Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

4 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Znaci Zvezda sigurno igra Ligu Evrope a drugoplasirani igra sigurno makar Ligu Konferencija?

Hvala bratac, cenim...

Ne, drugoplasirani će morati nekoga da pobedi da bi igrao taj ligaški deo.

Šampion ima LE, a pobednik kupa LK.

Razlika je u odnosu na prošlu sezonu što vice šampion sada kreće iz drugog kola kvalifikacija, ako nekako prođe u treće kolo ima sigurnu LE.

Edited by Don Juan
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro razumeo, ukoliko se osvajac LE direktno plasira kroz svoje prvenstvo u LS, onda to mesto ide timu sa najboljim koeficijentom, iz obe staze kvalifikacija. Taj tim je 99% Benfika i to bi bilo dovoljno da se viceprvaci Austrije i Srbije nadju u 3em kolu kvalifikacija.

 

Znaci, treba navijati da osvoji Bajer ili neko od Italijana uz dodatni uslov da zavrsi u top 4 prvenstva. Marsej ne sme!

Edited by Contador54
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

 

Od trećeg kola ili od plej-ofa? U slučaju da CZ osvoji kup?

Od plej-ofa.

 

17 minutes ago, Contador54 said:

Ako sam dobro razumeo, ukoliko se osvajac LE direktno plasira kroz svoje prvenstvo u LS, onda to mesto ide timu sa najboljim koeficijentom, iz obe staze kvalifikacija. Taj tim je 99% Benfika i to bi bilo dovoljno da se viceprvaci Austrije i Srbije nadju u 3em kolu kvalifikacija.

 

Znaci, treba navijati da osvoji Bajer ili neko od Italijana uz dodatni uslov da zavrsi u top 4 prvenstva. Marsej ne sme!

 

To je stari sistem koji vise ne vazi.

Do ove sezone su isli viceprvaci zemalja na osnovu koeficijenata drzava, a od 24/25 idu timovi sa najboljim klupskim koeficijentom medju timovima koji se takmice od drugog kola kvalifikacija za LS (staza ne-sampiona), a to su u ovom trenutku Slavija i Salzburg, mi bismo ostali u drugom kolu, a ispred nas su svakako i Fener i Dinamo Kijev, tako da mrka kapa.

 

Na prosloj strani se pisalo o broju utakmica u grupnim fazama.

U LS i LE timovi ce igrati po 8 meceva u, a u LK po 6.

 

Edited by onomatopeja
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je nestvarno sta rade ljudi iz Partizana. Hoce li jednom dovesti trenera ili ce da vrte ove kvazi legende kluba dok ne istrose i poslednjeg? Ko je sledeci posle Nadja, Goran Trobok?

 

Stvarno bi pomislio covek da van Teleoptika u Srbiji ne postoji fudbalski trener. Bar da su Sasu Ilica zvali, kao nekog ko je osim sto je i legenda kluba, zapravo negde nekog vodio i trenirao, a i Jokanovic je slobodan, ali ovo. Petric, Duljaj, Nadj, stvarno je Branimir Bajic sledeci. 

 

Pisao sam i na Zvezdinoj temi da je Kralj dao signal Nadju da ce on da nasledi Duljaja kad ovog ometlaju i da je ovaj zato i pristao da vodi onaj derbi, jer prethodno nije hteo. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Šta vam je, pa neće nijedan trener da radi s njima, ne računam ove što se vrte po ligi. Duljaj je došao jer nema ko, uostalom i sam je pričao o tome. 

 

Saša Ilić ne podnosi ovu upravu, ne bi došao ni u ludilu. Dodatno, prvo želi da postane trener a ne da ga potroše i kao trenera u nastajanju i kao ime i tako sebi kupe još neko vreme.

 

 

Edited by Barkley#34
Višak slova
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Polivalentni Stevica said:

Imam neki osećaj da će vam za trenera na leto dovesti Batu Krstaju.

 

 

1 hour ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Uklapa se, bivsi igrac kluba, nema blage veze sa trenerskim poslom, najuren gde god da je provirio, SNS kadar...

 

Koliko znam i Savo Milošević je slobodan trener koji ispunjava sve ove uslove... slatke muke za upravu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Aman 2 said:

Nadj zategao.

Još kaže u izjavi posle utakmice "nismo bili loši defanzivno", primili 3, poništena 2, promašili još 3-4 mrtve sanse...Sramota je da takav čovek i takva neznalica trenira FK Partizan.

Nažalost, navijači Partizana, svaki ponaosob nosi deo krivice za ovo sto se desava, a najveći krivac svi znamo ko je i dok se on pita nema boljeg sutra.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Zbog čega?

Prvo je kriva "grupa" jer ovaj način bojkota ne donosi apsolutno ništa, sem što se u miru uništava veliki klub, a samim tim ćutanje njihovo povlači nemogućnost ostalih da se oragnizovano pobuni protiv ovoga, ali oni su upitni da li i koliko rade u interesu ne kluba, nego institucije Partizan (slikovito prikazno na Partizan-Valencia). Drugo su krivi bivši igrači, treneri, legende koje su prošle kroz klub, dobile mnogo od njega i koje ćute iz ličnih strahova i interesa. Treći smo krivi svi mi ostali koji volimo klub i gledamo sta mu rade i takođe nemamo reakciju na bilo šta, pa makar to bilo i kada se pravi izbor ko će voditi zemlju, a u našem slučaju od toga nam zavisi preživljavanje kluba, nikakvi uspesi nisu ni u opticaju. Dok smo svi skupa takvi, igracemo sledeće sezone ligu protiv najvećeg rivala, njegove filijale (OFK) i kluba koji vode njegovi navijači (IMT). Uništen je VK Partizan, ka tome ide FK, pokusano je i sa KK, ali je odloženo za leto ili dva...da, svi smo krivi.

Link to comment
Share on other sites

Dok smo bili na stramputici, bili smo prvi na tabelu. Otkad izadjosmo na pravi put, zvezda nas tuce 2x nedeljno, a ovi drugi samo po jednom. 

 

Sve mi lici da nam je precedniku kroz glavu picio ritam nereda dok je pricao o nasem putu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...