Jump to content

Linkovi za sportske TV prenose


Son_of_a_gun

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
3 hours ago, Miskooo said:

Juce je B92 prenosio obe utakmice ABA lige. Jel to bio izuzetak ili su ponovo poceli da prenose vecite?

 

Počeli su pre par nedelja, verovatno će isto kao prošli put da teraju do izbora. U pauzama utakmica može mnogo predizborne kampanje da se poturi.

 

Posle izbora, naravno, mućak.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ako mislis na Orion Tv, ja ga uzeo letos, 750 dinara mesecno sa ugovorom na 2 godine. Solidno radi, ponekad se desi da se slika "zamrlja na par sekundi" i to kad se desi moze da se ponovi nekoliko puta u roku od desetak minuta, ali posto ja na istom gledam iskljucivo sport (arene) to se desava recimo na svakom trecem mecu, dakle nije bas cesto.

 

Ono sto mi je minus, vracanje unazad postoji samo na odredjenim programima, recimo od arena ima samo na AP1 i AP2 isto na dosta filmskih nema vracanja. U sustini ko to uzima samo zbog arena tj kao sekundarnu TV isplati se itekako i vredi, kome je to primarno, a jos ako voli zimske sportove, uopste nije opcija, jer nemaju Eurosport u ponudi.

Link to comment
Share on other sites

On 12/16/2023 at 9:05 AM, Romantik said:

Ako mislis na Orion Tv, ja ga uzeo letos, 750 dinara mesecno sa ugovorom na 2 godine. Solidno radi, ponekad se desi da se slika "zamrlja na par sekundi" i to kad se desi moze da se ponovi nekoliko puta u roku od desetak minuta, ali posto ja na istom gledam iskljucivo sport (arene) to se desava recimo na svakom trecem mecu, dakle nije bas cesto.

 

Ono sto mi je minus, vracanje unazad postoji samo na odredjenim programima, recimo od arena ima samo na AP1 i AP2 isto na dosta filmskih nema vracanja. U sustini ko to uzima samo zbog arena tj kao sekundarnu TV isplati se itekako i vredi, kome je to primarno, a jos ako voli zimske sportove, uopste nije opcija, jer nemaju Eurosport u ponudi.

 

Neko mi reče da im web varijanta radi na 3 uredjaja istovremeno. Malo mi to sumnjivo, al hoću da proverim.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 1/24/2024 at 12:32 AM, rd_ said:

 


Mislis na black screen?

Da, i hteo bih jos da te pitam posto vidim da veceras nema prenosa eurolige, da li znas hoce li biti ubuduce? I da ne bude da samo zanovetam i zapitkujem, evo ovim putem izrazavam veliku zahvalnosr z sve sto radis

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...