Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Loptu na ubacivanju dobija Mitoglu, i ova braća van bonusa ne prave faul, ne da nisu zaslužili pobedu nego ne znam

Još je vrv i faul ovo na Grigonisu, sudija imao sreće da je ovaj ubacio inače bi se našao na storiju gospodina Janakopulosa

Edited by Shikamaru
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hajde da je bilo 0.5 sekundi do kraja pa da se ide na namerno promaseno bacanje (da ostavimo sa strane sad cinjenicu kako ga je Okobo izveo) ali zasto ne ici na pogodak i +3 pa braniti to dobrim pokrivanjem na izvodjenju lopte Panatinaikosa posle minuta odmora i nekim brzim prekrsajem za 2 bacanja?

Edited by Borca
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Šta uradi čovek.

 

 

1 minute ago, Borca said:

Hajde da je bilo 0.5 sekundi do kraja pa da se ide na namerno promaseno bacanje (da ostavimo sa strane sad cinjenicu kako ga je Okobo izveo) ali zasto ne ici na pogodak i +3 pa braniti to dorim pokrivanjem na izvodjenju lopte Panatinaikosa posle minuta odmora i nekim brzim prekrsajem za 2 bacanja?

 

Upravo ovo.

 

Kakav idiotizam.

Edited by realno *w
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jebote idot Okobo i idioti iz Monaka. Sta mu je falilo da ubaci bacanje?Pa bilo bi +3 pa bi bilo mnogo lakse odbraniti sledeci napad jer znas uglavnom na sta ce ici a jos su imali faul pa mogli su milion kombinacija da urade.

 

Ovako mi je drago da su na ovaj nacin izgubili.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...