Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Eh, jbg, uini, i zglob i koleno su deo noge. Meni je pukla fibula (manja i tanja kost u potkolenici) ali u delu oko skočnog zgloba pa se pričalo o prelomu skočnog zgloba, a tehnički je bio prelom kosti u nozi. Posle sam video kako sve može da izgleda prelom zgloba pa sam bio srećan sa ovim mojim.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je i Julius Randle bas nogu slomio ako se secam pred pocetak prve sezone … Koleno zajebano, meni hvala bogu nikad ali jednom na basketu se postavim u bloku liku koji krenuo na prodor i on posle udarca da l je nezgodno stao ili sta casica za vise od 90 stepeni u stranu, bas gadno i jos me grize savest i ako generalno nisam kriv 😁

Edited by Nele
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kronostime said:

Poenta prenosenja postova KKCZ Insajdera je?

:default_coffee:

 

Za razliku od tebe ( i ovog avangardiste ispod tebe ), ja ne pratim takve i slične ( twiter/instagram) sipkaske naloge.  Mada, i sve ovo treba uzeti sa dozom rezerve, svi znamo kako se "peglaju" fin. knjige u Srbiji 😁

 

Za potrebe tačnije analize portal Biznis.rs napravio je listu 99 preduzeća sa deset ili više zaposlenih, koja su isplaćivala najviše prosečne zarade u 2022. godini, na osnovu informacija iz predatih godišnjih finansijskih izveštaja.

KK Partizan je prošle godine ostvario EBITDA (dobit pre kamata, poreza i amortizacije) od 1.971.388 evra

 

 

 

Edited by Fat Zadd
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam zašto bi se brisao post. Isto je okačio i na KKCZ temi, kritički nastrojen prema svom klubu. U svakom slučaju, koliko vidim, statistika je zvanična. 

 

Niko ništa ne može da napiše ili okači, a da ne pomislite slučajno da je došao da provocira, tatiše ili šta god. Kakvi ste to, čoveče... 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Son_of_a_gun said:

Na stranu ove cifre ali meni je nerealnije da KKP ima 18 zaposlenih, KKCZ 51, a fudbalski klubovi stotine?! Šta rade ti ljudi, čupkaju travicu vlat po vlat?

 

To je uvek bilo tako.

 

"igrački" budžet u košarci 80% ukupnog, u fudbalu 30%.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, uini said:

nikada nisam cuo da neko slomi nogu na profi kosarkaskom mecu a kamo na basketu.

 

Ima onaj snimak kad je komicar Segura slomio i ruku i nogu o istom trosku kad je pokusao da zakuca na basketu. Da ne kacim sada, odvratno je. 
 

Sve se moze kad si dovoljno van forme

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...