Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

12 minutes ago, Barkley#34 said:

'Ebeš prangijanje na -20, ovo je ipak važnije.

 

Upravo to, razbio je tada i protiv Reala i Barse, ali sve su to bili relativno rutinski porazi.

 

Meni ovde zaslužuje svaku pohvalu jer nije samo uradio ono što najviše voli - da dodje do dobre pozicije i pogodi šut, ovde je izigravao pleja, igrao dobru odbranu, rešio težak ulaz preko Motlija...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slažem se, u tom smislu i Monako je bio na drugom kraju spektra, isprangijao je u drugom poluvremenu većinom kad smo stekli prednost dovoljnu da se ruka opusti. -20 ili +20, isti penis.

Ovo sad je bogami bilo baš legit razorblade partija gdje te svaki neuspješan napad baca preko te ivice.

Kudos za Anđušu ali nisam promijenio mišljenje o njemu. A ni očekivanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Angola said:

Sutra sto vise minuta za Andjusu, a radnim danima nek odmara sto vise. Igrac kom ruka ne drhti na plus 20, neka hvala. Sjajan igrac za Igokeu, mozda Cedevitu.

 

Nije mu drhtala ni u mnogo bitnijim trenucima prekjuče.

 

Tačno će mi postati gotivan bez obzira na gomilu objektivno loših izdanja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ScepanScekicSto said:

Posto ovde ima kosarkaskih znalaca, sta mislite, dolaskom Kabokla, kakve ce biti kombinacije na 4-5 ?

 

Nisam znalac, ali znam da priželjkujem više minuta za Smajlija na 4.

Super su ti šutevi, ali sve ostalo je takav minus, da je to neverovatno. Potpuna nemoć u branjenju bilo koje petice koja zna da napadne na postu, bukvalno mismeč. Jači otpor da Madar Kaminskom, nego Smajli Motliju, bukvalno rutinsko unošenje u koš i zakucavanje, svaki put.

 

Kao da nam nisu dovoljan problem mismečevi koje konstantno imamo zbog preteranih preuzimanja (ovo mi je baš posebna i opširna tema), nego je on većinu vremena u mismeču sa igračem kojeg i treba da čuva.

 

I ajde, sve to bi preživeo, ali skok ne mogu. Protiv Fenera 1 skok za 21 minut, tragično.

 

Mišljenja sam da bi on do tih šuteva mogao da dodje i na 4. Naročito jer ima taj blagi fade away položaj pri šutu, koji mu dozvoljava da šutne i preko igrača, naročito ako ga čuvaju četvorke.

 

Takođe, normalno da pick n pop mogu odigrati  bek i četvorka.

 

 

 

58 minutes ago, uvrnuto said:

Osladila se ta firmeća mesta? 😄

 

E da je sreće... Među menadžmentom je takav rat za karte, da jedino što ja mogu da dobijem je nivo 400 bočno protiv Igokee. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Kao da nam nisu dovoljan problem mismečevi koje konstantno imamo zbog preteranih preuzimanja (ovo mi je baš posebna i opširna tema),

 

Ne sećam se kada smo prešli da igramo čisto preuzimanje, ali sećam da smo ga mnogi ovde priželjkivali, jer tek ono pre nije ličilo ni na šta. Mislim da je prošlogodišnja serija dobrih igara i krenula posle nekoliko utakmica gde smo prešli na preuzimanje. Moguće da sam prolupao, ali imam takav neki sled dogadjaja u memoriji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Danilo radi dobre stvari vec neko vreme, ali greske koje pravi (i koje nece prestati) spadaju u onu kategoriju najruznijih za oko i uvek su spektakularne. To kvari inace dobar utisak

 

Lopta koju je izgubio u driblingu na kapici protiv Baska nas je koštala pobede.

Ali jebi ga, isto je uradio i Madar prekjuče protiv nas.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, goofy said:

 

Lopta koju je izgubio u driblingu na kapici protiv Baska nas je koštala pobede.

Ali jebi ga, isto je uradio i Madar prekjuče protiv nas.

 

U Monaku je, pa sigurno 80% vremena provedenog u igri, igrao/glumio pleja, i nije to loše izgledalo. Bolje je kad glumi nego kada pomisli da može zaista da odigra. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...