Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

22 hours ago, jedibojan said:

Da mozete da birate: Motley ili Tavares?

 

Pre 2-3 meseca me jedan novinar uveravao u priču da postoji neki problem između Itudisa i Motlija, te da KKP čeka rasplet i da će pokušati da ga dovedu. 

Ne znam koliko ima istine u tome, ali činjenica je da je Motliju minutaža na startu sezone, značajno smanjena.

 

Što se tiče konkretno tvog pitanja, svakako da je Tavares najveći game changer među evropskim centrima i iz tog ugla ne postoji dilema. Ali iz ugla naše košarke, one brzine koju Žoc pokušava da postigne, atraktivnosti, svakako da mi Motli bio interesantniji igrač.

Edited by realno *w
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, realno *w said:

 

Pre 2-3 meseca me jedan novinar uveravao u priču da postoji neki problem između Itudisa i Motlija, te da KKP čeka rasplet i da će pokušati da ga dovedu. 

Ne znam koliko ima istine u tome, ali činjenica je da je Motliju minutaža na startu sezone, značajno smanjena.

255bd30f-894f-4c95-b040-22c43b8dbe5c_tex

 

Mislim da bih i ja radije gledao Motleya

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, KockoOblo said:

Andjušić sinoć, jedna od boljih , a možda i najbolja partija posle povratka u KKP. Šteta što se to retko ponavlja. 

 

Monako i 4 trojke, čini mi se. Ako je @Son_of_a_gun dobro brojao. 😄

 

Mada mi je ova partija bila raznovrsnija. Stvarno odlično. Čak je prilično stisao odbranu. 

 

2 hours ago, realno *w said:

Sedeo par metara ispred mene, drugar mi reče ko je, iskreno prvi put čujem. Nisam ni skontao kad je izašao.

 

Osladila se ta firmeća mesta? 😄

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...