Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Matori koji je dobio ideju da N. Jovića stavi na Townsa na startu tekme je time valjda i najvećim nevernim Tomama (Miki, u tebe gledam) pokazao da on ume da spremi tekmu. U to nema sumnje, da će momci biti spremni i izaći sa game planom. Nadalje sve zavisi od njihove egzekucije + ako se desi pad kako će Kari reagovati. Nadajmo se najboljem, dok ne ispadnemo nije gotovo, pa ne ispadajmo unapred. Nije ova naša ekipa nekadašnja sa Saletom i Danilovićem, ali nije ni ovo nekadašnja Litvanija.

Edited by DameTime
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Bice odlicna utakmica, Litvanci su u slicnoj situaciji kao mi na ovom prvenstvu, bez puno dobrih igraca a opet su dosli ovde, pokazali su vise od nas za sada, tim su, naravno da zive od suta, ali imaju i size u reketu, dobrog pleja. Ako ne budemo divljali i ako malo pristojnije branimo sut za 3, imamo sanse. Nisam gledao statistiku ali sam gledao dosta utakmica na ovom prvenstvu, deluje mi kao da najgore branimo perimetar od svih ekipa.

Rekao bih da nema nekog favorita, ko god da dobije, nece biti neko iznenadjenje. Svakako mnogo bolje resenje od besnih amerikanaca, mislim da ce unakaziti Italiju.

Edited by Mirage93
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

Matori koji je dobio ideju da N. Jovića stavi na Townsa na startu tekme je time valjda i najvećim nevernim Tomama (Miki, u tebe gledam) pokazao da on ume da spremi tekmu. U to nema sumnje, da će momci biti spremni i izaći sa game planom. Nadalje sve zavisi od njihove egzekucije + ako se desi pad kako će Kari reagovati. Nadajmo se najboljem, dok ne ispadnemo nije gotovo, pa ne ispadajmo unapred. Nije ova naša ekipa nekadašnja sa Saletom i Danilovićem, ali nije ni ovo nekadašnja Litvanija.

A koga ce da stavi kad je N. Jovic 4 a KAT igra 4 zadnje 2 godine. Da nece Milutinov da se juri sa njim na 8m od kosa?

I 100 puta je napisano, niko matorom ne spori pripremu utakmice vec reakcije u toku iste. 2 totalno razlicite stvari, kada ne ide plan A, nema plana B, C, D i kasne reakcije, odnosno nema ih. 

 

Dominikana je kesa od reprezentacije, isto kao i Portoriko, Kina. Litvanija je ozb test, muska kosarka pa da vidimo.

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

A koga ce da stavi kad je N. Jovic 4 a KAT igra 4 zadnje 2 godine. Da nece Milutinov da se juri sa njim na 8m od kosa?

I 100 puta je napisano, niko matorom ne spori pripremu utakmice vec reakcije u toku iste. 2 totalno razlicite stvari, kada ne ide plan, nema plana B, C, D.

 

Odakle tebi da nema plana B, C i D? Mislim daj da tebe stavimo da budeš selektor, jer sve znaš i nisi izlapeo.

 

Ne bi ga čuvao Milutinov, ali treba verovati 20godišnjem klincu da čuva prvog protivničkog igrača.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Odakle tebi da nema plana B, C i D? Mislim daj da tebe stavimo da budeš selektor, jer sve znaš i nisi izlapeo.

Moze. 

Just now, DameTime said:

Ne bi ga čuvao Milutinov, ali treba verovati 20godišnjem klincu da čuva prvog protivničkog igrača.

Da nece onda Bogdanovic, Vanja ili S. Jovic? Jel na klupi Zoki Savic? Rebraca?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Borca said:

Vidim da se po nekim forumima (ne znam da li i ovde) ljudi nadaju u slabiju partiju Litvanije posle danasnje sjajne pobede nad Amerikancima.

 

Ni bih se ja uzdao u umor (fizicki ili psihicki) Litvanije posle danasnje utakmice sa Amerikancima.
Da igraju sa Italijom, Dominikanom ili Portorikom i mozda, ali protiv drzave Sase Djordjevica, Sase Danilovica, Vlade Divca i ostalih tesko.
Imace i predsednik saveza nesto da im kaze na tu temu ako zatreba.

Nemoj on da govori, neka ga...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marvin said:

jebotesunce, jezivo. Ne znam kako to ide, ali verovatno znaci i da mu je karijera zavrsena ili bar ugrozena? 😞

Verovatno da... Tuga jbt, u pravu je bio Savan za Jorovica i Cvetkovica da su sjebali karijere zbog povreda u reprezentaciji. Sad mi je glupo sto sam ista srao za otkaze ili lose partije nekih igraca. Neka se momci skupe i dobiju ovo za Borisu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Ne znam za vas, ali meni je sad i nebitno izvinjenje lika koji mu je uvalio lakat u bubreg. Sramota je da će taj mesarski potez proći nekažnjeno...


Nije ga namerno udario, kosarka je sport u kom postoji kontakt. Desavale su se i desavace se povrede, apsolutno je nebitno sada sta ko misli.

  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Mislim da zaista nije bilo namere.

 

Postoji razlog što se u košarci kažnjavaju čuveni reckless plays, jer može doći i do ovako teških posledica. Sigurno nije išao s predumišljajem da Simanić ostane bez bubrega, ali nije pazio šta radi i to je trebalo da bude sankcionisano. Naravno, to Boriši sada ne bi vratilo bubreg, ali bi se barem poslala jasna poruka kad su u pitanju takvi potezi. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Verovatno da... Tuga jbt, u pravu je bio Savan za Jorovica i Cvetkovica da su sjebali karijere zbog povreda u reprezentaciji. Sad mi je glupo sto sam ista srao za otkaze ili lose partije nekih igraca. Neka se momci skupe i dobiju ovo za Borisu

 

ne vidim kakve ima veze u kom dresu dozivis ovako nesto al nebitno je sad

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...