Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Koliko god verzija da ima, istina je da Italijani igraju na ono sto je nama kost u grlu - divljanje za tri poena. Mi smo se nasli nesnadjeno protiv Portorika, kada su krenuli da sipaju - a Italijani su ekipa koja je dovoljno namazana i kvalitetna da ne dozvoli sebi da udje sa tako zamasnim minusom u Q3. I opet, ono s pocetka - njima je najjace oruzje ono sto mi najslabije branimo. Voleo bih ja da ih oderemo kao vola u kupusu, al me sve strah da je sansa da se to zapravo desi dosta mala.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Casaubon said:

Koliko god verzija da ima, istina je da Italijani igraju na ono sto je nama kost u grlu - divljanje za tri poena. Mi smo se nasli nesnadjeno protiv Portorika, kada su krenuli da sipaju - a Italijani su ekipa koja je dovoljno namazana i kvalitetna da ne dozvoli sebi da udje sa tako zamasnim minusom u Q3. I opet, ono s pocetka - njima je najjace oruzje ono sto mi najslabije branimo. Voleo bih ja da ih oderemo kao vola u kupusu, al me sve strah da je sansa da se to zapravo desi dosta mala.

 

 

Tako danas igra 70% ekipa, a i onih 30% kad krene da ih sere šut može svakog da pobedi. Tako da mislim da je najbolje bilo da mi ne dođemo na ovo SP. 

 

P.S. Bili smo nesnađeni protiv Portorika jer su, onako usputno, krenuli baš da nas biju u odbrani.

Link to comment
Share on other sites

Inače mnogo biju Letonci, ovaj Bertans je jedan prljav smrad, gura igrača u skoku, ne bi bili čudo da ga razmaže neko po parketu sa sve ovim devojačkim ramencima.

1 minute ago, Beonegro said:

Stižem sjutra veče u CG, je li voda mokra i slana?

 

Taman kako treba nego najavljuju neke oluje ovih dana, ciklon Žagars.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...