Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Mene satrao dupli program za vikend, ne mogu cele nedelje da se oporavim, pa tako ne idem večeras. 

 

U svakom slučaju nešto mi i drago što neću biti u hali. Verovatno shodno zdravstvenom stanju i racionalno razmišljanje, a zbog potencijalnog emotivnog loma. 😄

 

Možda i prvi put gledam SK studio ovoliko pre utakmice, pa tako i ove intervjue sa navijačima. Ne znam je l' samo mršnu nekog ako je iz Beograda, ali ovo nije normalno odakle dolaze svi ovi ljudi. 

 

Što bi rekao ovaj mali kreza iz KG, samo da ne prave gluposti (i korake :D) i osećam da će Aleksa da pokida.

Reprezentacija mu da samopouzdanja, a ima i motiv u Larkinu. Nadam se da mu neće dati da diše. 

 

Ajde da pokidamo večeras!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, uvrnuto said:

Mene satrao dupli program za vikend, ne mogu cele nedelje da se oporavim, pa tako ne idem večeras. 

 

U svakom slučaju nešto mi i drago što neću biti u hali. Verovatno shodno zdravstvenom stanju i racionalno razmišljanje, a zbog potencijalnog emotivnog loma. 😄

 

Možda i prvi put gledam SK studio ovoliko pre utakmice, pa tako i ove intervjue sa navijačima. Ne znam je l' samo mršnu nekog ako je iz Beograda, ali ovo nije normalno odakle dolaze svi ovi ljudi. 

 

Što bi rekao ovaj mali kreza iz KG, samo da ne prave gluposti (i korake :D) i osećam da će Aleksa da pokida.

Reprezentacija mu da samopouzdanja, a ima i motiv u Larkinu. Nadam se da mu neće dati da diše. 

 

Ajde da pokidamo večeras!

 

Što ne reče da ne ideš, mogli smo da se dogovorimo oko sezonske, ja se potrefih u Bgu baš sad, al ne nađoh karte.

 

Slušam sad ove na SK studio, pričaju o onoj trojci, zašto Panter nije pravio faul, kako se posle lopta nećkala po obruču... trebalo mi malo da se setim o čemu pričaju, ko neki prošli život.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Aleksa takeover :Hail: 

 

Jedan od malog broja igrača kom bih dala šut da mi nešto bitno od tog šuta zavisi. Zbog svega što je uradio za reprezentaciju, drago mi je da je dočekao i ovakvu partiju u dresu kluba. 

 

Večeras se pokazala istinitom Miškova izjava posle finala s Nemcima, da ljudi ne znaju kako je u toj ekipi pored Bogdana samo još Aleksa bio u stanju da im utrpa 40 poena. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo konačno i zadovoljstva. Bio je jedan težak period, ne toliko zbog igre koliko zbog načina na koji ste gubili utakmice. Večeras odlična energija, videla se odlučnost da se dobije utakmica i na kraju ste zasluženo pobedili. Inače, odlična utakmica, uživanje. Čestitke! Održao bih vam koncert, al mi je puk'o glas proslavljajući poene virtuoza Avrama. Igra je bila seksi, zahvaljujući Avramu Aleksi. :smiley53:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Sad jedna na strani da se okrene prekidač u glavi ekipe...da dobijemo do kraja sezone Aleksu na 60% od veceras i ova ekipa podiže limite mnogo, konačno Ponitka sa preozbiljnom partijom. Najveće bravo za publiku, za sav inat iskazan veceras i pre svega, što se toliko voli ovaj klub i sto nam ga nikada niko nikakvom silom neće uzeti.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Anđušić realno odlično odigrao, koliko se pljuje i proziva ovde, red je i to reći. Ubacio je bitne šuteve kad je bilo potrebno da se učvrsti prednost.

Ostoja, jebi se sa svojim muljažama za karte, propustila sam Aleksin career high...

Edited by DameTime
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Anđušić realno odlično odigrao, koliko se pljuje i proziva ovde, red je i to reći. Ubacio je bitne šuteve kad je bilo potrebno da se učvrsti prednost.

 

Da smo ranije znali da komentari sa vox92 toliko utiču na njega... 😄

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...