisak ljudi koje uvode. Npr. svako od njih uvede deset ili koliko već ljudi. A to je samo jedna od šema.

 

Meni to ne smeta, volim kad izgleda krcato. :classic_biggrin:

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 
Ne uđe toliko ljudi više "na mufte" ni blizu. Znam da su mi se žalili da većina "šema" koje su prošle godine radile, više ne ne funkcionišu.
 
Razliku naprave deca. Slobodan ulaz od 7 godina, realno ulaze deca do 10 godina. Pogledaj red kad se ulazi u halu, svaki 3. ili 4. gledaoc vodi dete, a skoro niko nema posebnu kartu za isto.
Garantujem da u hali bude bar 2000-3000 klinaca.
Ne na mufte nego pusti 1500 više karata nego sto arena može primiti, a pored toga još nekoliko stotina udje na mufte obično tokom samog meca, bude tu dosta ljudi iz CG ili RS.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, crni_bombarder said:

1500 sns mozak pušta vise koliko ja znam, a posle traži da stepenice budu čiste...

E sad moguće je da na mufte udje još ljudi pre svega jer i nema karata uopste.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 

 

Sigurno bude više, a koliko ne znam.

Već sam pisao i o kartama "stajanje".

Bukvalno svaku utakmicu neko sedne na naša mesta pošto imamo odlična na nivou 400. Uglavnom mi kažu da nije problem da se premeste samo da im kažemo gde je "stajanje". Pogledam kartu, čak su mi neki i na mejlu pokazivati, sve redovno kupljeno.

 

Klinac iz kluba mi je rekao da je ulazio preko pandura, tj. ove neke glavonje su u dilu sa njima. Ali nakon onog jednog saopštenja nije moglo par tekmi tako da se uđe. 

 

Svakako bude i puno klinaca što kaže @realno *w, ali oni budu sa roditeljima, na svojim mestima, jelte, i to nije problem.

Link to comment
Share on other sites

 
Sigurno bude više, a koliko ne znam.
Već sam pisao i o kartama "stajanje".
Bukvalno svaku utakmicu neko sedne na naša mesta pošto imamo odlična na nivou 400. Uglavnom mi kažu da nije problem da se premeste samo da im kažemo gde je "stajanje". Pogledam kartu, čak su mi neki i na mejlu pokazivati, sve redovno kupljeno.
 
Klinac iz kluba mi je rekao da je ulazio preko pandura, tj. ove neke glavonje su u dilu sa njima. Ali nakon onog jednog saopštenja nije moglo par tekmi tako da se uđe. 
 
Svakako bude i puno klinaca što kaže [mention=488]realno *w[/mention], ali oni budu sa roditeljima, na svojim mestima, jelte, i to nije problem.
Al klinci od 6, 7, 8, 9 ,10 godina i ne budu bas, ja volim kad je kao čep, msm da smo protiv Olija imali do sad najviše u el, a 5 mec abe je moguće i najjača poseta ikad u areni.




Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Vezano za ove utakmice u Areni. 

Može li se ikako naći obezbjeđnje  koje će da gleda u publiku a ne u teren? 

Ono zaista ružno izgleda na TV kad svi u onim narandžastim prslucima se rasporede i okrenu prema terenu. Još prsluke obuku preko jakni čini mi se. U najmanju ruku jadno i ružno izgleda. Ali to je manji problem, oni ne rade svoj posao to je problem. I ne ulivaju povjerenje, nimalo.

Na zadnjoj utakmici protiv Makabija sam tačno znao da smo prelomili kada su pojedini prsluci počeli da se okreću prema tribini što im je posao.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, crni_bombarder said:

Neće da mi otvori, jel oko Tokua nešto kakav je intezitet povrede, koliko bi trebao da odsustvuje ?

Bez njega oni i Asvel nisam siguran da dobijaju.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 

10tak dana. Imaju Lyon sada, to mozda i dobiju bez njega ali posle im je pakao ( @Fener, @Barsa, Partizan ).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...