Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Partizan ce igrati na turniru u Laktasima povodom 50 godina od osnivanja Igokee, u grupi ce biti sa Hapoelom iz Jerusalema (Dzile) i Turk Telekomom (Canak). Drugu gripu cine domacin, CSKA i Galatasaraj. 

Turnir se igra u periodu 6-10 Septembar...

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Pa od tih nekih f/a centara iz nba jedino je on koliko toliko mlad. I ako se zaista prati onda bi valjalo juriti potpis na bar 2+1. Mada f/a je jos uvek i Biyombo, ali kad se setim koliko je Lesor izvodio bacanja ne deluje mi kao dobra opcija. Ali bi zato defanzivo bio zver.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Imas Ponitku, Nunaneja i Trifu na toj poziciji. Ajd da kazemo da bi onda Trifa izgubio mesto. Nisam ni tada siguran kako bi se raspodelila minutaza na tim bekovskim pozicijama. Ako su i Djusa i Trifa out onda bi moglo. Definitivno bi Ross bio najzvucnije ime cime bi se skinuo pritisak sa ostalih igraca. Dobar suter i korektan defanzivac.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni ona priča o ambicijama i proširenju rostera pije vodu jedino ako dovedemo još po jednog i unutra i spolja.

Neko jako drvo dole za tesanje i jedan pouzdan i iskusan spolja bi zaokružilo ovaj roster po mom ukusu. 🤷‍♂️

Edited by Son_of_a_gun
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ocigledno je da svi mi ovde ne verujemo da Smajli moze da se spremi za neku ulogu od 25min, psihicki i fizicki. A sta ako gresimo?! Ovo sa repkom mi sve vise deluje kao da je dogovor da se posveti klubu i spremi sto bolje za pocetak sezone.
Ja sam recimo stava da je najbolje za Balsu da ode na pozajmicu gde ce dobiti minute. Ali treba mu se naci adekvatan tim, mislim da je mozda i EC za njega trenutno prevelik zalogaj. A skoro je i produzio ugovor tako da...
Tek u tom slucaju se otvara prostor za nekog visokog igraca. Opet kazem mislim da bi Jalen Reynolds odlicno legao ovoj ekipi. Defanzivno slican Lesoru, ali ofanzivno je bolji. Opasniji je sa distance od Matijasa.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da su nasi izveli cuveni throwing shit on the wall and see what sticks.

 

Nije nemoguce i da su ponude poslate Rossu i PJ-u u slicno vreme, pa nam je PJ prvi pao pod sake/ugovor. Mozda je time i Ross stavljen pod tacku. Samo mu niko nije javio.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pozdravljam legendarnog Terensa Rosa koji je na jednom meču NBA išao do 50+ poena.

 

Može da igra Ros SG i SF, ali ko ga je pratio, mogao je videti i da je izuzetan ballhandler, dakle nije ni čudo što ga želi baš Željko. Opasan igrač je bio u Orlandu, legit NBA igrač, ali se na njegovu nesreću franšiza strvala na dno, pa su ga možda godine nekompetetivnosti i želje ekipe za tankovanjem ubile kao igrača. Pokušao je nakratko da oživi karijeru u Sansima, ali slaba vajda. Možda pod palicom Obradovića dobije novu energiju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, DameTime said:

 

Frensis pronađen kao skaut KKP

 

Ima da se zovete KK Partizan Mozzart Bet Suns 

nicky-shen-guilty-smirk-on-o4x1ev7wkuaw9

 

9 minutes ago, Beonegro said:

Nema logike ovo za Rossa. Čak i da PJ Dozier igra isključivo pleja i Aleksa igra samo backup 1, to bi značilo da imamo Puntera, Nunallyja, Ponitku i Rossa na 2 i 3, nema dovoljno minuta za 4 takva igrača.

 

25 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ne znam, meni ona priča o ambicijama i proširenju rostera pije vodu jedino ako dovedemo još po jednog i unutra i spolja.

Neko jako drvo dole za tesanje i jedan pouzdan i iskusan spolja bi zaokružilo ovaj roster po mom ukusu. 🤷‍♂️

 

Nikada nije viska imati spoljnog igraca koji moze da se zapali u bilo kom momentu i saspe trista poena za 3,4 minuta. Narocito sto mislim da se Ponitka ovde vastly precenjuje kao suter i skorer uopste, a Nun je ipak jos godinu stariji... Ne, igraci sa poenina u rukama nikako nisu visak. Medjutim, da se dovedu jos 2 nova igraca mi je totalno mind boggling iz perspektive finansija...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...