Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Potpuno razumem ovo loženje, kao kad sam ja odgledala prvu pripremnu utakmicu reprezentacije letos i videla našu igru u tranziciji. I tad je bilo reči smiri(te) se, smiri(te) se, ne mora ništa da znači, ali me instinkt nije prevario. Nadam se da neće ni vas tokom sezone :classic_smile:

  • Like 4
  • Love 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Potpuno razumem ovo loženje, kao kad sam ja odgledala prvu pripremnu utakmicu reprezentacije letos i videla našu igru u tranziciji. I tad je bilo reči smiri(te) se, smiri(te) se, ne mora ništa da znači, ali me instinkt nije prevario. Nadam se da neće ni vas tokom sezone :classic_smile:

 

Ajde iz tvojih usta u moje usi. :D

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ajde iz tvojih usta u moje usi. 😄

 

Znaš i sam da je mnogo teško suzbiti uzbuđenje i loženje kad gledaš neki tim koji ti mnogo znači. Da te ne podsećam na našu konverzaciju oko reprezentacije :innocent:

 

Naravno, uvek postoji mogućnost da se nešto raspadne tokom sezone; ali evo Tea koji je procenjen kao loše pojačanje kako zakucava. 

Link to comment
Share on other sites

Kad se setim prošle sezone i mučenja u napadu i sad vidim ovde 12 novih igrača koji posle 2 nedelje tako lako dolaze do koša, tečno i brzo ide napad. Ne verujem šta gledam. Plus sposobni smo konačno da se jurimo 3 za 3. 😊

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...