Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

On 3/9/2024 at 11:22 AM, Dzep said:

Frustrirajuće je ovako gubiti, ali nismo izgubili od nekih šabana Šabaza, već od jako kvalitetnog protivnika koji je odigrao vrlo dobru i strpljivu utakmicu i na kraju nas dobio jedva, i to pred svojim navijačima.

 

Ništa, opet isto, nazad, ćuti radi i čekaj priliku. Tabela na kraju neće lagati, kako god okreneš

 

Bez ljutnje ispravio sam ti post 🙂🙂

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

10.mesto. Dve pobede u gostima da bi se posle igralo protiv Reala. Nemoguća misija za ovaj tim. Loša selekcija je došla na naplatu. Čak i dovedes čoveka koji kakav je takav je izabran kao stranac u solidnoj reprezentaciji i ne koristiš ga uopšte?! 

Dosta nelogičnosti ove godine.

Link to comment
Share on other sites

Skupa je ovo igracka da bi se vrednovala bazicnim ocenama, tipa - trudili se.

 

Chu, trudili se. Ne placa se milion plata za trud, no za rezultat tog truda.

 

Vrlo losa sezona. Ta ocena bi mi ostala i uzimanjem aba. A ni to se nece desiti. Ova ekipa igra slabije od lidera na tabeli, sto manje govori o njima, a mnogo o nama. Ne date mi ih zovem kako ja hocu, onda cu ih zvati svakako, samo ne kako vi ocete :) 

 

Nie smak sveta. Shit happens. Neki x ga jednostavno moras progutati i terati dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Aman 2 said:

10.mesto. Dve pobede u gostima da bi se posle igralo protiv Reala. Nemoguća misija za ovaj tim. Loša selekcija je došla na naplatu. Čak i dovedes čoveka koji kakav je takav je izabran kao stranac u solidnoj reprezentaciji i ne koristiš ga uopšte?! 

Dosta nelogičnosti ove godine.

 

Da, ali idemo koliko mozemo. Makar bilo i 10.mesto i nekom mukom izboren plejof, gde ceka Real. Nema veze. Moze i to, pa da vidimo sta moze da se desi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dule: "Partizan je potpisao ugovor na 5 godina o korišćenju male Arene, i uložio dosta novca u renoviranje sale. Došao je čovek iz Telekoma i rekao da neće više biti sponzori ako klub ne da pola termina Zvezdi. Zbog toga nisu hteli da nastave sa sponzorstvom od milion evra. "

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Alek The Great said:

Dule: "Partizan je potpisao ugovor na 5 godina o korišćenju male Arene, i uložio dosta novca u renoviranje sale. Došao je čovek iz Telekoma i rekao da neće više biti sponzori ako klub ne da pola termina Zvezdi. Zbog toga nisu hteli da nastave sa sponzorstvom od milion evra. "

 

Izvini, mozda mi se samo cini ali ... taj tvoj avatar i apostol istine Dule ne idu bas u istu recenicu

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Alek The Great said:

 

Eddie the Head i Dule? Nisam siguran na sta insinuiras?

Uz duzno postovanje ostalima, ta vrsta muzike se ne slusa prazne glave ... dok uzimanje 'zdravo za gotovo' doticnom, ukazuje na suprotno 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Plant said:

 

Izvini, mozda mi se samo cini ali ... taj tvoj avatar i apostol istine Dule ne idu bas u istu recenicu

 

Bolje da ne ulazimo u avatare i njihova značenja.

 

1 hour ago, realno *w said:

Jesu li spominjali Nanelija za večeras?

 

giphy.gif

Edited by Son_of_a_gun
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ScepanScekicSto said:

 

Ko? 

 

@DameTime

 

 

 

 

 

ok, sam cu da napustim temu... 

Spoiler

@DameTime aj vidi molim te da i ovo ne shvatis nikako drugacije nego kao salu ❤️ 

 

 

p.s. za one koji nisu upuceni, ovo je na temu diskusije o Balasevicu koju smo imali na muzici 😄 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Ko? 

 

@DameTime

 

 

 

 

 

ok, sam cu da napustim temu... 

  Hide contents

@DameTime aj vidi molim te da i ovo ne shvatis nikako drugacije nego kao salu ❤️ 

 

 

p.s. za one koji nisu upuceni, ovo je na temu diskusije o Balasevicu koju smo imali na muzici 😄 

 


neko neko… ko je daleko

Link to comment
Share on other sites

On 3/10/2024 at 3:13 PM, mipivi said:

Skupa je ovo igracka da bi se vrednovala bazicnim ocenama, tipa - trudili se.

 

Chu, trudili se. Ne placa se milion plata za trud, no za rezultat tog truda.

 

Vrlo losa sezona. Ta ocena bi mi ostala i uzimanjem aba. A ni to se nece desiti. Ova ekipa igra slabije od lidera na tabeli, sto manje govori o njima, a mnogo o nama. Ne date mi ih zovem kako ja hocu, onda cu ih zvati svakako, samo ne kako vi ocete 🙂

 

Nie smak sveta. Shit happens. Neki x ga jednostavno moras progutati i terati dalje.

 

To što su potrošene velike pare za naše uslove ne znači da svaki igrač mora da doprinese tačno onoliko koliko je plaćen. To ne znači da apsolutno svako pojačanje mora da se pogodi i isplati.

 

I to što je ovo nama najveći budžet u istoriji apsolutno zabole ostatak Evrope koji odavno igra sa takvim, a i većim budžetima.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mfmilan said:

 

I to što je ovo nama najveći budžet u istoriji apsolutno zabole ostatak Evrope koji odavno igra sa takvim, a i većim budžetima.

 

 

Ostatak Evrope = desetak klubova. 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mfmilan said:

 

To što su potrošene velike pare za naše uslove ne znači da svaki igrač mora da doprinese tačno onoliko koliko je plaćen. To ne znači da apsolutno svako pojačanje mora da se pogodi i isplati.

 

I to što je ovo nama najveći budžet u istoriji apsolutno zabole ostatak Evrope koji odavno igra sa takvim, a i većim budžetima.

 

 

 

Ja ovo sve vreme pricam...da su nasi klubovi, iako nikad bogatiji, opet tu negde izmedju 10-15 mesta po budzetu medju evroligasima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...