Jump to content

UEFA Champions League 2023/24


Don Juan

Recommended Posts

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

To mozda u nekoj tvojoj alternativnoj stvarnosti 

Klub za koji navijas je bio prestizna igracka fasistickog diktatora, koji je sprovodio svoj centralisticki fasizam i preko fudbala.
Mozes ti da pricas sta hoces, those are the facts.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, BattleBender said:

Klub za koji navijas je bio prestizna igracka fasistickog diktatora, koji je sprovodio svoj centralisticki fasizam i preko fudbala.
Mozes ti da pricas sta hoces, those are the facts.


Reci mi da nemas pojma o tome kako je Real postao to sto jeste bez da mi kazes da nemas pojma o tome kako je Real postao to sto jeste. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BattleBender said:

Mislis ljubimaca nemackog fasizma i franko-spanskog?

 

Jaoj, nemoj...

 

Hitlerov omiljeni tim, najveći propagator nacizma u nemačkom sportu je bio Šalke 04, šest puta šampion od 1933. do 1945. Velika većina i igrača i uprave su bili pripadnici SS i SA jedinica.

 

S druge strane, Bajern Minhen je bio između dva svetska rata klub nemačkih Jevreja, lako ćeš pogoditi kako im je bilo pod nacistima.

 

Franko jeste bio ljubitelj fudbala, ali samo u funkciji unifikacije Španije. Jeste bio prijatelj sa Bernabeuom, ali je bio prijatelj i Žozepu Samitieru, jednom od ikona FC Barcelona.

 

Real je tokom Frankove vlasti osvojio 14 titula i 6 kupova. Barselona 8 titula i 9 kupova. Samo tri trofeja razlike nisu neka dominacija. U 39 godina koliko je Franko vladao Španijom.

 

Kup Kralja se u Frankovo vreme zvao Copa del Generalísimo i dodeljivao ga je Franko lično. Barsa i Atletiko Madrid imaju više tih kupova od Reala. Misliš da bi Franko, da je stvarno gurao Real kao što kažeš, to dopustio ?

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, McLeod said:

Znam da bismo ispali od Reala ali mi je krivo sto nas je Bajern izbacio. Bolji smo od njih za bar tri gola razlike, smehotres od tima.

Pisi cesce.

Mozda Bajern postigne jos nekoliko golova.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/23/2024 at 12:51 PM, Shunsuke Nakamura said:

Nije dobar argument kad ne ide Murinju u korist. Imali su svi bolje rezultate, jer niko nije završio na sredini tabele. U Romi se isto pričalo da ne može niko bolje, a vidimo odmah da može. Isto sredina tabele i otkaz, a sad sa De Rosijem borba za LŠ. Čekamo da vidimo koji će novi klub da unesreći, ako je iko lud da mu da šansu. 

 

Za ovo potcjenjivanje tadašnjeg Junajteda mogu samo reći da nemaš elementarno poznavanje fudbala ili da ovo pišeš da bi umanjio uspjehe Barselone i Gvardiole. I šta ti znači ova maloumna teza sa poređenjem nekih igrača? Kao CR i Runi idu na Pujola i Pikea? Šta kao CR koji je tada bio Zlatna lopta i jedan Runi su neki bezopasni likovi. 

 

A tek Sam Allardyce. Koji je on bio na tablici? to tek ide Josepu u korist. Ili Brendan Rodgers.
Bold: Ovako možeš nekim ko je na toj razini komunikacije. Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Cim je usao Modric druga prica... Anceloti ako se bude kockao i u Madridu sa klupiranjem jedinim koji uz Krosa ima loptu i organizaciju, i treba da ispadne

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, diego said:

Cim je usao Modric druga prica... Anceloti ako se bude kockao i u Madridu sa klupiranjem jedinim koji uz Krosa ima loptu i organizaciju, i treba da ispadne

Kroos i Modric da startuju zajedno protiv Zvezde, tu utakmicu bi gubili.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...