Jump to content

Evroliga prelazni rok 2023/24


Brat od Korneta
Message added by uvrnuto,

 Počeo je Early Bird za ELTV i uz promo code ELBIRD možete ostvariti 20% popusta na godišnju pretplatu, pa umesto 32 evra, za godinu platite 25,6 evra. ELTV važi i za EL i EK.
Striming direktno na tv-u: Available on Android TV, Apple TV and Samsung TV.

Za one koji su vešti sa VPN-om i znaju i imaju isti, ima fora da se ovaj ELTV uzme i za nešto jače od 10 evra. U vezi sa tim pišite @MrTwister.

Recommended Posts

1 hour ago, Admiral said:

Ne bi se iznenadio da nakon SP pojure Luku Bankija

 

Ali posle otkaza na ovakav nacin, malo sta od Virtusu moze biti iznenadjenje. 

 

Neki "insajderi" sa Twitter-a bas njega pominju kao mogucu zamenu za Skariola.

Link to comment
Share on other sites

Tek sad vidim ovu izjavu Skariola koja je prethodila otkazu. I neka im je uterao:

 

Quote

„Ciljevi i filozofija? To je pitanje za menadžment. Klub je izgradio ovaj tim i dali su ga meni. Ekipu je gradio klupski menadžemnt i moramo da im odamo priznanje za to što su napravili ovakvu ekipu sa raspoloživim budžetom. Sada je na nama da postignemo najbolji mogući rezultat

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@realno *w kao sto sam ti rekao da razlog sigurno postoji zasto salju Zagarsa na pozajmicu, evo Kalates je i dalje tu, igra pripremne turnire. Sa njim imaju 3 pleja. Kapiram da ce da ga zadrze sigurno, narocito u ovoj situaciji bez Neta, jer da su hteli da ga raskinu ne bi trenirao sa timom i igrao pripremne meceve i to sa ozbiljnom minutazom, cak je bio jedan od boljih danas protiv Makabija. Nisam siguran dal postoji trener u Evroligi koji bi izabrao Zagarsa pre Kalatesa, mozda bi eventualno Alba ili Asvel imali taj luksuz da se kockaju jer nemaju toliki imperativ rezultata. Sve i da je ovaj bolji u perspektivi, ipak od Kalatesa znas sta da ocekujes dok ovog ne znas na nivou Evrolige.

 

Link to comment
Share on other sites

^kapiram da ga je fener uverio da zeli dugorocnu saradnju, sto i godine ugovora govore plus je itudis imao neki pitch na temu, sigurno.

 

sigurno je mogao da potpise za jos xy evroligasa ali pretpostavljam da nije bilo slicnih dugorocnih ponuda, gde itudis ipak garantuje neku stabilnost, tj da nije prazna prica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da ne umanjujem faktor ljubavi prema košarci, minutaže, borbe za xyz stvar i ostalo što vas čudi, ali pretpostavljam da kada igrača koji se nije preterano najeo hleba od košarke pozove Fener i kaže: evo momak 500k x 3 godine, on brže bolje potpiše, a ne zanosi se drugim mogućnostima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Evroliga promenila pravila – treneri dobili po čelendž više, sudije će imati aktivniju ulogu.

 

Evroliga je unela nekoliko promena u pravilima pred start sezone 2023/24. Jedna od njih je i dodatak još jednog čelindža, pa će tako treneri imati po dve video provere na raspolaganju u samom toku meča.

Ovu informaciju potvrdio je i šef stručnog štaba Žalgirisa, Kazis Maksvitis nakon sastanka Borda trenera Evrolige.

„Nema krucijalnih promena u pravilima igre. Jedno od njih je promena pravila čelendža, od sada će svaki trener imati pravo na dva, umesto jednog“, rekao je trener „zelenih“ i dodao:

„Takođe, sudije će imati manje prilika da prekidaju igru, jer su utakmice trajale predugo“.

Maksvitis nije specificirao na koji način će to biti učinjeno.

Prošle nedelje Evroliga je objavila da će uvesti novu praksu, kratak sastanak kapitena sa sudijskim timom pred početak svakog meča, tokom kojeg će ekipama biti preneta zapažanja,

preporuke i podsećanje na obavezu takmičenja u sportskom duhu.

 

https://meridianbetsport.rs/kosarka/evroliga-promenila-pravila/

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dva chelindza je dobro ali mogli su i da naprave da se chelindz ne gubi ako se pokaze da je trener bio u pravu a sudije nisu. 

 

Ovo "manje prilika da prekidaju igru" me iskreno brine - sta to znaci? Manje situacija u kojima ce gledati snimke? Jedino mi to pada na pamet. VAR u kosarci bi bilo zanimljivo testirati, samo za razliku od fudbala, ako pustis igru dok traje VAR provera, u kosarci se svasta desi dok u fudbalo malo sta u tih par desetina sekundi (koliko je potrebno da se obaveste sudije da je VAR provera u toku kako bi prekinuli igru). 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj sastanak kapiram da niko ne želi no je nametnut i jednima i drugima da to kao izgleda ljepše na početku a zapravo sve se promjeni kad utakmice krenu.

Znam samo da ce Itoudis svaki challenge da iskoristi koji bude imao, za njega sam siguran. Kapiram da zbog njega nijesu htjeli ono pravilo da zadržiš challenge ako si bio u pravu za to što si se žalio jer bi samo zbog toga utakmice Fenera trajale po 3 sata.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, John Terry said:

Godišnja pretplata na Euroleague tv je 3771 RSD. Zaista pristupačno.

 

Jel koristi neko ovu uslugu? Kakva su iskustva sa aplikacijom?

 

On 9/4/2023 at 8:34 PM, MrTwister said:

Pokusavah da nadjem EL topic al izgleda da treba novi da se otvori no samo htjedoh da obavjestim javnost da je poceo Early Bird za ELTV i da uz promo code ELBIRD mozete ostvariti 20% popusta na godisnju pretplatu pa je umjesto 32 eura, za godinu platite sa ovim kodom 25,6 eura. Znam da me je pitalo nekoliko vas i da se ljudima isplati ovo da uzmu sad bolje nego da daju za par mjeseci EON pretplate ono sto bi odje za godinu dobili ako ih ne interesuje nista osim EC i EL kao sto je slucaj kod mene i SK. Mogu mi i @uvrnuto i @Don Dusko pomoci da nekako vise ljudi vidi to dok ne pocne sezona a kapiram da ce dotad trajati ovaj promo code. Da ne zaboravim i @Ne sam Safete i cini mi se @uini koji su me takodje pitali oko ovoga prosle godine.

Za ove sto su vjesti sa VPN-om i znaju i imaju isti, ima fora da se ovaj ELTV uzme i za nesto jace od 10 eura, nesto fazon 10,70. Ali o tome bolje u dm da mi pisete. Nadam se da ce znaciti ovo nekom da vas na vrijeme obavjestim 😄

 

imaš tu par postova ispod o uređajima koji su podržani, možda i neka iskustva, itd... Što sam ja stavljao ovaj zeleni baner gore?!

Neeego, ima li ovde ljudi koji skupljaju sličice? 
Je l' biste skupljali EL?

Screenshot-from-2023-09-22-11-15-13.png

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...