Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Baš juče gledam i mislim se koliko bi recimo Nakić bio poboljšanje u odnosu na Đušu.

 

EDIT

A i za neki ozbiljniji rezultat moramo da imamo Žoca, Nakića, Koprivicu...

Još nam trebaju dva vrhunska beka koji ne razgovaraju među sobom.

 

Edited by goofy
  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goofy said:

Baš juče gledam i mislim se koliko bi recimo Nakić bio poboljšanje u odnosu na Đušu.

 

Šta je tačno fora sa Nakićem, tj šta su to tačno ljudi videli u njemu, pa da se oduševe redom?

 

Ok, imao je povredu, vraća se, ima tu materijala da postane igrač jednog dana. Ali ovo što sada vidimo, po meni, malo reći diskutabilno za EL uslove. 

Uz to, 23 godine, nije baš klinac.

 

Tako da... ne delim oduševljenje. Šut oduvek bio problematičan, a krilo bez istog, baš treba da bude ne znam kakav ubica u svim ostalim elementima igre, što ovaj svakako nije.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, goofy said:

EDIT

A i za neki ozbiljniji rezultat moramo da imamo Žoca, Nakića, Koprivicu...

Još nam trebaju dva vrhunska beka koji ne razgovaraju među sobom.

Jel moze Savo Drezgic u ulozi Saleta, a Vuk Danilovic u ulozi tate mu? Samo premladi su, Sale je valjda imao nekih 25 godina te '92. a Sasa je 3 godine mladji, dakle imao je 22. godine valjda. Ali razlika izmedju Drezgica i Danilovic jr. je tu negde isto, 2-3 godine u korist Drezgica... 

 

Zapamtite ovo pa za par godina mozemo opet 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve strance bih podneo u Partizanu osim Ibake. Nadam se da nije istina. 

 

Inace Ostoja je pricao o povratnicima u Partizan u mnozini. Pretpostvaljam Marinkovic i Lucic. Milutinov nije sigurno, kao ni Veseli ni Lesor. Svi su vezani velikim ugovorima.

 

Lucic takodje ima ugovor ali je manji od ovih. Njega su potpisali na 5 sezona bili sto je jasno da se radi o ugovoru ispod 1m i da Partizan to moze da podeblja uz obestecenje.

 

Ostaje tu jos Mekintajer kao upitnik od povratnika eventualno umesto Lucica, njegov ugovor u Baskoniji nije veliki i on ne bi bio problem, ali cuh da se pregovaralo sa Douzerom oko ostanka tako da sumnjam da bi mogli ovom da garantuju tu neke minute pored Douzera i Avramovica.

 

Link to comment
Share on other sites

Lucic se uopste ne uklapa u ono sto je Partizan do sada dovodio, a to su igraci u punoj snazi, nakon dobrih sezona, ili mladi igraci sa velikim potencijalom. Lucic u junu puni 35 godina i ima debelu istoriju povreda. Mislim da se ni u jednom drugom slucaju ne bi ni razmatrao kao pojacanje da nije domaci igrac i bivsi kapiten kluba.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, СтелаРоса said:

Lucic se uopste ne uklapa u ono sto je Partizan do sada dovodio, a to su igraci u punoj snazi, nakon dobrih sezona, ili mladi igraci sa velikim potencijalom. Lucic u junu puni 35 godina i ima debelu istoriju povreda. Mislim da se ni u jednom drugom slucaju ne bi ni razmatrao kao pojacanje da nije domaci igrac i bivsi kapiten kluba.

 

Volim ja Luču naravno, ali već 2 godine ponavljam "neka hvala" svaki put kad se spomene. 2 godine konstantnih povreda, pada brojki, sigurno neće biti bolje kad napuni 35 godina.

 

Pre 3 godine je to bilo dobro, cela sezona odigrana i 12 ppg. Onda propuštanje više od pola sezone i 8ppg, sada 7ppg uz skoro pola propuštenih tekmi u sezoni. I onda dodje neko da priča o obeštećenjima i milionima za platu. Sjajno zaista.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, СтелаРоса said:

Lucic se uopste ne uklapa u ono sto je Partizan do sada dovodio, a to su igraci u punoj snazi, nakon dobrih sezona, ili mladi igraci sa velikim potencijalom. Lucic u junu puni 35 godina i ima debelu istoriju povreda. Mislim da se ni u jednom drugom slucaju ne bi ni razmatrao kao pojacanje da nije domaci igrac i bivsi kapiten kluba.

 

Uklapa se u Zvezdin sistem selekcije...

 

Izaći ću sama 😄 

  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

On 4/21/2024 at 3:16 PM, MC Thunder 2 said:

 

Zato sto je prosle sezone tim projektovan za 10.mesto (po svim strucnim analizama od power rankinga, evrohoopsa...) doveo do toga da je EL morala da opljacka taj tim za onoliku suspenziju kapitena, samo da bi najgledaniju kosarkasku seriju u evropi oterala u G5 i indirektno sprecila 1 ciscenje mega-favorita, i odlazak njegovog kluba na F4 iz prve.

Uvek je saketanje vuklo kao posledicu suspenziju bar na 1-2 utakmice, pre bi se tu moglo pricati o gluposti Pantera nego o nepravednoj odluci. Slazem se da nije bilo toga da bi Partizan izvesno bio na F4 sa jako dobrim sansama i da osvoji EL.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...