Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Ja mislim da će KKP ovo večeras da reši na sličan način kao protiv Žalgirisa, moguće povuci potegni ali KKP je sposoban za napadačku seriju koju Bayern ne može da isprati. Gosti su nezgodni i fizikalni, igraju sa dosta igrača u rotaciji i imaju par igrača koji mogu šuterski da polude (Edwards, Francisco, Obst) međutim puki kvalitet ipak na kraju ispliva. Bayernu dosta fali Booker koji je razbio u prvoj utakmici u Minhenu, ali možda će i on zaigrati večeras.

Link to comment
Share on other sites

Sad nešto razmišljam o utakmici večeras, i očekivanje mi je - ma dobijamo.

 

A onda pomislim - odakle mi to očekivanje? Nije baš da blistamo u zadnje vreme, dok je Bajern imao neke dobre tekme. I skontam da je to stvoreno iz toga da ove sezone nismo imali kikseve kod kuće, nekako smo sve te slabije timove dobijali, i to vrlo često sigurno. A onda se nastavlja misaoni voz - prošle godine smo imali kikseve kod kuće (prvo mi na pamet pada ono sa Valensijom), pa smo onda imali mindset da moramo da se vadimo na gostovanjima, pa smo zbog toga na gostovanja išli sa drugačijim stavom. Dok ove godine može da bude - pa dobro, i ako ne dobijemo u gostima, dobri smo kod kuće. </teorija>

 

Sve u svemu, jel ste spremni za još jednu epizodu crno-belog rolekostera?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veceras ne sumnjam u 10+ pobedu, propisace krv na terenu nakon one blamaze od Splita. 

 

Samo da se niko ne povredi a onda 3 nedelje da se zakljucaju u salu i da pocne niz. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Magia said:

Veceras ne sumnjam u 10+ pobedu, propisace krv na terenu nakon one blamaze od Splita. 

 

Samo da se niko ne povredi a onda 3 nedelje da se zakljucaju u salu i da pocne niz. 

 

Kako je Trinkijeri rekao na svojoj prvoj konferenciji za štampu kao trener Partizana, zaključat se u salu i izać kad nauče zagradit koš.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne sumnjam u borba bre pristup večeras, ali zbog trenutnog psihološkog trenutka ekipe možda ni to ne bude dovoljno ako njima krene. Da nekako izguramo ovo pa na mini pripreme za 29.2. sa izletom u Niš na kontrolno merenje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alek The Great said:

Rada, Sportklub:"Zeljko, da li ste mozda trebali da pravite faul?"

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

Pa treba da ga jebe, ovo je jos jedan poraz na njegovu dusu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...