Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

1 minute ago, Aman 2 said:

Primetio u trenutku prolaska🤣🤣🤣

Bogotac

Pa smej se koliko hoćeš, na snimku se vidi da Lazarević izlazi posle prolaska Nanelija pored otvorenih vrata svlačionice. To čak stoji i u saopštenju KK Partizan.

 

Nego reci ti meni šta se to dešavalo ispred vaše svlačionice od  11:01:28 do 11:02:32? Samo takva nebuloza je dovoljna da se vidi ozbiljnost saopštenja.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, fedor said:

Sramota je da se kao neke strine rasparavlja oko par udaraca, da se kace snimci i pravi cirkus. Sport, testosteron i malo fajta idu ruku pod ruku bilo gde gde se takmici grupa muskaraca. 
Ono sto ja vidim je samo kulturoloska razlika. Nas mentalitet kod takvih konflikata je vise price manje akcije, naguravanje i pretnje, afroamerikanci nemaju taj momenat kod njih je to unosenje cin agresije i odmah odgovaraju agresijom. 
Lazarevic je evidentno inicijator, samo sto on nije ocekivao da ce to tako brzo da eskalira, verovatno je hteo da pripreti Naneliju za ono davljenje i gluposti. Obojica su odgovorni, sada ko vise ko manje, nije ni bitno, policija ima snimke, uzece izjave pa ce proceniti. Svakako niko nece biti uhapsen, desilo se sve van utakmice, Aba nema nista sa tim.

Igra se dalje, prestanite da kukate kao zene sto su se potukla (vise pogurala, al' ajde) dva odrasla coveka. 

Najmanje toksican i rasisticki upis na celu ovu temu

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, božija noga said:

Upravo se Partizan oglasio o tom minutu

 

 

Ama koji minut. U tom periodu se ništa nije dešavalo, posebno ne ispred te kamere.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Ama koji minut. U tom periodu se ništa nije dešavalo, posebno ne ispred te kamere.

Ljudi ko god da pobedi sve jedno mi je. Večeras i u celoj seriji. Crno beli su na TW napisali minut. Da parket bude merilo. Ne želim da mučim srce koje sam više puta operisao i sa 30 i kusur godina nosim pejsmejker. Živi i zdravi bili pa ko bolji bude.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, onomatopeja said:

Zasto onda na klipu imamo od 11:01:25 do 11:01:28 i sledeci kadar od 11:02:32?

Ako je postojao snimak iz ovog ugla logicno da ga je bilo i u medjuvremenu. Da postoji dobar deo price bi se resio, ovako je ostalo nagadjanje i jos veca sumnja.

Evo pitanje i za tebe i više neću da vam kvarim bajke.  Lazarević iz svlačionice izlazi u 11.02.13. Početak sukoba je negde između 11.02.20 i 11.02.28 (taj deo se ne vidi na snimcima).

 

Na snimku koji je KKP objavio taj deo hodnika se i ne vidi (vidi se isti deo kao i na prvom objavljenom snimku). Tako da je priča o nekom minutu kao fali samo opravdanje za navijače kojima treba bilo kakav izgovor da ne osude nasilnika.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, božija noga said:

Ljudi ko god da pobedi sve jedno mi je. Večeras i u celoj seriji. Crno beli su na TW napisali minut. Da parket bude merilo. Ne želim da mučim srce koje sam više puta operisao i sa 30 i kusur godina nosim pejsmejker. Živi i zdravi bili pa ko bolji bude.

Trebaju kablovi? :classic_biggrin:

 

pz2XEa.gif

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
9 minutes ago, božija noga said:

Ljudi ko god da pobedi sve jedno mi je. Večeras i u celoj seriji. Crno beli su na TW napisali minut. Da parket bude merilo. Ne želim da mučim srce koje sam više puta operisao i sa 30 i kusur godina nosim pejsmejker. Živi i zdravi bili pa ko bolji bude.


Auh druže, moj ti je savjet da bataljuješ ovo, makar uživo.

 

Kod mene je srce zdravo, pritisak 120/80, dajem dobrovoljno krv svaka tri mjeseca pa opet većinom preskačem da gledam derbi uživo već neko vrijeme.

 

Eventualno pogledam snimak ako bude neki dobar rezultat. 😁

 

Malo sam derbija odgledao ove godine. 😂


E ljudi, konačno malo da se razmrda ovaj forum, bila je učmala atmosfera k’o da šutiraš mrtvog konja. 😁

 

Kudos za Đeljana koji je mogao da ispadne Jabusele ali nije. Postade mi drag ovaj čovjek jbt… 🙂

Edited by Son_of_a_gun
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, crni_bombarder said:

Ne vredi otislo je sve u pm, ovde je toliko toksicno da se trebaju ugasiti oba kluba dobro i priča @goldberg

 

Sad je postalo toksicno i otislo u pm?

 

Odavno je sport u Srbiji postao negledljiv jer se iza paravana sporta kriju kompleksi i zelja da se bar negde bude najbolji, najjaci, najvoljeniji, najposteniji po svaku cenu.

 

O cemu mi dalje da pricamo kada vecina navijaca i jedne i druge ekipe zeli da gleda iskljucivo dosadno prvenstvo u kojem oni stalno pobedjuju, stalno igraju EL, stalno imaju najbolje igrace. Zatim ide manjina koja se "velikodusno" da oba kluba haraju i orgijaju ne samo u ABA ligi, nego i u EL ako je moguce dok svi ostali klubovi u regionu treba da se pretvore "ikebane" i da popunjavaju broj, da ne igraju projekti 20 puta medjusobno. Dakle, nesto kao u fudbalu.

 

Mislim, nisu ni ovi u Grckoj nista bolji, ali njih barem finansiraju milijarderi iz svog dzepa, ovde drzava Srbija daje milione da bi neki ljudi ovde imali cije uspehe da prisvajaju i, sto je mnogo vaznije, prema kome da usmere mrznju i bes. Otud i ono "bez jakog Partizana nema ni jake Crvene zvezde", jer, nije zanimljivo kada nema nekoga da mu prisijemo ulogu vrhovnog zla koje moramo poraziti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

6 minutes ago, TB Told said:

Evo pitanje i za tebe i više neću da vam kvarim bajke.  Lazarević iz svlačionice izlazi u 11.02.13. Početak sukoba je negde između 11.02.20 i 11.02.28 (taj deo se ne vidi na snimcima).

 

Na snimku koji je KKP objavio taj deo hodnika se i ne vidi (vidi se isti deo kao i na prvom objavljenom snimku). Tako da je priča o nekom minutu kao fali samo opravdanje za navijače kojima treba bilo kakav izgovor da ne osude nasilnika.

 

Nemas sta da mi kvaris, boli me ona stvar za Nanelija, nisam ja kriv sto je Zeljko dozvolio raspustenoj bandi da radi sta joj se hoce.

 

Sad te bolje razumem, svakako nedostaje ceo minut iz tog prvog ugla jer vidimo ih na njemu tek kad su na zemlji.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Je l vama promaklo ili se meni čini da se na forumu pojavio Agent Cooper? 🙄😂

 

To je Sector.

 

Inace, odnos EL prema projektima je otprilike isti kao odnos EU prema Vucicevoj Srbiji:

 

 I jedni i drugi znaju sa kim imaju posla i sta se radi ovde. I jedni i drugi imaju gomilu svojih problema. I jedni i drugi ubedjuju javnost kako ovde tece med i mleko i kako smo mi jedno fenomenalno drustvo za primer ostalima.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čočo said:

Je l vama promaklo ili se meni čini da se na forumu pojavio Agent Cooper? 🙄😂

Pa idi na profil da vidiš ko je. Mislim da se nećeš iznenaditi :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Tata on:

 

Mozda je Naneli zreo za suspenziju i kaznu, ali kad vec ABA liga pere ruke, ja se nadam da ce on zaigrati i to u startnih 5, samo da Legenda dozivi fras i grune jos 3 saopstenja.

 

Tata off.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Trebalo je da budem na utakmici, ali sam odustao posle ovoga danas.

 

Znam na sta ce sve liciti, sta ce mi to u zivotu.

 

Nevezano sa detaljima ovog incidenta i koje kriv ili nije, nadam se da je ova osnova zavrsila svoje u Partizanu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...