Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Sad bez zezanja, ja sam ubedjen da ce Portoriko i Italija igrati neizvestan mec. S tim sto su Italijani blizi pobedi

Ne bi me čudilo da Portoriko pobedi ali Italijani su ipak favoriti ovde. 

 

U svakom slučaju, baš me smorili naši danas. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Del Piero said:

Litvanci pregazise Grke u drugom poluvremenu. Ljudi koriste dobar zreb, nisu paceri kao mi.

 

šta li bi se pisalo za itudisa da smo navijači grčke; u principu sastav slabiji za bogdanovića od nas, gubi 30 razlike ključnu tekmu

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Darko said:

Ne bi me čudilo da Portoriko pobedi ali Italijani su ipak favoriti ovde. 

 

U svakom slučaju, baš me smorili naši danas

Posle Argentine '19 i Italije prosle godine, ovo nista specijalno. 

Zalosno je sto uopste imaju i sansu da odu dalje jer su vec trebali biti na putu za nazad da nije glupavog sistema.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Sa danasnjom predstavom Srbija nema neke pretjerane sanse protiv ovakve Litvanije. Milutinov sigurno nece praviti razliku protiv Valanciunasa kao dosad. 

Izgleda da je ljudima bitno da li se ispada od Amerike ili Litvanije.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

šta li bi se pisalo za itudisa da smo navijači grčke; u principu sastav slabiji za bogdanovića od nas, gubi 30 razlike ključnu tekmu

Daj ne zezaj, koliko god da smo losi ipak Milutinov, Guduric su ozb igraca za ovo sto Grci imaju. Njima je 2 runda max bez Janisa. 

 

Papajanis, Papapetru, Papanikolau, Lorentzakis? Mozda Papnikolau bi zaigrao za Srbiju.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Miki28 said:

Daj ne zezaj, koliko god da smo losi ipak Milutinov, Guduric su ozb igraca za ovo sto Grci imaju. Njima je 2 runda max bez Janisa. 

 

Papajanis, Papapetru, Papanikolau, Lorentzakis? Mozda Papnikolau bi zaigrao za Srbiju.

 

kako sad guduric bolji od svih grka, kad je najgori.

 

da, ove koje si naveo, plus walkup i onaj omladinac rogvakopoulos ili kako ide, bi igrali za srbiju. al nebitno, 30 razlike, jedan od 5 top trenera u evropi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...