Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Just now, L' Imperatore said:

 

Nije im se isplatilo.

 

Tek sad vidim da ovaj Čupo igra u NBA. 6. pick na draftu 😂 Jbt, baš svako može da bude GM...

 

On je odigrao fantasticnu utakmicu na obe strane terena i drzao sam bukvalno Australiju. Da se on nije pojavio ne bi presli 50 poena.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

 

On je odigrao fantasticnu utakmicu na obe strane terena i drzao sam bukvalno Australiju. Da se on nije pojavio ne bi presli 50 poena.

 

Kako onda izgleda kad ne odigra fantastičnu utakmicu. Kad se lomilo, izgubio dve lopte zaredom, pošto mu ovi pune reket, jer je očajan šuter. A on se opet kao tele zaletio u taj reket.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

Kako onda izgleda kad ne odigra fantastičnu utakmicu. Kad se lomilo, izgubio dve lopte zaredom, pošto mu ovi pune reket, jer je očajan šuter. A on se opet kao tele zaletio u taj reket.

 

Da ljubljeni LeBrik igra 10 minuta 1na1 jer nema podrsku ne bi bio bolji od njega.

 

Decko je postigao 13 uzastopnih poena Australije bez promasaja iznudio faul imao ukradenu loptu u tom periodu. Apsolutno sam igrao i sam vratio na -2.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Portoriko dobio Dominikanu. Sta sad nama odgovara?


da se besimo jedino 😄 sad na igra samo pobeda za drugo mesto ako italija dobije portoriko sto je najrealnije ili prvo ako portoriko dobije italiju sto je malo verovatno

Pravac USA

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...