Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

14 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Jeste malecki offtopic, no medjutim, pitam se sledece - posto smo sad ovako naprasno bogati, postoji li ikakva inicijativa, ideja, koncept, stagod da se pomogne klasik klubovima koji su u banani i prakticno propadaju? Cibona, Split, Zadar, Bosna... Zesce je trulo da se nabijaju titule u ABA kada je budzet KKP ili KKCZ kao budzet svih ostalih ucesnika zajedno. Cemu to?


Frencajz bi da spasava drzavne gubitase. Sounds like communist propaganda, but ok.

Ne znam za BiH klubove, tamo ni nema drugih inicijativa za javnu potrosnju osim izgradnje sto vise bogomolja, bar ne u delovima zemlje u kojima sam ja bio (iako niko ni ne ide u iste).
U CRO je vrv malo strozija kontrola protoka novca iz javnih institucija i finansiranje nalik ovom koje gledamo kod BG blizanaca ne bi bilo moguce zbog EU regulativa xD

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, John Terry said:

 

Jasan si ti, ja sam se malo nasalio 😀

 

A kad nisi stavio nikakav emoji 😥

40 minutes ago, mfmilan said:

Kako vam se čine cene sezonskih? 

 

A di to ima da se vidi? Na fb stranici kluba nema, kao ni na sajtu (ili mi je promaklo).

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mfmilan said:

Kako vam se čine cene sezonskih? 


Taman sam došao da ih ispljujem, pa si me istripovao. Ali vidim da nisu ipak ništa kačili u vezi sa sezonskim. Super pa su obavestili masu da neće početi kad su najavili...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RatzenStadt said:


Frencajz bi da spasava drzavne gubitase. Sounds like communist propaganda, but ok.

Ne znam za BiH klubove, tamo ni nema drugih inicijativa za javnu potrosnju osim izgradnje sto vise bogomolja, bar ne u delovima zemlje u kojima sam ja bio (iako niko ni ne ide u iste).
U CRO je vrv malo strozija kontrola protoka novca iz javnih institucija i finansiranje nalik ovom koje gledamo kod BG blizanaca ne bi bilo moguce zbog EU regulativa xD

 

I mi smo gubitasi, tu nema razlike. Samo je ovde neko doneo pare u dzaku i rekao evo, trosite. 

 

Kapiram da bi zemlja EU bila sumnjicava prema poreklu novca koji dolazi odavde, ali bez obzira na to, i hrvatski klubovi dele identicne specificnosti sa nasim jer su nastajali u isto vreme i na istom prostoru. Dok se to ne demontira, mogao bi se pronaci neki mehanizam da se bar fingira paritet u Jadranci. Ovo ovako vise nicemu ne vodi. Svake godine je sve manje dostignuce uzeti ABA, a to je bukvalno jedini lokalni trofej koji je jos uvek imao neki smisao i tezinu. 

 

Prakticno smo izvezli finale KLS u ABA i za trofej se bore 2 srpske ekipe, samo je baner pod kojim se to desava latinicni i pise nesto kao adriatic basketball association. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, bosMan_jr said:

Da je nas predsednik najavio NAJVECE POJACANJE u narednim danima, forum bi odavno bio srusen, a vi ni komentar…

 

Uopste ne umete da se radujete, treba vam ukinuti prelaznik rok 😒

 

Hteo sam baš da prokomentarišem kako je kretenska izjava na više nivoa. Šta ima da najavljuje ako će svakako biti za koji dan, bar smo se mi naučili strpljenju. A još gore je nipodaštavanje pojačanja koja su do sada došla.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ChrisJudd said:

 

Hteo sam baš da prokomentarišem kako je kretenska izjava na više nivoa. Šta ima da najavljuje ako će svakako biti za koji dan, bar smo se mi naučili strpljenju. A još gore je nipodaštavanje pojačanja koja su do sada došla.

 

Osim ako je naučio lekciju prošle godine i ovo bude nešto tipa Žocovo produženje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...