Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

6 minutes ago, Bole Tyson said:

Ove iste utakmice prosle godine 0:7, sad 3:4. Not too bad


i ja sam ovo gledao….

 

mislim jebi ga… ne izgledamo sjajno, mucimo se, ali opet nije ni toliko slucajno sto se vracamo u igru i budemo tu negde… porezi od baskonije, olympiacosa… 

 

prosle godine smo kad smo bili  u najboljem momentumu izgubili od Fenera… 

 

bice vremena za mracenje… daj ds budemo prvo bar jedan put kompletni, jer igramo vec dosta utakmica bez najboljeg igraca i svima je lakse da se spreme protiv nas

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

Ona situacija kad ga je Madar izblokirao pod košem...krenem ja da ga pozdravljam onako od srca i između ostalog izađe iz mene i 'šonjo'. Ovi oko mene popadali, niko nije čuo tu reč 20 godina, ali eto vraćamo je u modu zahvaljujući Frenku.

 

Inače imam utisak da igramo sve gore kako vreme prolazi, ali da ne mračim mnogo večeras.

 

E da, ona Dorsijeva na kraju letela sat i po vremena, idupizdumaterinu.

Off topic:

Kum isece lika u saobracaju i, naravno, na crvenom zavrse jedan pored drugog. Lik zajapuren pokazuje kumu da spusti prozor, kum - sta ce - spusti ga.

Ocekujemo baraz psovki. Kad lik ni pet ni sest: SMRDO!

Patos

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uvrnuto said:

 

Daj Ponitkin zicer, ljubim te

 

Bolje se psihički pripremite na to. Ima negde po netu kompilacija od par minuta njegovih promašenih mrtvih zicera u PAO-u.

 

Inače čestitke, zanimljiva utakmica.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Al' je zato Poni'ka stegao odbranu.

 

Ne mogu sebi da priznam da sam gledao kako Anđušić igra gro bitnih minuta.

 

Što se tiče onog izvođenja koje smo upropastili, mislim da je PJ malo više zaslužan za to ali isto tako mislim da je bio u frci da ne sviraju pet sekundi, blizu je bilo.

 

Dobili, nekako. Preživeli, valjda. Idemo dalje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, ScepanScekicSto said:


pao sam na pod kad je to promasio, zena je pomislila da sam poludeo

 

Ja sam u tom momentu reagovao sa "hiiiiii" i šakama preko usta, kao kada xy zena gleda telenovelu i naidje scena gde Hoze Antonio biva otkriven kako ljubi Manuelu od strane Marije Garsije.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kaminski i Smailagić 40 minuta, 4 skoka, Tristan 8 minuta 4 skoka.

 

Ali dobro, ipak moram da im dam rispekt. Svi smo tamo u drugoj i trećoj četvrtini mislili ode ovo na stoka+ razlike, biće žestok blam. A oni se vratiše i pobediše. Kako, nije ni bitno.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Na početku sezone sam rekao da bih bio zadovoljan sa 3-4 iz prvih sedam kola, a nakon svega viđenog i realan skor jer smo izgubili dve dobijene utakmice u gostima a izvukli dve izgubljene kod kuće. 

Da preguramo sad nekako Bajern uz još veći doprinos Ponitke i Bruna u 12. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

 

Bolje se psihički pripremite na to. Ima negde po netu kompilacija od par minuta njegovih promašenih mrtvih zicera u PAO-u.

 

Inače čestitke, zanimljiva utakmica.

Guru je letos napravio kompilaciju njegovih promasenih zicera, mislim da je na KKCZ temi taj upis. To je bio period pre nego sto je potpisao za nas. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...