Jump to content

Zelena trava doma mog - Wimbledon '23


Drug Crni

Recommended Posts

Just now, medobrundo said:

 

Da, baš se samo on pitao da Novak zakuca vođstvo od 2-0 u setovima u mrežu iz voleja.

 

Sad trebamo analizirati poen po poen a ja ti pisem utisak citavog meca al ok Nole je bio bolji i samo nije imao srece.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Ali je svejedno pružio visok nivo tenisa i nije bilo Karlosu lako da ga dobije. Jednostavno ne može da umrtvljuje igru protiv mlađih toliko, igra defanzivu do besvesti, jer se pre ili kasnije pojavi klinac koji je previše snažan i igra ofanzivan tenis.

Apsolutno i ako je trebalo da izgubi od nekog, nek bude Alkaraz.

Mislila sam na taj nesretni servis koji nikako nije išao, ritern neprepoznatljiv etc

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ono sto je i dalje najbitnije jedini ima 23. slema, tako da i dalje je goat!

sad kad se vrati rafa sledece sezone finalni obracun + alkaraz...

 

zato uzeti us open i otici na 24 i 2 razlike.

cestitke karlitu, stvarno ima nesto u tom momku i nazire se pravi sampion.

krv je morao da propisa da bi dobio noleta u 36. godini, sto dovoljno govori kolika je zver i dalje nole.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Cestitke Carlosu!Zasluzeno!

 

1 minute ago, Don Dusko said:

Cestitke Carlosu!Zasluzeno!

Ma sta je zasuzeno i za koga ti navijas?  Nije ovo pozoriste, ovo je sport i tu nema mesta za prefinjenost niti za "pobedu boljeg". Navijaj za nas i to je to, sta god da protivnik uradi, to nije dobro i tako  treba da nastupas svakog sekunda, tako to ide rodjace, nisam ja dosao da gledam veliku igru, vec da vidim nase ljude kako demonstriraju nadmoc nad drugima. Sport je je za nas rat, a za druge zabava, tako ti je to.  Kada 10 godina slusas krike odusevljenja publike u Londonu kod svake greske Djokovica, shvatis kako svet funkcionise i znas da  treba da se radujes svakom porazu bivse imperije, tasno one koja je titoiste dovela na vlast u ovoj zemlji ,a sto je glavni uzrok nase propasti.  I mozda se tada se setis Djokovicevog poklona za Marija,  nuznog da bi mogao i dalje da igra na velikim turnirima, a posebno na Vimbldonu.  

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Imao je Novak i u petom setu šansu da ga brejkne, na 3-2 i 4-3, ali nekoliko baš lakih udaraca je izbacio van terena... Loše se kretao ceo meč, stare noge su ga izdale... u trećem je to bio očaj, posle se vratio ali nije mogao do kraja... 

 

Ostaje žal, iako je mali zajeban... oni voleji su mu vanzemaljski..

 

Edited by Issey
Link to comment
Share on other sites

Dobice Alkaras Novaka jos ndkoliko puta. Jednostavno Novak ce biti u blagom padu vremenom, Alkaras u usponu. To je neminovno. Novak igra za jos koji GS i da proba nesto na OI. Ne treba Novak da oseca pritisak tu, posbeno ne u nekom medjusobnom odnosu, jer je nemoguce da bude u plusu sa njim. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Borky said:

Mali je trenutno bolji igrac i realno samo se on danas pitao. Zasluzeno osvojeno jer je prije svega imao muda da igra tenis kad treba. Svaka cast,steta zbog Noleta i izjednacenja rekorda kao i pokusaja za jos jedan kalandarski GS.

Proslo mu je na silu ovog puta, nista se on nije pitao. Pitao se Djokovic, ali nije pustio loptu u aut i ode na 2:0

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

A što tek tamo?

Na US Openu ne dajem neke sanse Novaku, bice tu paklena konkurencija. 

 

A na AO se ako Bog da vraca i Rafa pa nek se njih dvojica razracunaju sledece sezone.

 

Ovaj mali ce krenutit u teror sada. Niko nije bio kompletan ovako kao on u ovim godinama. Monstrum a jos moze itekako napredovati

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Indig0 said:

Ja ne znam za vas ali meni bi bilo sasvim ok da se Novak penzioniše na kraju 2025.

 

Da ne dozvoli poraze od nekih Tsitsipasa i Norija a i da mi danemo dušom malo. 🥲🥲

 

Meni je ok da se povuce kada bude bio siguran da mu je rekord nedostizan od strane Nadala, a bilo bi divno da mu poslednji mec bude pobeda na nekom GS-u. Recimo Vimbldonu za 2 godine ili na AO nesto ranije.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Borky said:

 

Sad trebamo analizirati poen po poen a ja ti pisem utisak citavog meca al ok Nole je bio bolji i samo nije imao srece.

 

Pa ukoliko je neko promašio čist volej za 2-0 u setovima, glupo je reći da se nije ništa pitao, toliko je jednostavno

 

+ u dva seta ga je rutinirao do razbio manje više

 

svakako ostaje žal za završnicu drugog i početak petog, tu je ispustio svoju pobedu

 

da je Alkaraz sve vreme igrao kao tokom trećeg, konstatacija bi bila tačna

Edited by medobrundo
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Statement pobjeda malog kao ona Rafina u finalu Wimblyja 2008. 

Ajde???  Je l' ima neko bolji od Novaka i da li se radujes tome? Gde ti je onaj Dzumhur? Je l' Dobacio do  top 100?  

Finally, the statement is: “Ladies and gentlemen, the Greatest of All Time, Novak Djokovic!”

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Na US Openu ne dajem neke sanse Novaku, bice tu paklena konkurencija. 

 

A na AO se ako Bog da vraca i Rafa pa nek se njih dvojica razracunaju sledece sezone.

 

Ovaj mali ce krenutit u teror sada. Niko nije bio kompletan ovako kao on u ovim godinama. Monstrum a jos moze itekako napredovati

Gle, sad i vicevi :classic_wink:

Alkaraz će valjda sa Medvedevim preskočiti AO...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Newcastle said:

 

Ma sta je zasuzeno i za koga ti navijas?  Nije ovo pozoriste, ovo je sport i tu nema mesta za prefinjenost niti za "pobedu boljeg". Navijaj za nas i to je to, sta god da protivnik uradi, to nije dobro i tako  treba da nastupas svakog sekunda, tako to ide rodjace, nisam ja dosao da gledam veliku igru, vec da vidim nase ljude kako demonstriraju nadmoc nad drugima. Sport je je za nas rat, a za druge zabava, tako ti je to.  Kada 10 godina slusas krike odusevljenja publike u Londonu kod svake greske Djokovica, shvatis kako svet funkcionise i znas da  treba da se radujes svakom porazu bivse imperije, tasno one koja je titoiste dovela na vlast u ovoj zemlji ,a sto je glavni uzrok nase propasti.  I mozda se tada se setis Djokovicevog poklona za Marija,  nuznog da bi mogao i dalje da igra na velikim turnirima, a posebno na Vimbldonu.  

Majstorski upis, nemam pojma da li je ironija ili ne. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...