Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

2 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Da, djeluje mi upravo to. Nun i Jaleen se vraćaju sa treninga i vidi se Jaleen koji čeka nekog. Da je znao da će biti neko sranje vjerovatno bi bio pored Nuna ili ne bi uopšte bio tu.

 

Ostatak snimka se uklapa u narativ gore. 🤷‍♂️

Ja vidim samo da Lazarević izlazi iz svlačionice navlačeći šorc što mi govori da uopšte nije čekao bilo koga nego u tom trenutku završava sa oblačenjem opreme i izlazi u hodnik. Što bi navlačio šorc ako stoji neko vreme tu na vratima i čeka Nanelija?

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Oglasio se klub

 

KO JE ISEKAO MINUT SNIMKA? - Saopštenje KK Partizan Mozzart Bet u vezi sukoba Stefana Lazarevića i Džejmsa Nanelija
 

KK Partizan Mozzart Bet izražava žal zbog incidenta koji se danas dogodio u hodniku Beogradske arene i poziva na hitno utvrđivanje svih činjenica od strane nadležnih organa!

Džejms Naneli je prvi napadnut od strane Stefana Lazarevića, koji ga je uhvatio za vrat, nakon čega je igrač Partizana uzvratio, što se može videti na kompletnom snimku sigurnosnih kamera.

Na žalost, jedini snimak koji to može da potvrdi nije kompletan jer na njemu nedostaje period od 11:01:28 do 11:02:32 i KK Partizan poziva da se HITNO UKLJUČE NADLEŽNE SLUŽBE kako bi vratile izbrisani snimak i utvrdile ko je isti izbrisao! Tražimo da onaj ko je snimak obrisao, odgovara u skladu sa zakonom.

Na dostupnim snimcima se  vidi i kako Lazarević izlazi iz svlačionice za Nanelijem u želji da se raspravi, kao i kako skače na igrača Partizana koji se nalazi na zemlji.

Pozivamo obezbeđenje Beogradske arene da nam bez odlaganja dostavi KOMPLETAN snimak, a mi ćemo ga javno objaviti.

Pozivamo medije da javno speru ljagu sa imena Džejmsa Nanelija, sa istim publicitetom kao što su mu ljagu naneli nakon saopštenja Crvene zvezde.

Razumemo povišene tenzije u finalnoj seriji, ali pozivamo i igrače i navijače da ne nasedaju na iscenirane napade i zadrže pribranost. Da se pobednik finalne serije odluči na terenu, a ne uz pomoć saopštenja kojima naš rival svakodnevno podiže tenzije.

KK Partizan Mozzart Bet javnosti daje na uvid dostupne snimke i pozova sve da sami procene ko bi i zbog čega mogao da obriše ključni deo snimka sa kamere koja snima od svlačionice Partizana.

I za kraj, KK Partizan Mozzart Bet kao kuriozitet dodaje da je sportski direktor KK Crvena zvezda Milan Dozet nakon incidenta predlagao predstavnicima Partizana da se sve zaboravi i snimci obrišu. KK Partizan Mozzart Bet je to odbio! 
 

 

Edited by onomatopeja
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ne branim ja ništa, ja samo skupljam informacije.

 

Prema raspoloživim, dok je vijest bila da je Nunnally nabo Lazarevića bilo je stranac tuče Srbina, spalite ga na lomači, gamad grobarska.

 

Sad kad je priča sačekao ga sa treninga, krenuo da ga drvi, uhvatio ga za grlo pa popio vaspitnu, narativ je nemojte da prenagljujemo,  sram bilo Pavija jer je rekao istinu, snimak nije tačan i sl. 

 

Pa predivno. 😁

 

11 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Bukvalno piše čekao ga da naiđe. 🙄

Znam ja da ti veruješ Ostojinom botu, ali ima i drugi snimak koji pokazuje da nikakvog čekanja nije bilo, već da ga je Lazarević primetio u trenutku prolaska pored svlačionice.

 

Link to comment
Share on other sites

Tako je!!! Problem je što je Lazarević sa razbijenom arkadom zakočio nežnog Nanelija dok je on bio na podu ali zato nevini ( sad i definitivno po utisku kluba) Naneli je žrtva koji je naneo povredu drugoj osobi. Ugasite ovaj crtani film. Ovo je skandal. 

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Marvin said:

Ok, za početak je demantovana priča da dobar dečko Stevica nosi tetki cveće a crni siledžija ga s ledja udara u glavu

A to je neko objavio tako? Nisam primetio.

Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

A to je neko objavio tako? Nisam primetio.

Ne znam da li je neko tako objavio ali valjda vidis na maticnoj temi kako je protumaceno od prvog trenutka kad se vest pojavila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Tako je!!! Problem je što je Lazarević sa razbijenom arkadom zakočio nežnog Nanelija dok je on bio na podu ali zato nevini ( sad i definitivno po utisku kluba) Naneli je žrtva koji je naneo povredu drugoj osobi. Ugasite ovaj crtani film. Ovo je skandal. 

Bukvalno su svi ovde na temi rekli da je trebalo Naneli da bude kažnjen za davljenje in the first place.

Ovo sad je po svemu sudeći bila tuča dva odrasla čoveka i nijedna strana nije baš nevina.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Nedostaje minut snimka od 11:01:28 do 11:02:32, a ništa se nije ni desilo do 11:02:20, pri čemu je još to snimak iz ugla gde se ništa i ne vidi do 11:02:28.

 

A prethodno saopštenja objavljuju preko bota.

 

Jadno, bedno i očekivano.

Edited by TB Told
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
13 minutes ago, Marvin said:

Bukvalno su svi ovde na temi rekli da je trebalo Naneli da bude kažnjen za davljenje in the first place.

Ovo sad je po svemu sudeći bila tuča dva odrasla čoveka i nijedna strana nije baš nevina.

Moja reakcija je bila na saopštenje KKP ne kolega forumaša. Jer očigledno klub ne vidi ništa loše u tome da njihov igrač razbija arkade drugima. Ne opravdavajući Lazarevića koji ima veliki udeo u konfliktu. U normalnim okolnostim prvo bi trebali klubovi da sankcionišu obojicu, zatim ABA liga a onda da se policija bavi dalje. Ovako ispade Naneli napadnut i okaljan bez razloga po mišljenju kluba. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, TB Told said:

 

Znam ja da ti veruješ Ostojinom botu, ali ima i drugi snimak koji pokazuje da nikakvog čekanja nije bilo, već da ga je Lazarević primetio u trenutku prolaska pored svlačionice.

 

Primetio u trenutku prolaska🤣🤣🤣

Bogotac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aman 2 said:

Zašto je Dozet tražio da se snimak izbriše i sve zaboravi?!

Zato sto i Dozet radi za Udbu a udba je poslala Lazarevica namerno na trening da isprovocira Nanelija, koji je poznat kao korektan sportski tip.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Zasto onda na klipu imamo od 11:01:25 do 11:01:28 i sledeci kadar od 11:02:32?

Ako je postojao snimak iz ovog ugla logicno da ga je bilo i u medjuvremenu. Da postoji dobar deo price bi se resio, ovako je ostalo nagadjanje i jos veca sumnja.

Link to comment
Share on other sites

Sramota je da se kao neke strine rasparavlja oko par udaraca, da se kace snimci i pravi cirkus. Sport, testosteron i malo fajta idu ruku pod ruku bilo gde gde se takmici grupa muskaraca. 
Ono sto ja vidim je samo kulturoloska razlika. Nas mentalitet kod takvih konflikata je vise price manje akcije, naguravanje i pretnje, afroamerikanci nemaju taj momenat kod njih je to unosenje cin agresije i odmah odgovaraju agresijom. 
Lazarevic je evidentno inicijator, samo sto on nije ocekivao da ce to tako brzo da eskalira, verovatno je hteo da pripreti Naneliju za ono davljenje i gluposti. Obojica su odgovorni, sada ko vise ko manje, nije ni bitno, policija ima snimke, uzece izjave pa ce proceniti. Svakako niko nece biti uhapsen, desilo se sve van utakmice, Aba nema nista sa tim.

Igra se dalje, prestanite da kukate kao zene sto su se potukla (vise pogurala, al' ajde) dva odrasla coveka. 

  • Like 8
  • Thanks 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...