Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Morao sam da odem da provjerim i srećom neko se zajebava i taj neko nek mi poduva ovo malo svijeće!

Skočio mi pritisak na 200 momentalno.

 

P.S. Banujte Kronosa za ugrožavanje javnog zdravlja a utakmica još nije ni počela. 🙃

Edited by Son_of_a_gun
  • Like 6
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Bogami mislim da se Madar nece lepo provesti. Jos kad pustimo Jaramaza i Aleksu na njega 😄

 

Nego, da prokomentarisem Braon Sargarepu:

Ukratko, rekao bih da je potez high risk - high reward.

Znamo sta donosi: ogromnu energiju, odbranu, fizikalije.

Ali isto tako, ono sto je uradio Veneciji je moralno veoma problematicno (a mozda i pravno, videcemo) i uvek imam nelagodu ako posle taj igrac dodje kod nas. I sta nam garantuje da se to nece ponoviti koliko sledece leto?

 

Odigrao je odlicnu sezonu u Ulmu i jos bolje SP sa Brazilom, tako da srecom bar nema tog prilagodjavanja na Evropu. Verujem da ce biti motivisan jer na ovom nivou do sada nije igrao.

U teoriji moze da bude Lesor 2.0 ali isto tako moze da bude i novi Brodzianski. Umereni sam optimista jer ako nista drugo, prosirice rotaciju 🙂

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dolazimo mi na naša mesta, sedi neki par, reko' izvinjavam se, ali morate da se pomerite. Kad oni na engleskom odgovaraju. 

 

Došli iz Turske, iz Izmira. Ne navijaju za Fener, pravda se. 😄 Reko' nema potrebe.

 

Pita me gde da se prebace pošto ne mogu da skontaju sa karte. Ja pogledam, kad ono piše Sever stojeća mesta. 

 

Javlja se neki momak iznad, kaže pa i ja imam ta... 

 

Kakav cirkus prave jebote. Od ideje o preprodaji smo došli do toga da nemamo više ni numerisane karte. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uvrnuto said:

Dolazimo mi na naša mesta, sedi neki par, reko' izvinjavam se, ali morate da se pomerite. Kad oni na engleskom odgovaraju. 

 

Došli iz Turske, iz Izmira. Ne navijaju za Fener, pravda se. 😄 Reko' nema potrebe.

 

Pita me gde da se prebace pošto ne mogu da skontaju sa karte. Ja pogledam, kad ono piše Sever stojeća mesta. 

 

Javlja se neki momak iznad, kaže pa i ja imam ta... 

 

Kakav cirkus prave jebote. Od ideje o preprodaji smo došli do toga da nemamo više ni numerisane karte. 

4nPf7vL.gif

Znaci, stigao si u Arenu.

Gde si parkirao?

:wicked:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...