Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

i dalje poredimo fontekija i ujka vanju?

simone je bogdanov kalibar po skilu ali ne moze da proizvede bogdanov kontinuitet

3 minutes ago, DameTime said:

Danas DD, protiv nas nek je i bila utakmica života ali bila je vrlo važna... 

 

imao je utakmicu zivota i protiv nas na evropskom, plus par puta u nba..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, DameTime said:

Šta bi tačno bila pravda, hoćete li se osećati bolje ako izgubimo & ubedjeni ste da matori ide?


Pre ce preCednik republike podneti ostavku nego Kari. 

Ako nas ameri izbace imamo idealan scenario za alibi pricu o jednom losem mecu i losoj sreci.Ispadanje od Dominikane bi mozda i nekome ukazalo da nesto mora drasticno da se menja.

 

Da li je pravda ne znam, ali znam da sigurno ima vise od 8 ekipa koje su pokazale vise od nas do sada, i da smo u igri iskljucivo zbog dobrog rasporeda. 

U ostalom, i za cetvrtfinale smo dobili verovatno najlakseg protivnika od svih, pa da vidimo.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Admiral said:

Da li je pravda ne znam, ali znam da sigurno ima vise od 8 ekipa koje su pokazale vise od nas do sada, i da smo u igri iskljucivo zbog dobrog rasporeda. 

U ostalom, i za cetvrtfinale smo dobili verovatno najlakseg protivnika od svih, pa da vidimo.

 

Ne tako davno me je jedan forumaš ubeđivao da Francuzi nisu zaslužili srebro na EP. Kao tada njemu, tako ću i tebi sada reći da je to klasičan BS. Ako prođeš takmičarski put koji je pred tobom i plasiraš se u neku fazu, ti si to zaslužio na terenu.

 

Da smo morali bolje protiv ITA morali smo, ali nemojte da se zezamo kako je trebalo da tražimo grupu smrti i najteže moguće protivnike da bismo nešto dokazivali nekome.

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Admiral said:


Pre ce preCednik republike podneti ostavku nego Kari. 

Ako nas ameri izbace imamo idealan scenario za alibi pricu o jednom losem mecu i losoj sreci.Ispadanje od Dominikane bi mozda i nekome ukazalo da nesto mora drasticno da se menja.

 

Da li je pravda ne znam, ali znam da sigurno ima vise od 8 ekipa koje su pokazale vise od nas do sada, i da smo u igri iskljucivo zbog dobrog rasporeda. 

U ostalom, i za cetvrtfinale smo dobili verovatno najlakseg protivnika od svih, pa da vidimo.

 

Ako je Salo sujeta osvojio peto mesto usput pobedivsi Amere a onda leteo jer je to bio neuspeh, a mag Kari ostane posle osmog mesta i poraza od Amera jer je to ok, onda stvarno ne znam. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Чуј спортска правда је да изгубимо, јел смо ми то неког покрали па прошли даље или на који нерегуларан начин смо ту? Ајде да згазимо ове па да уживамо у мечу против Америке, пуна подршка момцима.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, DameTime said:

 

Ne tako davno me je jedan forumaš ubeđivao da Francuzi nisu zaslužili srebro na EP. Kao tada njemu, tako ću i tebi sada reći da je to klasičan BS. Ako prođeš takmičarski put koji je pred tobom i plasiraš se u neku fazu, ti si to zaslužio na terenu.

 

Da smo morali bolje protiv ITA morali smo, ali nemojte da se zezamo kako je trebalo da tražimo grupu smrti i najteže moguće protivnike da bismo nešto dokazivali nekome.


To niko nije ni rekao. 

Pricam iskljucivo o nama. 
 

Naravno da ces da uzmes sve ponudjeno, ali mi smo probleme nagovestili i u prvom delu takmicenja, kojima se nije pridavalo znacaj jer su se mecevi dobijali lagano. 

Mi nista nismo radili da anuliramo minuse koje Sudan i Kina nisu znali/mogli da naplate, ali su zato Italijani iskoristili sa kamatom. 
 

Svi rastu kroz turnir, mi smo na istom nivou kao protiv Kine , da je tezi put bio sumnjam da bi i imali sansu za 1/4 finale. Svakako ovo sad mora i moze da se pobedi.

Edited by Admiral
Link to comment
Share on other sites

Uglavnom sve što pišete posle još jednog šamara od Talijana bi bilo na mestu da smo ispali. Verovatno će se pokazati na kraju da je taj poraz ključan. Ali takmičenje još traje, ja navijam da se izvučemo iz ovoga i odemo na OI iz sve snage, ne mogu sad da analiziram dublje, iako se slažem sa većinom. Stičem utisak da će dosta vas navijati za Dominikanu danas.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Admiral said:

Svi rastu kroz turnir, mi smo na istom nivou kao protiv Kine, da je tezi put bio sumnjam da bi i imali sansu za 1/4 finale. Svakako ovo sad mora i moze da se pobedi.

 

Zato što problemi koje imamo nisu neki koji su rešivi za 20-30 dana. I dalje mislim da smo do sada prikazali nivo igre koji je vredan plasmana među 8 najboljih. Hajde da to potvdimo na terenu, pa ćemo pričati za dalje.

Edited by DameTime
reč
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...