Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Inače ne komentarišem ovde, ali za ovo moram.
Za šta kapa dole, ko igra tako kod nas?
Ledej je upravo slika i vas i njegovog trenera kad ovo podržavate. 
Da podržavam jer ovde mlaka igra ne prolazi, Buducnost iz 2019 ova ekipa Partizana neće biti i to smo pokazali na kraju, ako treba gubimo sve al ne predajemo se.







Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

ZEK LEDEJ ZEK LEDEJ PARTIZANE ZEK LEDEJ

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam samo gdje vi vidite da smo se potrošili, igrali smo brat bratu zadnjih 7-8 minuta, sve pre toga je statiranje u kukuruzu.

Svaka čast Nunnalliju za sve, 34 godine, 36-7 minuta igre i pogodi sva tri bacanja na kraju a mogao je biti i heroj da su bila još samo 0,3 sekunde viška.

Ne znam šta više da kažem za Smailagića, dečko ima neki lag u glavi, sve je usrao večeras, na kraju mu je metar niži Yago kroz noge dao koš.

Vrijedno pomena jedino reakcija na kraju kad smo odbili da umremo, sve ostalo je za zaborav a ide najvažniji dio sezone u koji ulazimo bez ideje, koncepcije, rutine i kontinuiteta.

Vidjećemo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Cooper said:

Cigani arhivirani do druge polovine juna, do tada nek im bridi ovih 25:38 iz drugog poluvremena i neka im u glavama stoji da ni jedna prednost nije dovoljna.

samo da ne bude kao ono sa duskovim filingom od lani 🤣...salu na stranu, na ovom sada vec velikom uzorku, mene ova ekipa jos nije ubedila da je kadra da dobije u ovakvom ambijentu. ne kazem da se mozda nesto nece promeniti, ali nisam optimista iskreno. stvar je u losem pristupu i tu se nista ne menja...rekao bih da ga vremenom samo usavrsavamo 😔

Edited by cuftausosu_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I tako ce i da prodjemo...

 

Rece mi ortak na poluvremenu prebili nas. Rekoh mu da nemam saosecanja za ekipe koje dozvoljavaju da ih neko bije. Kako kapiram, ipak smo odigrali muski na kraju? Lepo, ako je tako. 

 

Btw, obicno se karakter i pokazuje na kraju. Mi izgleda mora obrnemo i da ga pokazemo na pocetku. Sumanuta su ova prva poluvremena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko smo samo otvorenoh suteva promasili, koliko im je samo Alen lopti poklonio, i Aleksa, 5ta licna PJ u 3/4, 2 tehnicke Ledeju, i opet smo dosli na jednu loptu…

 

pa mi ni prosle godine kad smo kao bili bolji nego sad, nismo mogli tamo da dobijemo…

 

realno sam zadovoljan i dalje tvrdim da je nama najvaznija utakmics u utorak tj petak…

 

Link to comment
Share on other sites

samo da ne bude kao ono sa duskovim filingom od lani [emoji1787]...salu na stranu, na ovom sada vec velikom uzorku, mene ova ekipa jos nije ubedila da je kadra da dobije u ovakvom ambijentu. ne kazem da se mozda nesto nece promeniti, ali nisam optimista iskreno. stvar je u losem pristupu i tu se nista ne menja...rekao bih da ga vremenom samo usavrsavamo [emoji17]
Stvar je u rukometu sa primesama ragbija e to je stvar, pogotovo Lazica kome se sve dozvoljava iz godine u godinu...


Sramota sta se desava ustani Željko I reci vise, nemoj umotavati u celofan.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 16
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, SamoFlacko said:
18 minutes ago, TB Told said:
Inače ne komentarišem ovde, ali za ovo moram.
Za šta kapa dole, ko igra tako kod nas?
Ledej je upravo slika i vas i njegovog trenera kad ovo podržavate. 

To nam je slika iz licne jbg.

Apsolutno se slažem. Tako da nema potrebe da vam dalje kvarim idilu.

Link to comment
Share on other sites

Zasluzen poraz. Ova ekipa plače za dobrim psihologom jer se ovolika količina brainfartova se ne vidja ni kod nizerazrednih timova.

I ubuduće Naneli da počinje u startnoj petorci, kakav kurac Smailagic...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Grobarcina1992 said:

Samo cu napisati gospodin Željko Obradović i mudonja Zek Ledej

Ispisalo se puno prethodnih stranica o nasilju van terena, bilo bi lepo da se bude dosledan i da se osudi i nasilnik na terenu, a ne velica.

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, crni_bombarder said:

Stvar je u rukometu sa primesama ragbija e to je stvar, pogotovo Lazica kome se sve dozvoljava iz godine u godinu...
 

apsolutno se slazem, ali ne pricam o tome...mislim, mogli bi i o tome ali nemam zivaca iskreno, ako me razumes. davno ispricana prica 🙂 . bojim se da od toga nemamo nista, sve dok nasi igraju ovako kako igraju i to je ono sto mi najvise smeta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

apsolutno se slazem, ali ne pricam o tome...mislim, mogli bi i o tome ali nemam zivaca iskreno, ako me razumes. davno ispricana prica [emoji846] . bojim se da od toga nemamo nista, sve dok nasi igraju ovako kako igraju i to je ono sto mi najvise smeta. 
Kako da igraju, pa nama se stalno sviralo, svaki kontakt ne vredi odmah faul i puni se bonus, dok oni po glavi su udarili 4 5 puta, jednom u nos i uvek je bio samo običan faul.





Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam nit sto oni toliko slave a nit sto se smatra poraz katastrofom.. pa dovoljno je poglrdati statistiku i videti kad je zadnji put gost pobedio u ABA…

 

prosle godine svi pricaju da smo bili bolji pa smo lagano gubili tamo i u ligi i za titulu…

 

da li cemo ovde godine uspeti da ih brejkbemo ne znam… ali ako ne uspemo mi prednost domaceg terena nismo izgubili od njih nego protiv Igokee, Mege, Olimpije i Zadra…

 

nista tragicno za nas i nista epohalno za njih, nama idu najvaznije utakmice u EL da probamo da se domognemo play offa pa onda korak po korak…

 

Sta se sve izdesavalo i kakve su procente imali u prvom pol mi dosli na jednu loptu.. to govori da mozemo bolje, mozda mogu i oni…

 

raduje me igra Frenka… on fali ovoj ekipi ofanzivno, dopunjuje ekipu i daje nove dimenzije… danas je sve pogodio sto je sutnuo…neke skokove uhvstio i blokadu jednu imao…

 

Kad bi uzeli jednu pobedu na strani ove nedelje bili bi carevi

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ok, Željko je na poluvremenu prestao sa eksperimentisanjem i počeo da traži najbolju petorku. Isto tako, prestalo je ono iz prethodne utakmice da se u napadu mora gurati lopta na jedno rešenje do besmisla, uz maksimalno spore kretnje. To je, uz promenu pristupa u odbrani vodilo spuštanju na -10 (čak i uz nikakav šut) kao i skoro preokretu u 4/4. Dobro je to, samo da se produži na ceo meč. Na kraju, zaslužena pobeda CZ.

 

Minutaža jeste veća od potrebne, ali će pre i tim kliknuti u ovakvim mečevima nego u limunadama. Sigurno ima snage za bar jednu pobedu do petka, a da li će biti veštine i pameti, videćemo.

 

Ledeju svaka čast na haslu i energiji, ali svojim konstantnim traženjem đavola je, pored toga što uobičajeno pravi sranja koja bi trebalo da su ispod nivoa KKP, večeras možda koštao tim preokreta. Ne vidim čemu čestitke.

 

Kepu čestitke na pristupu u odbrani i neodustajanju u napadu iako je konstantno fauliran, što sedam sviranih što oni preskočeni. Rispekt za snažan faul na Laziću. Svaki mora da bude takav, ne prljav, ali max jak. Ako je već ovaj kao legenda lige zaštićen od sviranja faulova, onda mora da zna da će bar neku cenu da plati. Nije da će biti nekog efekta, ali mora da se pokaže stav.

 

Jare je bio prilično dobar u pritisku u 3/4, a na kraju se baš izglupirao puštajući onako Jaga.

 

Ako može sa što manje Smajlija, posebno na početku meča, raniću se.

 

Poseban kudos za Frenka i Nanelija. :Hail:

 

Na kraju, činjenica da je jedan PJ onako isteran iz takta bolje govori o tretmanu koji je imao, nego što bih ja mogao da kažemopsujem.

  • Like 20
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

““Omašio sam sve otvorene, a pogodio najteže. Žao mi je zbog toga. Ali to je to… Naneli je pogodio teške šuteve, Kaminsy je odigrao fenomenalnu utakmicu, a LeDay se borio. Jedini igrač koji se borio u prvom poluvremenu je Zach. On se žrtvovao za tim. Napravio je tu tehničku, posle nije dao na sebe i isto je kažnjen.

Izbacio je sebe iz utakmice, ali mi smo ponosni na njega. Zalaganjem je pokušao da nas podigne i uspeo je. Hvala mu na tome. Idemo dalje, imamo dve velike utakmice u Monacu i Bologni. Prošle godine smo ih pobedili i nema razloga da to i ne ponovimo”

  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jbg, mislim da nismo zasluzili da pobedimo, ali ni oni nisu bolji za 20 poena od nas, tj kako mnogima damo fore pa se cupamo.

Bez prednosti domaceg terena tesko cemo do titule, nijanse ce odlucivati. Tokom sezone  su mnogi ismevali neke igrace Zvezde, al ne sumnjam da cemo Davidovcu biti solidna musterija u PO seriji, ne znam da li taj momak ima izgubljenu seriju protiv Partizana.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Ova ekipa Partizana je bez ikakve dileme po individualnom kvalitetu jaca od Zvezde i to bih rekao da je solidna razlika al dzaba ti kad udjes beskrvno u utakmicu i pustis im da svu razliku u kvalitetu nadoknade energijom i agresivnoscu u oba smjera. 

 

Definitivno ste ofanzivno potentnija ekipa, ali ovo sto vam se desava, desava se vec jedno dobrih 10 puta. Uglavnom ste uspevali da okrenete, ali je to ipak preveliki stres iz utakmice u utakmicu.

 

Opet sa druge strane, da ste bili u egalu, pitanje je da li biste ovako motivisanije igrali drugo poluvreme. Sve je stvar momentuma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ledej ima svoju istoriju i njegov blagi faul uvek će izazvati reakciju. Napravio je u prvoj situaciji glupost, posle toga smo otišli na 20 razlike. Da nije te istorije moglo bi večeras da se kaže da je bilo sve u granicama prihvatljivog što se igrača tiče, malo gurkanja, rasprava, jakih ali ne grubih prekršaja. Drugo poluvreme je bila opaka borba. Suđenjem ni ja nisam zadovoljan, mišljenja sam da su oštetili i jedne i druge. Ono što sam primetio posledje tri sezone da je retko bio derbi gde je od početka do kraja bilo neizvesno. Neko se odlepi ali deluje da ni 30 razlike na poluvremenu nije garancija da će taj neko i pobediti. Prošle sezone mi smo jednu takvu utakmicu u Nišu preokrenuli, vi ste jednu u ABA ligi. I ove sezone prva utakmica u Evroligi vodili ste 15 razlike, pa smo mi već do poluvremena preokrenuli. Vi ste to nama uradili u drugom poluvremenu. Bolji ste i kvalitetniji, kod nas možda ima rezerve u Smartu i ako dođe četvorka. U svakom slučaju od ovih utakmica u ABA ligi umorim se kao da sam ceo dan kopao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...