Jump to content

UEFA Champions League 2023/24


Don Juan

Recommended Posts

Just now, Ta'veren said:

Ovo je trebalo najmanje da se proveri VAR. Jebemti bolide

Ne moze da proveri jer su iskusno svirali ofsajd dok lopta jos nije stigla do De Lihta a znamo svi kakve instrukcije imaju, da se pusti akcija do kraja kako bi VAR mogao da intervenise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

jbt, puštaju zaleđa od 5 metara, a ovo diže odmah u polufinalu CL, u 90+ 48 min

Bukvalno.Naravno pitanje je da li bi De Liht uopšte i šutirao,jer su igrači Reala stali,ali debilna odluka pomoćnika.

Na ovoj slici gore i meni deluje kao ofsajd.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

Ovdje izgleda da je offside

 

De Ligt je u offside-u, ali on nije isao na loptu nego Muller, koji nije bio u ofsajdu.

 

Sreca da bas Bayern kvalitetno mrzim, tako da mi ovo nimalo ne smeta 😁

Link to comment
Share on other sites

Meni je drago što je Bajern ispao,najviše zbog jajare Tuhela.

Real ti se nudi da ih dokusuriš iz kontre,a on u stilu Bata Djore vadi ofanzivca da bi ubacio štopera i da udari po bunkeru.

 

Tačno sam i napisao da će im ovi munuti gol,ali ipak im dadoše dva komada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Stavio sam 10eura na Real, Knickse i Vinicius daje gol. Dobitak 50. Naravno da je Vinicius promašio 8 zicera.

12 minutes ago, nlavrnja said:

 

De Ligt je u offside-u, ali on nije isao na loptu nego Muller, koji nije bio u ofsajdu.

 

Sreca da bas Bayern kvalitetno mrzim, tako da mi ovo nimalo ne smeta 😁

Ali De Light je dao gol. Nije to valjda famozna nova akcija?
Kažu na HRTu da je offside. Da De Light utječe na igru.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Ali Nojer celu utakmicu brani kao sumanut i onda mu onako ispada lopta. I prolaze golovima onog balvana Hoselua, pa bogtejebo, dal je moguce 😂

 

Doduse, sto se igre tice, bolji Real bio, nema sta, Nojer drzao Bajern iznad vode dok ih nije potopio, jbg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 minutes ago, holden c. said:

Ali Nojer celu utakmicu brani kao sumanut i onda mu onako ispada lopta. I prolaze golovima onog balvana Hoselua, pa bogtejebo, dal je moguce 😂

 

Doduse, sto se igre tice, bolji Real bio, nema sta, Nojer drzao Bajern iznad vode dok ih nije potopio, jbg

To je level Karius

EDIT: Ali kako je usralo Joselua. Kakav nenogometni pokret kod 2. gola 🤣. Ima nešto i u izgledu. Pogledajte vi ovo, pogledajte taj dres. Neueru ja ti poručujem....

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ali Tuhel koji je očajan, odvratan, los trener.  Gubitnik. 

 

36 minutes ago, Bugl Khan said:

ovaj bik se bacio 20 godina starijem, i još uvijek bržem, Modriću u noge i ostao se previjat na podu.
evo kazne. nauči Carlo. Joselu nek igra loto jbt

 

33 minutes ago, Bugl Khan said:

ovo je gol. bik zakasnio, Joselua usralo

 

Malo preterano s#res

 

36 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Najbolji golman svih vremena ne moze protiv usera

Gotovo je ovo. I da ode u produzetke apsolutno nema jednu jedinu opasnost za gol Reala, sve je izveo.

 

Ma da, evo i 2 gol. Ovo nije ofsajd

 

 Daleko je Nojer od najboljeg svih vremena. 

 

18 minutes ago, BattleBender said:

Ovog pomoćnog sudijumsšto je digo zastavicu poslati u zatvor.

 

15 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Bukvalno.Naravno pitanje je da li bi De Liht uopšte i šutirao,jer su igrači Reala stali,ali debilna odluka pomoćnika.

Na ovoj slici gore i meni deluje kao ofsajd.

 

 

 Ne samo greška pomoćnog, već i glavnog. Krivica je obostrana.  Nije morao da svira,  mogao je da pusti da se akcija zavrsi. Ni prvi ni poslednji put

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Gnabry se povredio, ali ako nista usao je Dejvis koji moze biti opasan.

 

Dobro sam osetio Dejvisa, kakva golcina...

 

Moram priznati da sam se zesce ponadao, naivno, kao da ne znam da je Real u zavrsnici najopasniji. Kikscina Nojera i ode mast u propast, a Tuhel sisica izveo sve igrace i stigla ga kazna, Miki sve osetio. Zao mi je sto Kane nema priliku da se bori za trofej LS posle ovako dobre sezone. Malo je falilo da mu se nacrta trofej kao Bajernu 2013. kada su isto dobili DTD u finalu, ali eto, ovaj Real je neuinistiv a koliko puta ovo vec rade glupo je da pricamo da je sreca/user. 

 

Zelim da cestitam banovanom bratu Lakeru alpaki (iako me izostavio na nba temi iz navijaca zuto-ljubicastih) prolazak u finale. Siguran sam da slavi jako veceras.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Kejn je jedini igrac u sve 4 ekipe u ovim polufinalima, koji ima onaj old-school gol instinkt, kao Van Basten, Nistelroj, Pancev, Inzagi... uz to i odigrao savrsenu asistenciju za gol. I sta Tuhel radi? Vadi Kejna u situaciji kada vodi 1:0, a igrac je koji je uvek opasan da dokusuri protivnika koji mora da ide na sve ili nista. Usput, kocka se i izbacuje igraca koji odlicno sutira penale, ako do toga dodje. Samo ovo ako se pogleda, zasluzili su da ispadnu zbog nerezonske odluke. I nije da to pricam sada, kada sam pametan, to sam odmah pomislio kada sam video izmenu.

 

Ajde Sane sto je izasao, igrao je kriminalno, ali lik jos vadi i Musialu, i ubacuje defanzivca. Iako se sranja desavaju svakodnevno u fudbalu, ipak pobedjuje hrabriji i srcaniji, jos uvek. Pa makar i na gurku sudije, kome bi zabranio da sudi ovako velike utakmice.

Edited by diego
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Ne moze da proveri jer su iskusno svirali ofsajd dok lopta jos nije stigla do De Lihta a znamo svi kakve instrukcije imaju, da se pusti akcija do kraja kako bi VAR mogao da intervenise.

Baš zato ove sudije treba kazniti barem da ne sude na EP ovog leta

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ali znao sam da bez Modrica ne mogu nista da urade - lik je em gradio igru, em spasavao kontre Nemaca, a kod prvog gola Reala je on bio taj koji je oduzeo loptu i od koga je krenula akcija. I uopste ne deluje da se umara. Anceloti ce napraviti gresku ako ne pocne sa njim protiv Dortmunda.

 

Btw, Pavlovic je usrao kod gola Reala, kasno je izasao u ofsajd zamku, bolje da je ostao, presekao bi taj centarsut. Ne znam zasto ga Tuhel nije vadio kad se povredio, a imao je pravo na jos jednu izmenu. 

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, diego said:

Kejn je jedini igrac u sve 4 ekipe u ovim polufinalima, koji ima onaj old-school gol instinkt, kao Van Basten, Nistelroj, Pancev, Inzagi... uz to i odigrao savrsenu asistenciju za gol. I sta Tuhel radi? Vadi Kejna u situaciji kada vodi 1:0, a igrac je koji je uvek opasan da dokusuri protivnika koji mora da ide na sve ili nista. Usput, kocka se i izbacuje igraca koji odlicno sutira penale, ako do toga dodje. Samo ovo ako se pogleda, zasluzili su da ispadnu zbog nerezonske odluke. I nije da to pricam sada, kada sam pametan, to sam odmah pomislio kada sam video izmenu.

 

Ajde Sane sto je izasao, igrao je kriminalno, ali lik jos vadi i Musialu, i ubacuje defanzivca. Iako se sranja desavaju svakodnevno u fudbalu, ipak pobedjuje hrabriji i srcaniji, jos uvek. Pa makar i na gurku sudije, kome bi zabranio da sudi ovako velike utakmice.

 

 Slazem se sve, nisam mogao da verujem kad sam video da izvodi Kejna, sve ovo sto si pomislio ja ispricao ocu koji je gledao sa mnom i predvideo ovaj brodolom. Izvodis igraca za potencijalni produzetak i najsigurnijeg penaldziju na svetu, + Musialu, totalno si usrao sebe ako dodje do nepredvidjene situacije a doslo je brzo jer je Nojer napravio pocetnicki kiks. Na kraju gubitnici nisu uspeli ni u produzetak da udju, a sto kazes Pavlovic se povredio --> Mislim da nisu imali pravo vise na izmene jer su potrosili 3 termina -> Alfonso je morao u prvom pol da zameni povredjenog Gnabrija, pa je Korejac zamenio Sanea, i na kraju Kejn i Musiala izlaze. Izveo je sve najbolje igrace luzercina od trenera.

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, delgado said:

 

a sto kazes Pavlovic se povredio --> Mislim da nisu imali pravo da nisu imali pravi vise na izmene jer su potrosili 3 termina -> Alfonso je morao u prvom pol da zameni povredjenog Gnabrija, pa je Korejac zamenio Sanea, i na kraju Kejn i Musiala izlaze. Izveo je sve najbolje igrace luzercina od trenera.

 

Zar nije Real napravio 5, a Bajern 4 izmene?

Link to comment
Share on other sites

Jeste, ali u tri termina 2x u 69' , 2x u 81' i 90+10. Sigurno bi Tuhel izveo Pavlovica da je mogao. Velika krivica ide njemu na dusu, usrao je sve. Nije sacuvao izmenu za povredjenog Pavlovica a izveo je najvaznije igrace. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tek sam sad pročitao da je nesrećnik Tuhel izjavio kako je sporan drugi gol Reala.

Baba Vanga je videla da je taj gol regularan.

 

Bolje on da se mane trenerskog posla na neko vreme,ovako ide po klubovima kao vašarska mečka i dobija nogu u guzicu,već sad klasična priča.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...