Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

2 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Ja bar imam košarkaških dresova, obično dolazim u Kežmanovom iz 99’, progoren je na sto mjesta što bakljama što cigaretama ali je talija jbg. emoji16.png

 

Brate imam isti takav, PEUGEOT čuveni 😄 Kežmanov broj, moje prezime, nosio sam ga u zlatnim Duletovim godinama na utakmicama gde sam znao da neće biti toliko vruće sve poučen iskustvom prve titule sa Duletom i treće utakmice finala u Pioniru gde sam neiskusno došao u tom dresu, apsolutno sam prokuvao u onom dimu i vrelini...

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nasa neobavezna kosarka, na kos vise, moze da prodje samo kuci. Jako je tuzno izgledala nasa odbrana sinoc. Davali su nam koseve kao na traci,i kad promase, Buker uhvati skok, pa onda nanovo opet. 

Previse ofanzivnog potencijala imamo u ekipi, ali nece moci bez bar minimalne odbrane, da se vezu neki dobri rezultati. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo sinoć je Željkov poraz.

Kad je Trifa dao 10p, svi smo znali da će u drugom imati nulu. Trebalo je da ga klupira.
Ponitka je za level bolji igrač. Odbrana/skok/napad, jedino šut Trifa ima bolji ali i tu nije konstantan.

Takođe Jaramaz. OK da počne utakmicu i doprinese nekom agresivnošću, nakon toga treba biti klupiran a ključevi PJ-u. Ima slabiju timsku odbranu od Jaramaza i tu je kraj poredenja njih dvojice.

Da su Trifa i Jaramaz bili klupirani u trećoj četvrtini dobili bismo Bayern.

Na stranu ovo, da ne misli neko da mozemo imati boljeg trenera, Željko je i u ovoj fazi vrlo konkurentan među trenerskom elitom u EL.

Ali sinoc je utakmicu izgubio njegov ego, ne neznanje.

Trifa nikad neće biti upotrebljiv kosarkas, Jaramaz je bivši kosarkas.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kronostime said:

Aleksu.

Njegov dres ni njegov otac nece, o tastu i tasti da ne pricamo.:classic_biggrin:

 

Ej ej, ne diraj Anđušića, mi u timu jednostavno moramo da imamo nekonstantnog šutera koji zablista retko i to samo kod kuće. 

 

Drag mi je Danilo, cima se, ali n'ume da igra ono što mi želimo, na nivou na kom mi to želimo, konstantno koliko mi želimo. I nema ljutnje, to je to, on jednostavno nije taj kalibar igrača 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Ovo sinoć je Željkov poraz.

Kad je Trifa dao 10p, svi smo znali da će u drugom imati nulu. Trebalo je da ga klupira.
Ponitka je za level bolji igrač. Odbrana/skok/napad, jedino šut Trifa ima bolji ali i tu nije konstantan.

Takođe Jaramaz. OK da počne utakmicu i doprinese nekom agresivnošću, nakon toga treba biti klupiran a ključevi PJ-u. Ima slabiju timsku odbranu od Jaramaza i tu je kraj poredenja njih dvojice.

Da su Trifa i Jaramaz bili klupirani u trećoj četvrtini dobili bismo Bayern.

Na stranu ovo, da ne misli neko da mozemo imati boljeg trenera, Željko je i u ovoj fazi vrlo konkurentan među trenerskom elitom u EL.

Ali sinoc je utakmicu izgubio njegov ego, ne neznanje.

Trifa nikad neće biti upotrebljiv kosarkas, Jaramaz je bivši kosarkas.

712430_normal-20221204184454-stj-8332_f.

Link to comment
Share on other sites

Na strani skok nam je zivi ocaj, neverovatno da konstantno imamo dvocifren broj off skokova manje od protivnika, sama odbrana i nije toliko problem jednostavno Željko I jesen su posvađani i tu njegove ekipe defanzivno nikad nisu moćne, ali ta razlika u skoku uvek odnese prevagu, jer sem Makabija ostale utakmice na strani skok nas je koštao kao i oružana pljačka u Pireju...

Aleksa u ritmu i Aleksa vam ritma su poređenje kao Sale Djordjevic i Bane Ratkovica, strašno gubi samopouzdanje pre svega na prodoru kada je vam ritma i uvek zastane u samom prodoru i protok lopte tu staje...



Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam pametan...

Ova kosarka bez skoka me izludjuje, neki konkretan plan u odbrani kao i da ne postoji, kolicine alkohola su sve vece i vece da bi se moglo ispratiti.

Videli smo svi prosle sezone razliku iz meseca u mesec, i dalje sam optimista ali ja stvarno vise nemam ni snage ni zivaca za sve greske koje se desavaju i kojih smo uglavnom svi svesni i ko prati nas Partizan zna gde ce biti problem i sta ce se desiti.

Bicemo jaki kao zemlja, sve ce se to dovesti u red ali ta dilema da li pauzirati par utakmica ili gledati i ABA mucenje i recima jednog od prvih sporckih mimova sa nasih prostora KADAR NEVEROVATI sta se desava vise od 50% vremena mi nekako deluje da smo svi mi otisli sa mozgom i to svojevoljno i to je nekako taj Partizan.

https://www.youtube.com/watch?v=16y1AkoZkmQ

Iliti ovaj neki prepev, ali to je taj stajling i stanje uma.

Srdacan pozdrav pa nek i sutra bude neizvesno, sunce ti poljubim

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

– Iznenađen sam reakcijama jednog dela Partizanovih navijača posle poraza, najpre posle meča sa Igokeom, a posebno nakon jučeranjeg neuspeha od Bajerna. Međutim, nakon ovog meča siguran sam da će sezona biti uspešna. Nije Partizan otišao u Minhen s obavezom da pobedi, Bajern se sprema za novu velelepnu halu, doveli su novog trenera, imaju solidan budžet… Dakle, očekivana je otvorena utakmica u kojoj će odlučiti jedna lopta.

Nema sumnje Duško Vujošević da crno-bele čeka uspešna sezona onda kada Bruno Kaboklo bude u potpunosti naviknut na tim i oni na njega, uz oporavak Kevina Pantera.

– Zašto sam siguran da će Partizan imati dobru sezonu? Zbog toga što je dobio veliko pojačanje u vidu centra Bruna Kabokla, koji poseduje fantastične fizikalije. On mora da nauči da koristi kontakt pod košem u napadu. Onog trenutka kada ga Željko bude uključio u sistem odbrane od pikenrola u odnosu na njegove kvalitete i kad se u ekipu vrati Panter, to će biti tim za velika dela. Mora da se ima strepljenja kao što velika većina navijača ima i siguran sam da će sezona biti dobra.

 

 

  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ja večeras uvodim druga od mog sina, ali bukvalno riđog Vikinga, u jedno carstvo gde caruje grobarstvo nažalost preko malong ekrana, tako da lepo da se igrate nemoj da me brukte.

Ovaj moj mladunac ga napalio preko klipova i ne samo njega, tako da je ovdje lista čekanja već formirana.

A mene ako se sete za dan bezbednosti....

Btw kako da psujem u sebi u pm

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Cao drustvo! Neke od vas pamtim jos sa pokojnog b92 foruma, a da ne pricam da je bilo i nekih basketa na Adi, a bogami i poneko popijeno pivo 😊

 

Ugavnom, povremeno navratim ovde u potrazi za relevantnim informacijama i misljenjima na temu naseg voljenog kluba, pa rekoh ajde da se i javim nekad 😊. Sto se tice igre i aktuelnog trenutka, nadam se samo da cemo ovaj depresivni period prosaran povredama i uklapanjem novih igraca, pregurati sa sto manje stete u smislu buducih rezultata tj. da smo ispucali fond kikseva makar kad je ABA liga u pitanju. Mada mislim da mozemo svasta ocekivati, imajuci u vidu kako izgledamo trenutno i kakve probleme imamo sa fundamentalnim elementima igre. Uglavnom, definitivno mislim da ce od brzine uklapanja Kabokla (prevashodno odbrambeno) zavisiti koliko cemo jos dugo gledati ovu vrstu mucenja. Ne u smislu da cemo poceti da kidamo, vec da cemo samo malo lakse resavati ove utakmice gde su vec upisane pobede. Za nesto vise potreban je Panter na 100%, ali bojim se da prvo moramo da prodjemo izlazak iz povrede i sigurno neka njegova “0 od 12” izdanja . Ali dobro, nije da nismo navikli na ove procese 🤪, pogotovo u ovoj fazi sezone. Sve u svemu,  za sada sebe vrlo racionalno uspevam da ubedim da je ovo samo faza i da imamo svoj put 😂. Tako da veceras nova doza mucenja, uz naravno pozitivan ishod. Sportski pozdrav 😉

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Čisto da prijavim da je posle ograničene serije od 100 komada danas na shopu puštena i neograničena serija lila-crnih dresova. [emoji16]

Da ne povjeruješ…

Moram, ustvari ne moram nego hoću, ovako javno da se zahvalim ljudini @dzep koji je za svoje novce htio da mi uzme danas dres pa da mu platim kad budem dolazio za Bg, ma kad to bilo.

Popizdio sam ne zbog toga što se rasprodalo sve za 20 min nego što su nas naložili da je to zadnja šansa da uzmeš ovakav dres pa je Džep htio-ne htio završio sa Smajlijem. A ja sad naručih online ono što sam i želio.

P.S. Još jedan kuriozitet, moja supruga je bila fascinirana kako se ljudi koji se nikad nisu sreli tako povežu a da jedni o drugima znaju samo jednu stvar (ali najbitniju [emoji16]) da je iskeširala denge i za dres i da se počastimo nas dvojica kad se upoznamo. [emoji846]

Gospoja. [emoji846]

  • Like 14
  • Love 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...