Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

37 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Steta za taj pas, inace bi cela evropa pricala o tome kakav je (opet) majstor Zeljko ispao. Svi smo ocekivali otvaranje i prijem na igraca koji je pouzdan sa bacanja, ali je Zeks s razlogom najbolji i igra šah na terenu.

 

Jbg, učenik još uvek nije bolji od učitelja. 

 

E da, Kaminski je i dalje užasan igrač poyy

Link to comment
Share on other sites

Pa iskreno meni ne deluje da je ovo nacrtano na tajmautu. Prvo je to sto se akcija da neko ostane na ziceru u ovakvim situacijama crta kad gubis, a kad imas prednost onda ti samo treba da se neko otvori po loptu, sto je mnogo jednostavnija i sigurnija akcija. Drugo, ovo je bilo na ivici 5 sekundi, sudija je izbrojao 4 i jos trenutak i to bi bilo 5 sekundi. To je bespotreban rizik u ovoj situaciji. Treca stvar mi je Kaminsky i njegova kretnja nakon bloka Nunnallyu, deluje kao da je zaboravio sta tacno treba da radi, da li da izadje po loptu ili pravi blok Andjusicu, a na kraju nije uradio nista od toga (mada se cini i da Andjusic kasno izlazi jer ne moze da se oslobodi Biberovica).

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, uvrnuto said:

Kakav cirkus prave jebote. Od ideje o preprodaji smo došli do toga da nemamo više ni numerisane karte. 

 

Kad bolje skontam, oni su i napravili sistem preprodaje. A mi se žalimo! Samo što se navijači ništa ne pitaju i nemaju nikakvu korist. Ali mesta im se prodaju. 😄

 

 

4 hours ago, Dzep said:

Teraj dalje - sad će morati Grobari dijaspora da se pokažu

 

Ništa ne brinite, karte za Efes upravo kupljene! 
800 dinara solidne.
1600 najskuplje! 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ovako su i mene učili da cjelivam ikone. 😁

 

kraelju; nego, čini mi se da je bruno kaboklo sinoć istakao kandidaturu za novog kralja šipke u nedostatku lesora

kako, glasom rajka, mislite da će se ova borba odvijati na alltime greats šipkaš listi?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, uini said:

 

kraelju; nego, čini mi se da je bruno kaboklo sinoć istakao kandidaturu za novog kralja šipke u nedostatku lesora

kako, glasom rajka, mislite da će se ova borba odvijati na alltime greats šipkaš listi?

`oces glasom Lepog Mice kod Ivana Ivanovica?

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...