Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

11 hours ago, DameTime said:

 

 

11 hours ago, Eddard said:

Jbg sad, jedva smo sa faksa prešli na mail, sad još i brojač para... Mnogo je kume. S obzirom kako mail funkcioniše, bojim se da bi brojač para malko preskakao.

 

Božesačuvaj da nešto branim upravu i organizaciju, ali brojač keša mi nekako ne spada u tehnološki napredak. Mislim, da ideš okolo sa 240k u kešu i smeješ se nekome da je tehnološki zaostao, ne znam baš.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja imam problem gde bih zeleo da uzmem sezonsku ali za drugo mesto (tek od 14.septembra). Sad je stigao mejl, u kome kaze da mogu da zatrazim promenu, medjutim ja nigde ne vidim to dugme kada pritisnem na link koji su mi poslali.

Neko vidi to dugme?

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Gb92 said:

Kakvu su mucku napravili sa ticketing servisom 🙂

 

Osnovali neki novi ... bas me zanima ko je vlasnik ... Sansa da se nece raspasti pri prvoj utakmici je 0% 😄


Što je najgore, kakvi su ostali servisi najpametnije rešenje je da daju novac da naprave sopstveni. Kad se zna koliko se troši na igrače, za ovo bi bilo potrebno izdojiti smešan iznos. Da ne pričam da bi mogli imati koristi od te usluge preprodaje karata i verovatno gomile drugih stvari. 

 

18 minutes ago, Alek The Great said:

Zna li neko koliko traje link za kupovinu i kad ce resiti problem sa Mastercard?

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 


Drugar pominje da će rešiti danas ili sutra. Verovatno je negde pročitao.

 

3 minutes ago, Magia said:

Ja imam problem gde bih zeleo da uzmem sezonsku ali za drugo mesto (tek od 14.septembra). Sad je stigao mejl, u kome kaze da mogu da zatrazim promenu, medjutim ja nigde ne vidim to dugme kada pritisnem na link koji su mi poslali.

Neko vidi to dugme?


Ne vidim ni ja, sad sam pokušao.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Božesačuvaj da nešto branim upravu i organizaciju, ali brojač keša mi nekako ne spada u tehnološki napredak. Mislim, da ideš okolo sa 240k u kešu i smeješ se nekome da je tehnološki zaostao, ne znam baš.

 

Pa nije tehnološki napredak, već nešto što treba da imaš, isto kao i opciju plaćanja karticom. Čovek može iz X razloga da plaća kešom u tom trenutku (pritom očigledno za više osoba, koje su mu verovatno ispred dale pare pa on čeka u redu). Na tebi je kao pružaocu usluge da to možeš da ispratiš. 

 

Čitam takođe na Tw da su ručno pretraživali imena i prezimena i da ne mogu da očitaju bar kodove. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Božesačuvaj da nešto branim upravu i organizaciju, ali brojač keša mi nekako ne spada u tehnološki napredak. Mislim, da ideš okolo sa 240k u kešu i smeješ se nekome da je tehnološki zaostao, ne znam baš.
Brojač keša je neophodan , bar je takvo moje iskustvo sa Kalemegdana.Čovek koga poznajem , ispred mene je platio kešom 13 karata (390k) , drugi ispred sebe je imao 2-3 kese pune keša [emoji57].Čekao sam skoro sat vremena , završio svoju kupovinu za 5 minuta (kartica)

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

 

Pa nije tehnološki napredak, već nešto što treba da imaš, isto kao i opciju plaćanja karticom. Čovek može iz X razloga da plaća kešom u tom trenutku (pritom očigledno za više osoba, koje su mu verovatno ispred dale pare pa on čeka u redu). Na tebi je kao pružaocu usluge da to možeš da ispratiš. 

 

Čitam takođe na Tw da su ručno pretraživali imena i prezimena i da ne mogu da očitaju bar kodove. 

 

53 minutes ago, Setite se 2011 said:

Brojač keša je neophodan , bar je takvo moje iskustvo sa Kalemegdana.Čovek koga poznajem , ispred mene je platio kešom 13 karata (390k) , drugi ispred sebe je imao 2-3 kese pune keša emoji57.png.Čekao sam skoro sat vremena , završio svoju kupovinu za 5 minuta (kartica)

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

 

Tako isto tip uđe u banku i psuje što je gužva i što ne otvore još dva šaltera, a inače je ušao da podigne pare jer iz principa ne koristi bankomat i ne plaća karticom.

 

Tako da jeste, neophodan je brojač keša da bi ispoštovao ljude koji leta gospodnjeg 2023. nose u kesama keš da plate ulaznice.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Tako isto tip uđe u banku i psuje što je gužva i što ne otvore još dva šaltera, a inače je ušao da podigne pare jer iz principa ne koristi bankomat i ne plaća karticom.

 

Tako da jeste, neophodan je brojač keša da bi ispoštovao ljude koji leta gospodnjeg 2023. nose u kesama keš da plate ulaznice.

 

Nije baš isto, jer ponavljam, čovek može imati X razloga što plaća kešom. Ako ti je stalo da prodaš nešto i budeš koliko-toliko ozbiljan brend, onda lepo obezbediš i plaćanje kešom i plaćanje karticom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uvrnuto said:


Što je najgore, kakvi su ostali servisi najpametnije rešenje je da daju novac da naprave sopstveni

 

 

Rekao bih da je u pitanju neki hibrid.

 

Naša firma a tehničko rešenje spominju firmu iz Holandije. To bi moglo biti ok. Kažu da je juče bio problem pristup staroj bazi, tj da ih je ticketline zajebavao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Nije baš isto, jer ponavljam, čovek može imati X razloga što plaća kešom. Ako ti je stalo da prodaš nešto i budeš koliko-toliko ozbiljan brend, onda lepo obezbediš i plaćanje kešom i plaćanje karticom.

 

Zašto ne i plaćanje u naturi? Zašto recimo čovek ne bi dovukao tele ispred blagajne, izmere ga, kažu imaš za nivo 400, on kaže čekaj, evo ti i zlatna narukvica daj nešto bliže terenu.

 

:classic_biggrin:

 

Dobro, neću više.

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Arsenije Pesic said:

Zašto ne i plaćanje u naturi? Zašto recimo čovek ne bi dovukao tele ispred blagajne, izmere ga, kažu imaš za nivo 400, on kaže čekaj, evo ti i zlatna narukvica daj nešto bliže terenu.

 

:classic_biggrin:

 

Dobro, neću više.

 

Što da ne, može da dovuče i neki dobar auto :wicked:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...