Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

27 minutes ago, Barkley#34 said:

Razmišljao sam koliko smo blizu bili da pobedimo Baske i Bavarce i koliko bi nam značile te pobede, a onda sam shvatio da bismo u tom slučaju bili na deobi trećeg mesta, i to ovako kljakavi. Nije realno.

 

Ali, opet...

A Oli?

Ja još uvijek ne mogu da ga prežalim.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Barkley#34 said:

Razmišljao sam koliko smo blizu bili da pobedimo Baske i Bavarce i koliko bi nam značile te pobede, a onda sam shvatio da bismo u tom slučaju bili na deobi trećeg mesta, i to ovako kljakavi. Nije realno.

 

Ali, opet...

 

Da ali ste bili blizu da izgubite od Zvezde i Fenera. 

 

Zvezda je bila blizu da dobije KKP, Žalgiris, Monaco, Virtus i Barsu. Ali jbg, umjesto drugog mjesta moramo se zadovoljiti 15-tim. :s_d:

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

 

Da ali ste bili blizu da izgubite od Zvezde i Fenera. 

 

Zvezda je bila blizu da dobije KKP, Žalgiris, Monaco, Virtus i Barsu. Ali jbg, umjesto drugog mjesta moramo se zadovoljiti 15-tim. :s_d:

Ma jasno, buraz. Pošto smo skoro sve utakmice odigrali na žilet svaka je mogla da ode na obe strane. Ali ove dve smo izgubili glupo a to boli. Čak više nego Oli koji Safet pominje. Više me je šokiralo saznanje da smo u tom slučaju mogli da budemo treći, što bi bilo krajnje ludo, dok bi nerealno i neproduktivno navijačko loženje otišlo na max.

 

Tu smo gde smo, biće takvih stvari ihahaj do kraja sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je taj poraz od Pirećanaca "laksi" nego od Baska, jer protiv Olija nista mi sami nismo usrali, vec nam je na silu istrgnuta pobeda.

 

Sto se Bajerna tice, tu su oni ipak vodili prakticno sve vreme... najvise boli zbog toga sto su nas dobili zesce oslabljeni pred vecinski nasom publikom. A realno smo bolji tim i protiv kompletnog Bajerna.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ma jasno, buraz. Pošto smo skoro sve utakmice odigrali na žilet svaka je mogla da ode na obe strane. Ali ove dve smo izgubili glupo a to boli. Čak više nego Oli koji Safet pominje. Više me je šokiralo saznanje da smo u tom slučaju mogli da budemo treći, što bi bilo krajnje ludo, dok bi nerealno i neproduktivno navijačko loženje otišlo na max.
 
Tu smo gde smo, biće takvih stvari ihahaj do kraja sezone.
Ne bi doveli Brunoa da smo međ prva 3
Link to comment
Share on other sites

Veliki ispit ce biti Cedevita, Imaju ocajne rezultate u Evrokupu, i ako i takvi uspeju da nas pobede, onda stvarno ovo nece ici na dobro. 

Zona od sinoc nas je prilicno zbunila i mucila jedno vreme. Ali ajde, nek se pobedjuje, pa da se nadamo , da ce se odbrana u hodu popravljati. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Shonewizard said:

Pobjeda

Bez neizvjesne završnice

 

Inače, obično to niti pratim niti dajem neki značaj, ali večeras sam gledao u kafiću, pa samim tim malo više drndao telefon, i moram da bacim pljuc na SK portal. "Mučenje", "daleko od dominacije", "pobjeda za zaborav" i slične krilatice koje se provlače kroz naslove su baš onako :puke: Evo, izvinite bratjo što u novembru ne gazimo EL timove sa +20 (večeras ipak samo +15) u laganom ritmu...

Pričao je i Vlahović kako je jako loša utakmica i kako bi neutralni promenili kanal.

 

Nije daleko od istine, samo hoću reći kako dosta navijača sa druge strane bespotrebno kenja po njemu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veliki ispit ce biti Cedevita, Imaju ocajne rezultate u Evrokupu, i ako i takvi uspeju da nas pobede, onda stvarno ovo nece ici na dobro. 
Zona od sinoc nas je prilicno zbunila i mucila jedno vreme. Ali ajde, nek se pobedjuje, pa da se nadamo , da ce se odbrana u hodu popravljati. 
Ja sam laički video par napada na zonu koje smo rešili dosta bolje nego prošle godine, kada mi nije bilo dobro ako protivnik krene zonu.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gledam sad ovaj Tegeltijin prilog nakon utakmice i igrači listom izjavljuju da su zadovoljni utakmicom te razmišljam ko se ovdje bavi košarkom, ja ili oni? Zbog ovakvih stvari nekad poželim da nam za kondicionog dođe neki manijak kao Ivanović.

Inače, mrzi me da provjeravam ali sam ubijeđen da nam je sinoć bila prva utakmica u EL a da nismo nadskočeni, i to posle onakvog prvog poluvremena. Ima nešto i do našeg i njihovog šuta ali generalno je zaključak da se može kad se želi i hoće.

Uopšte nisam zadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

Gledam sad ovaj Tegeltijin prilog nakon utakmice i igrači listom izjavljuju da su zadovoljni utakmicom te razmišljam ko se ovdje bavi košarkom, ja ili oni? Zbog ovakvih stvari nekad poželim da nam za kondicionog dođe neki manijak kao Ivanović.

Inače, mrzi me da provjeravam ali sam ubijeđen da nam je sinoć bila prva utakmica u EL a da nismo nadskočeni, i to posle onakvog prvog poluvremena. Ima nešto i do našeg i njihovog šuta ali generalno je zaključak da se može kad se želi i hoće.

Uopšte nisam zadovoljan.
Realno samo zbog off skoka smo izgubili 3 gostovanja, protiv Baskonije 16 2 u korist Baskijaca, protiv Bajerna 13 3, a Olija 18 10 uz oružanu pljačku u Pireju.

Sama odbrana jeste loša, ali ove utakmice bi se dobile da su je razlika bila kao sinoć u 3 off skoka ili 5, ali dvocifren broj je ipak tesko nadoknadiv pogotovo na strani.

Ali sa druge strane imam osećaj da bi 80 plus dali u postavi sa Vrabcem i Karanhodzicem.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Skyglider said:

Bože kakva smor utakmica, jedva sam ostao budan do kraja 

 

 

 


Ja sam, po prvi put u životu, zaspao. Ne pamtim kad sam gledao našu dosadniju utakmicu. Verovatno ima i do toga što sam već tri meseca hronično neispavan, ali opet. No, pobeda se piše, to je bitno. Bolje nego lepo za oko, a izgubiti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Eddard said:


Ja sam, po prvi put u životu, zaspao. Ne pamtim kad sam gledao našu dosadniju utakmicu. Verovatno ima i do toga što sam već tri meseca hronično neispavan, ali opet. No, pobeda se piše, to je bitno. Bolje nego lepo za oko, a izgubiti.

Cekaj dok pocnu da nicu zubici - videces sta je neispavanost.

Pravo vreme da zajedno pratite NBA i lige iz Azije.

:classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...