Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

7 minutes ago, Maximus said:

Pa kako mogu da budu teze?! Nije li tezina propisana?

 

3 minutes ago, McLeod said:

 

Lopte su bukvalno samo drugacije isarane, ne znam kako mogu da budu razlicite.

 

Ako je Molten sjebao to, onda stvarno, to nije ni amaterizam, ne znam kako bih to opisao.

Ne znam, sad je ukljucenje njega i Darka na SK1 i na pocetku je rekao da su lopte malo teze i klizavije i da ovo sto je uradjeno je nesto bas neobicno ali kako nama, tako i Njemcima, nema izgovora

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čvarkov said:

@40Wins da se ja pitam, odložio bih sva veselja koja su zakazana na današnji dan.

Secam se da sam bio na jednoj svadbi pre 4-5 god kad se Djoko vratio da osvoji Vimbldon, svi gledali u holu na TVu.

Dobro mi je ipak što sam popodne u restoranu, ako izgubimo samo gas po rakičini, a svakako ću da se zatvorim u wc pred kraj da gledam sa telefona. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Dusko said:

Kako me nerviraju ovi na SK sto sad pricaju kako je kod Amera tj NBA sou program i da se ne igra ozbiljna kosarka....

 

Dobro ljudi Ameri nisu osvojili nista al opet i ovakvi sa drugim esalonom su bili opasni...

Oni su tacno tu gde pripadaju po prikazanom, na 4. mestu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Jeste, ali nemojmo da preterujemo i da budemo arogatni. Preterivanje je sto su rekli da se u NBA igra neozbiljna soubiznis kosarka,

 

A ovamo pola Evrope hrli tamo da igra.

Hrli zbog love, verovatno i individualnog rada. Ja bih uvek pre gledao evropski fajterski basket nego ono takmicenje u statistici i atletici.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Hrli zbog love, verovatno i individualnog rada. Ja bih uvek pre gledao evropski fajterski basket nego ono takmicenje u statistici i atletici.

Ok.

 

Videcemo ako Ameri posalju the best of...Kako ce biti... I da li je to samo statistika i atletika.

 

I ja zavrsavam sa ovim ovde. Jer nije vreme a ni mesto.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

Osobi koju volim najviše na svetu, mom bratu, je danas rodjendan. Čestitke i goste ne primamo do 4:15. 

 

Logika ne radi, analize su suvišne. Momci su više nego zaslužili zlato, treba samo da ga pokupe. Timčina su, i na tome im svaka čast i naklon do poda. 

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...