Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

3 minutes ago, John Terry said:

Ova ekipa Budućnosti je baš jaka, i ako su sve ovo sastavili za 3 miliona kako tvrde kolege forumasi, onda je sportaki sektor odradio bogovski posao.

Svaka cast.

 

Vidjelo se u EC koliko su jaki. 

 

Malo jači od Cedevite. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

Ova ekipa Budućnosti je baš jaka, i ako su sve ovo sastavili za 3 miliona kako tvrde kolege forumasi, onda je sportaki sektor odradio bogovski posao.

Svaka cast.

Pre pohvala treba imati u vidu da imaju samo teoretske šanse da prođu grupu u Evrokupu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

KK Futura je jedna solidna ekipa i ništa više od toga.

Neka srednja žalost eurokup ekipe ili jedna od jačih za Aba pojmove.

 

Druga stvar sto smo mi izašli kao na neku utakmicu humanitarnog karaktera i sto imamo prilike da gledamo egzibicije Tobija, Lazarevića,Defanzivu Luke i Nede itd.itd Aj ova dvojica nešto i ubace.Ali generalno protiv nas ovakvih i Studentski centar bi izgledao kao neka EL ekipa.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

Ova ekipa Budućnosti je baš jaka, i ako su sve ovo sastavili za 3 miliona kako tvrde kolege forumasi, onda je sportaki sektor odradio bogovski posao.

Svaka cast.

 

 

Pola ekipe iz Studentskog centra,a druga polovina provela u Grčkoj, Venecueli,Kini.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Ne bojim se. Samo ne potcenjujem ekipu koja ima kvalitet da ako joj je dan ti uzme pobedu i kod kuće. Dovoljno je da mi imamo loš a oni dobar dan i da se zapale svi ti glupi igrači koji uzimaju glupe šuteve. Možda će ti šutevi biti glupi ali možda i neće. Vidi pod Studentski centar prošle godine protiv Partizana. Jedna lopta ih je delila od pobede jer ih je šut išao sjajno u seriji utakmica. 

Niko ih ne potcenjuje ali ih ne treba preceniivati. Nagledao sam ih se ove sezone i rekao sam da ce ovaj danas mec biti zajeban jer su u usponu forme, nama nebitan mec a njima itekako bitan. 

 

Lazica nema, Rokas igra 5-6 minuta, Bolomboy isto malo igrao. Rasporedjuje snage Sfero

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Yogi jedini igrac tu. 

Mihailovic, Magee su suteri i sve to stoji ali iluzimaju preglupe suteve i kada to ne pogadjaju onda su tezak k.... od igraca jer nista sa njima ne dobijas. 

 

Atlete u reketu ali glupi ko k...., ovog Makoundua mozes da dignes na svaku fintu a decko umislio da je Dirk Nowitzki. Samo ga pustis da bude suter i kreator pa da vidis kako batica ko na traci gubi lopte. Kamenjas je kamenjar ali je jak i skocan tako da za to ima lijeka, odaljis se oa nek te dobije spolja.

 

Bojis se jako neinteligentne ekipe koja kad se zaigra ozb odbrana krece svoju iso kosarku gdje se ne zna ko sta radi. Nama je ovo nebitan mec a njima najveci kec ove sezone u Moraci.

Ali ce pre takva ekipa kad se zapali napraviti  brejk u gostima nego ove nase ,,tetkice" u ,,atmosferi linča" u PG. A vrvtno isto i protiv Partizana.

Edited by VukVule1988
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Čočo said:

Previše se omalovažava Budućnost. Oni su za razliku od nas odradili dobru doselekciju. Spolja su da se naježiš. Freman, Ferel, Mihailović, Megee. U reketu atlete. To nije za potcenjivanje nikako. Ako se spoljna linija zapali možemo da se šišamo. Mi nemamo atletiku da se sa njima nosimo a ni šut da se jurimo. Imamo IQ ali ti ništa neće značiti ako ti dođe protivnik koji će da te zatrpa za 3 i raznese u reketu. Uz sve to njihov tempo ako jurimo tu se nećemo dobro provesti. Brzi su i brzo trče u leđa. Mi to ne možemo da ispratimo. 

Da ne znam da je Budućnost u pitanju, mislio bi da pričaš o Monaku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Niko ih ne potcenjuje ali ih ne treba preceniivati. Nagledao sam ih se ove sezone i rekao sam da ce ovaj danas mec biti zajeban jer su u usponu forme, nama nebitan mec a njima itekako bitan. 

 

Lazica nema, Rokas igra 5-6 minuta, Bolomboy isto malo igrao. Rasporedjuje snage Sfero

Ma ova utakmica je nebitna. Ali da li bi bila i kako bi bilo da smo izgubili derbi? Ja samo kažem da bih izbegao svakako ekipe u polufinalu koje imaju potencijal da se zapale. A Budućnost posle nas i Partizana ima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel mozemo mi na nekom gostovanju da ne primimo 50p za poluvreme? Nista mi nije jasno, Sfero je poznat po dobroj odbrani, cvrstoj kao Radonja, ali ocigledno da je voljni momenat kod igraca da igraju istu 0. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Ma ova utakmica je nebitna. Ali da li bi bila i kako bi bilo da smo izgubili derbi? Ja samo kažem da bih izbegao svakako ekipe u polufinalu koje imaju potencijal da se zapale. A Budućnost posle nas i Partizana ima. 

Jesmo izgubili derbi? Oces sbbkbb price?

 

Oa taj Partizan je x5 bolja ekipa od Buducnosti pa kako igramo sa njima?

Link to comment
Share on other sites

Митровић 11 поена, најбољи у првом полувремену, нормално да ће да има и грешака није врхунски ЕЛ играч. Ово је буквално баш небитна утакмица тако да лагано се гледа од почетка до краја. 

Link to comment
Share on other sites

Cuj nebitna utakmica...😂 pa sto su išli dole, bolje da su izmislili nesto i da upisu poraz. 

Krvarili protiv partizana da bi ovde lelemudali

 

Cim ne ide, odmah je nebitno,  a da kojim slučajem vodimo bilo bi, kakva smo sila, bijemo u podgorici,  i ako nam ne treva

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

A taj umor posle duplog kola je ok, ali ne u 12. Minutu.

Problem je što posle duplog kola treba da uskoče igrači sa manjom minutažom u EL. A ti igrači kod nas nisu ni za ABA. Protiv Olimpije smo imali isto tako prednost u prvoj četvrtini i onda su ušli Davidovac, Tobi i Lazarević i od 19:14 za nas, došlo se do 38:21. Jednostavno deo naših igrača je neupotrebljiv.

Link to comment
Share on other sites

Just now, No name said:

Cuj nebitna utakmica...😂 pa sto su išli dole, bolje da su izmislili nesto i da upisu poraz. 

Krvarili protiv partizana da bi ovde lelemudali

 

Cim ne ide, odmah je nebitno,  a da kojim slučajem vodimo bilo bi, kakva smo sila, bijemo u podgorici,  i ako nam ne treva

Sam sebi si odgovorio

Malo smo ozb zaigrali i Brendon Pol dominira

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Problem je što posle duplog kola treba da uskoče igrači sa manjom minutažom u EL. A ti igrači kod nas nisu ni za ABA. Protiv Olimpije smo imali isto tako prednost u prvoj četvrtini i onda su ušli Davidovac, Tobi i Lazarević i od 19:14 za nas, došlo se do 38:21. Jednostavno deo naših igrača je neupotrebljiv.

 

I to je tacno, zapravo si mi uzeo rec iz usta.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jesmo izgubili derbi? Oces sbbkbb price?

 

Oa taj Partizan je x5 bolja ekipa od Buducnosti pa kako igramo sa njima?

Jesmo i izgubili lagano od Budućnosti. Dobili smo i Fener pa izgubili od Albe i Asvela. Nećemo šbbkbb. Naša ekipa nije pouzdana i ne odgovaraju joj ekipe koje brzo trče u leđa i prangijaju kao nenormalne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...